Акција
-28%
Electrolux EHF-6346XOK Вградна плотна
12.999 ден.17.999 ден.
12.999 ден.17.999 ден.
-4%
BEKO RDSA 240 K20 S Комбиниран фрижидер
12.999 ден.13.499 ден.
12.999 ден.13.499 ден.
-25%
Blueair PURE 411 Прочистувач за воздух
6.899 ден.9.199 ден.
6.899 ден.9.199 ден.
-6%
Dinamo Hit 80 lit. Бојлер
4.690 ден.4.998 ден.
4.690 ден.4.998 ден.
-25%
G3 FERRARI G-10052 JOGURT MAKER
1.499 ден.1.999 ден.
1.499 ден.1.999 ден.
-11%
Grundig HD-6862 Фен за сушење коса
1.699 ден.1.899 ден.
1.699 ден.1.899 ден.
-18%
Indesit DFG-15B1 A EU Машина за миење садови
13.999 ден.16.998 ден.
13.999 ден.16.998 ден.
-13%
Alfa Plam 90 H FAVORIT Лев - Шпорет на цврсто гориво
27.300 ден.31.499 ден.
27.300 ден.31.499 ден.
-17%
BAUER FH-515 калорифер
1.499 ден.1.799 ден.
1.499 ден.1.799 ден.
-17%
Favorit MS-3000 Машина за миење садови
11.499 ден.13.799 ден.
11.499 ден.13.799 ден.
-13%
Alfa Plam EK-550 TERMO 2 Лев Шпорет на цврсто гориво
11.250 ден.12.999 ден.
11.250 ден.12.999 ден.
-19%
Favorit MP-1008 Машина за перење алишта
13.399 ден.16.499 ден.
13.399 ден.16.499 ден.
Iskra ERO 85
  • Iskra ERO 85
  • Iskra ERO 85
  • Iskra ERO 85

Iskra ERO 85

4.490 ден.5.690 ден.
без ДДВ: 3.805 ден. Потребни наградни поени: 5600
Производител: Iskra
Шифра на производ: 106
Наградни поени: 150
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

• Инбус: (2 парчиња) 6,35 mm (1/4 ") и 12,5 mm (1/2")
• 1/2 "наставки: (16 парчиња) 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21,22, 24, 27, 30, 32
• 1/4 "наставки: (12 парчиња) 4, 4,5, 5, 5,5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13
• 1/4 "Длабоко наставки: (8 парчиња) 8, 9, 10, 11, 12, 13
• 1/2 "Искра приклучок: (2 парчиња) 16 mm и 21 mm

• 1/2 "Продолжен наставак: (2 парчиња) 125 mm (5") и 250 mm (10 ")
• 1/4 "Продолжен наставак: 75 mm (3")
• Универзална клешта: (2 парчиња) 6,35 mm (1/4 ") и 12,5 mm (1/2")
• Лизгачки Т-бар клуч: 6.35 mm (1/4 ")
• 3-насочен лизгачки Т-бар клуч: 12,5 mm (1/2 ") и 9,5 мм (3/8")

• 25 mm наставки: (20 парчиња)
• Слот наставки(SL) (5 парчиња) 3, 4, 5, 6, 6
• Крстач наставки (PH): (5 парчиња) 0, 1, 2, 2, 3
• Hex (H): (4 парчиња) 3, 4, 5, 6
• Торкс (Т): (6 парчиња) 10, 15, 20, 25, 30, 40
• Адаптер: 1 парче

• Универзален нож: 18 mm со 3 сечила
• Комбинирани клешти: 170 mm (7 ")
• Долг нос клешти: 150 mm (6 ")
• Папагалка клешти: 250 mm (10 ")
• Чекан: 300g
• Панч: (2 парчиња) точка и рамен длето
• Штрафцигер: (2 парчиња) 6 x 100 mm (крст и рамен)
• Магнетна рачка: 1 парче
• Отворете вилушкаст клуч: (8 парчиња) 6-7, 8-9, 10-11, 12-13, 14-17, 18-19, 20-22, 24-27
• Трака: 5 m (16 ')
• Пакување: кутија

Надворешен кутија за пакување
• Димензии на кутија (во мм): 380 (H) x 490 (Ш) x 310 (Д)
• количество: 3 парчиња / картон
• Тежина на апаратот: 25,0 кг
• Бруто Тежина: 26,0 кг

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

ISKRA електричен алат, рачен алат, гарден програма, апарати за домаќинство и многу други производи од различни брендови и производители сега ONLINE!

 

Контакт

  • +389 (02) 2520999
  • +38978238820
  • info@krusel.mk
  • info.desk.krusel

Facebook

КРУСЕЛ e-Store © 2018. UKION SHOPS