Избрани производи

Најново
-33%
Gorenje CW30SC Плитко тенџере Inox Black Friday
1.199 ден.1.799 ден.
1.199 ден.1.799 ден.
-25%
Gorenje CW-55SC Длабоко тенџере Inox Black Friday
1.799 ден.2.399 ден.
1.799 ден.2.399 ден.
-24%
Gorenje CW35SC Длабоко тенџере Inox Black Friday
1.599 ден.2.099 ден.
1.599 ден.2.099 ден.
-48%
Gorenje CW 20 CCP Линија: CERAMIC PRINCESS Black Friday
599 ден.1.150 ден.
599 ден.1.150 ден.
-45%
Rohnson R 522 мулти сецко Black Friday
1.099 ден.1.999 ден.
1.099 ден.1.999 ден.
-36%
Rohnson R 217 мини тостер Black Friday
699 ден.1.099 ден.
699 ден.1.099 ден.
-32%
Rohnson R 111 рачна правосмукалка Black Friday
1.499 ден.2.199 ден.
1.499 ден.2.199 ден.
-25%
Iskra S1M-HF-115-1 Аголна брусалка 600W Black Friday
1.199 ден.1.599 ден.
1.199 ден.1.599 ден.
-43%
Iskra GX-TH-MT01V повеќе-наменски алат Black Friday
1.999 ден.3.499 ден.
1.999 ден.3.499 ден.
-35%
Iskra GX-JS004A Убодна пила Black Friday
1.499 ден.2.290 ден.
1.499 ден.2.290 ден.
-18%
VIVAX MWO-2078 микровална печка Black Friday
3.299 ден.3.999 ден.
3.299 ден.3.999 ден.
-29%
Grundig CH 7280 w моќен сецко Black Friday
1.699 ден.2.399 ден.
1.699 ден.2.399 ден.
-36%
Iskra BK530N Бензиска косилка за трева Black Friday
14.999 ден.23.500 ден.
14.999 ден.23.500 ден.
-26%
Gorenje SIH 1800BT пегла Black Friday
1.099 ден.1.490 ден.
1.099 ден.1.490 ден.
-32%
Philips HP4982 Фен за сушење коса Black Friday
1.499 ден.2.200 ден.
1.499 ден.2.200 ден.
-35%
Автомобил на батерии  FB 719 Black Friday
5.199 ден.7.999 ден.
5.199 ден.7.999 ден.
-11%
BEKO FSE 64010 DW комбиниран Black Friday
14.299 ден.15.999 ден.
14.299 ден.15.999 ден.
Батериски алат
banerkalorifer искраљбанер
Акција
-33%
ETA 2336 90000 Преса за коса Black Friday
799 ден.1.199 ден.
799 ден.1.199 ден.
-12%
GALLET RC 150 апарат за варење ориз
1.499 ден.1.699 ден.
1.499 ден.1.699 ден.
-47%
Grundig HD-6760 Фен за сушење коса Black Friday
999 ден.1.899 ден.
999 ден.1.899 ден.
-14%
Ferre C6340G Inox плински шпорет
11.999 ден.13.999 ден.
11.999 ден.13.999 ден.

КРУСЕЛ

 • 01
 • 02
 • 04
 • 04
 • 06
 • 07
 • 08
 • 09

Најдобро продавани
-32%
Iskra пакет ML-CD92-144 + Ero 58
2.999 ден.4.389 ден.
2.999 ден.4.389 ден.
-19%
ISKRA Правoсмукалка за пепел ZN1601-18L
2.599 ден.3.199 ден.
2.599 ден.3.199 ден.
-20%
Iskra JC-210 Чистач на пареа
3.599 ден.4.490 ден.
Врз основа на 2 оценки.
3.599 ден.4.490 ден.
-17%
Iskra PN 2500 2,5kW електрична панелка
3.333 ден.3.999 ден.
Врз основа на 1 оценки.
3.333 ден.3.999 ден.

За нас

ISKRA електричен алат, рачен алат, гарден програма, апарати за домаќинство и многу други производи од различни брендови и производители сега ONLINE!

 

Контакт

 • +389 (02) 2520999
 • +38978238820
 • info@krusel.mk
 • info.desk.krusel

Facebook

КРУСЕЛ e-Store © 2017. UKION SHOPS