Батериски програм на алати

Батериски програм на алати

Направете ја вашата работа да биде уживање 

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Iskra HL SD 15Li 1036 Батериски штрафцигер
- Напон: 3,6V  - Моќност : Li-ion Батерија ( 1,3Ah )  - Вртежи во празно:..
1.499 ден.
без ДДВ: 1.270 ден.
Iskra ML CS19 36 Батериски штрафцигер, комплет со битови
Напон: 3,6V  Моќност : Li-ion Батерија ( 1,3Ah )  Вртежи во празно: 180 / мин-1  В..
2.399 ден.
без ДДВ: 2.033 ден.
Iskra N0E-11ET-3.6-B Батериски тример / ножица за жива ограда
Напон: 3,6V Моќност : Li-ion Батерија ( 1,3Ah ) Вртежи во празно: 1000 / min-1 Ширина на сечење :..
2.990 ден.
без ДДВ: 2.534 ден.
-30%
Iskra J0F 2ET 10.8 (ET1405) Батериска сабјеста пила
Iskra J0F 2ET 10.8 (ET1405) Батериска сабјеста пила Напон: 7.2V Моќност: Li-ion Батерија(1,3Ah) В..
2.990 ден.4.250 ден.
без ДДВ: 2.534 ден.
-20%
Сет Iskra HL SD 15Li 1036 Батериски штрафцигер+сет алати ЕРО 60
Iskra HL SD 15Li 1036 Батериски штрафцигер Напон: 3,6V  Моќност : Li-ion Батерија ( 1,3..
2.990 ден.3.738 ден.
без ДДВ: 2.534 ден.
-29%
Iskra пакет ML-CD92-180 + Ero 58
Iskra ML-CD92-180 Напон: 18V, Моќност : Li-ion Батерија ( 1,5Ah ), Вртежи во празно: 0-700 / mi..
3.490 ден.4.890 ден.
без ДДВ: 2.958 ден.
Iskra ML-CD92-144 Бат. Дупчалка
Напон: 14.4V  Моќност : Li-ion Батерија ( 1,5Ah )  Вртежи во празно: 0-700 / min-1 ..
3.490 ден.
без ДДВ: 2.958 ден.
Iskra M0E 6ET 7.2 Батериска ножица за кастрење
Ножица за поткастрување, одличен алат за оддржување лозје, овоштарници, плод, Моќна, со притисок на..
3.860 ден.
без ДДВ: 3.271 ден.
Iskra ML-CD92-180 Бат. Дупчалка
Напон: 18V, Моќност : Li-ion Батерија ( 1,5Ah ), Вртежи во празно: 0-700 / min-1, Степени на врте..
3.899 ден.
без ДДВ: 3.304 ден.
Iskra H0E 5ET 230 Батериски тример за трева
Батериски тример за трева, со сечење на конец Долга рачка со додатна дршка за оперирање со две раце..
4.990 ден.
без ДДВ: 4.229 ден.
-17%
Iskra ML-CD92-180S Бат. Дупчалка во куфер со 2 батерии
напон: 18V две батерии моќност: 2 x Li-ion батерија ( 1,5ah ) -1.Ниво: 0-400 мин. -2.Ниво: 0-1500..
4.999 ден.5.990 ден.
без ДДВ: 4.236 ден.
-12%
Iskra M0L 3ET 150 Батериска пила за гранки
Батериска пила за сечење гранки Со одвоива ергономична рачка за лесно складирање Голем прекидач со..
6.990 ден.7.899 ден.
без ДДВ: 5.924 ден.

За нас

ISKRA електричен алат, рачен алат, гарден програма, апарати за домаќинство и многу други производи од различни брендови и производители сега ONLINE!

 

Контакт

  • +389 (02) 2520999
  • +38978238820
  • info@krusel.mk
  • info.desk.krusel

Facebook

КРУСЕЛ e-Store © 2018. UKION SHOPS