Акција
-7%
Fabbygo Робот (10‐12kw)
13.499 ден.14.450 ден.
13.499 ден.14.450 ден.
-2%
Gorenje FH400w сандак
16.490 ден.16.790 ден.
16.490 ден.16.790 ден.
-12%
Favorit R141 Фрижидер
6.599 ден.7.499 ден.
6.599 ден.7.499 ден.
-22%
Favorit RF-263 Комбиниран фрижидер
8.999 ден.11.499 ден.
8.999 ден.11.499 ден.
-6%
BEKO WTE 6501 B0 Машина за перење алишта
11.749 ден.12.499 ден.
11.749 ден.12.499 ден.
-4%
BEKO RDSA 240 K20 S Комбиниран фрижидер
12.999 ден.13.499 ден.
12.999 ден.13.499 ден.
-11%
BEKO CS 234022 X
18.790 ден.20.999 ден.
18.790 ден.20.999 ден.
-16%
Favorit RF-263 S Комбиниран фрижидер
10.499 ден.12.499 ден.
10.499 ден.12.499 ден.
-13%
Electrolux EWS-31074NA Машина за перење алишта
17.499 ден.19.999 ден.
17.499 ден.19.999 ден.
-25%
ETA апарат за стругање пети
450 ден.599 ден.
450 ден.599 ден.
-25%
G3 FERRARI G-10052 JOGURT MAKER
1.499 ден.1.999 ден.
1.499 ден.1.999 ден.
AMICA 508EE1.30HPF(W) BF2017 електричен шпорет
 • AMICA 508EE1.30HPF(W) BF2017 електричен шпорет
 • AMICA 508EE1.30HPF(W) BF2017 електричен шпорет

AMICA 508EE1.30HPF(W) BF2017 електричен шпорет

8.999 ден.11.999 ден.
без ДДВ: 7.626 ден. Потребни наградни поени: 12000
Производител: AMICA
Шифра на производ: THMR-Cd-9143612
Наградни поени: 100
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Карактеристики:

 • пространа големина од 69 литри
 • Чувајте ја рерната чиста со лесно чистење
 • Лесно проверете ја вашата храна со внатрешната светлина на рерната
 • Уживајте во разновидното готвење со различни функции за готвење
 • Готвење совршено печено печење
 • голема скара од 2000 W.
 • Тип Самостоен електричен шпорет
 • Боја бела
 • Тип на плоча Солидна плоча
 • Број на зони 4
 • Складишна преграда Да
 • КОНТРОЛИ
 • Тип на тајмер - програмабилен
 • Тајмер за одбројување
 • Екран со LED дисплеј
 • Елементи керамички
 • Безбедносни карактеристики - Полици со функција за сопирање
 • Вид на печка Конвенционално
 • Големина - Капацитет 69 литри
 • Главни полици на рерната - 3 полици
 • 5 позиции на полица
 • Рејтинг на енергија A
 • Потрошувачка на енергија 0.88 kWh
 • Ниво на бучава 27 dB (A)
 • Прозорец за гледање Двојно застаклен
 • Внатрешно светло Да
 • Чистење на рерната Едноставно чистење емајлирани површини
 • Вид на скара Интегрирана променлива електрична мрежа
 • Потребно е минимално растојание - 700 mm над плочата за готвење - 100 мм на страните
 • Димензии 900 x 500 x 600 mm (H x W x D)
 • Тежина 40 кг
 • Тежина со кутија 44 кг
 • Гаранција: 24 месеци 

Бесплатна достава

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

ISKRA електричен алат, рачен алат, гарден програма, апарати за домаќинство и многу други производи од различни брендови и производители сега ONLINE!

 

Контакт

 • +389 (02) 2520999
 • +38978238820
 • info@krusel.mk
 • info.desk.krusel

Facebook

КРУСЕЛ e-Store © 2018. UKION SHOPS