Најново
-29%
Седиште за во автомовил
1.999 MKD2.799 MKD
1.999 MKD2.799 MKD
-14%
Релаксатор RCLA30 А
1.899 MKD2.199 MKD
1.899 MKD2.199 MKD
-13%
Релаксатор RCLA30
1.999 MKD2.299 MKD
1.999 MKD2.299 MKD
-13%
PHILIPS 32PHS4132/12 ledTV
12.499 MKD14.399 MKD
12.499 MKD14.399 MKD
-22%
Креветче детско BB217A
1.799 MKD2.299 MKD
1.799 MKD2.299 MKD
Избрани производи

КРУСЕЛ

За нас

ISKRA електричен алат, рачен алат, гарден програма, апарати за домаќинство и многу други производи од различни брендови и производители сега ONLINE!

 

Контакт

  • +389 (02) 2520999
  • +38978238820
  • info@krusel.mk
  • info.desk.krusel

Facebook

КРУСЕЛ e-store © 2017. UKION SHOPS