Baby Collection

Baby Collection

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Дубак детски BW5301
Дубак детски Достапни во две бои Бесплатна достава!  ..
1.199 ден.
без ДДВ: 1.016 ден.
-9%
Gorenje BW330BY Грејач за храна и шишиња
Карактеристики Повеќенаменски Топли и Стерилизира Може да го корист..
1.450 ден.1.590 ден.
без ДДВ: 1.229 ден.
Дубак детски BW002
Дубак детски Достапни во две бои Бесплатна достава!  ..
1.499 ден.
без ДДВ: 1.270 ден.
Дубак детски  BW8801B
Дубак детски Достапни во две бои Бесплатна достава!  ..
1.699 ден.
без ДДВ: 1.440 ден.
-22%
Креветче детско BB217A
Детско креветче Бесплатна достава!  ..
1.799 ден.2.299 ден.
без ДДВ: 1.525 ден.
-17%
Дубак детски  BW0403
Дубак детски     Бесплатна достава!  ..
1.899 ден.2.299 ден.
без ДДВ: 1.609 ден.
-14%
Релаксатор RCLA30 А
Детски релаксатор  Достапен во 2 бои   Бесплатна достава!  ..
1.899 ден.2.199 ден.
без ДДВ: 1.609 ден.
-50%
Laica BC2001 Baby fon
Baby fon - audio monitor- BC 2001 E Аудио систем за следење на Laica BC2001 e дел од новата палет..
1.999 ден.3.999 ден.
без ДДВ: 1.694 ден.
-13%
Релаксатор RCLA30
Детски релаксатор  Достапен во 2 бои   Бесплатна достава!  ..
1.999 ден.2.299 ден.
без ДДВ: 1.694 ден.
-29%
Седиште за во автомобил
Детско седиште за во кола Достапни во две бои   Бесплатна достава!  ..
1.999 ден.2.799 ден.
без ДДВ: 1.694 ден.
-18%
Детска Количка ST2016
Детска количка Достапна во две бои Бесплатна достава!  ..
2.290 ден.2.799 ден.
без ДДВ: 1.941 ден.
-20%
Gorenje H17BY овлажнувач на воздух
Карактеристики Ултрасонична технологија Звучните вибрации продуцираат ситн..
2.649 ден.3.299 ден.
без ДДВ: 2.245 ден.
-11%
Gorenje Стерилизатор ST550BY
Карактеристики Природно Стерилизирањето со пареа е без хемикалии Ст..
2.850 ден.3.199 ден.
без ДДВ: 2.415 ден.
-14%
Детска Количка ST602B
Детска количка Бесплатна достава!  ..
2.999 ден.3.499 ден.
без ДДВ: 2.542 ден.
Детска Количка ST1803
Детска количка Достапна во две бои   Бесплатна достава!  ..
3.399 ден.
без ДДВ: 2.881 ден.
-14%
Gorenje K10BY 5 во 1
Технички карактеристики Големина на садот: 1 l Ротација 360° Автоматско исклучување ..
3.850 ден.4.499 ден.
без ДДВ: 3.263 ден.
Laica HI 3011 овлажнувач на воздух
Laica развива целосна линија на медицински одобрени термометри за доенчиња и деца, како и овлажнувач..
3.990 ден.
без ДДВ: 3.381 ден.
Детска Количка ST204
Детска количка Достапна во две бои   Бесплатна достава!  ..
3.999 ден.
без ДДВ: 3.389 ден.
Креветче детско BB217A
Детско креветче   Бесплатна достава!  ..
3.999 ден.
без ДДВ: 3.389 ден.
Креветче детско BB603
Дрвено детско креветче   Бесплатна достава!  ..
3.999 ден.
без ДДВ: 3.389 ден.
Gorenje BFM900BY Мултифункционален робот
Карактеристики Мултифункционален 5 во 1 Повеќенаменски помошник Беб..
5.299 ден.
без ДДВ: 4.491 ден.
-31%
GOClever CRISTAL AIR CORAL Прочистувач на воздух
Оптимална предвидена површина-15-20 м2 Погоден за спални, детски соби, канцеларии, особено кори..
5.490 ден.7.999 ден.
без ДДВ: 4.653 ден.
Креветче детско BB19
Дрвено детско креветче   Бесплатна достава!  ..
6.999 ден.
без ДДВ: 5.931 ден.
-25%
GOClever CristalAir Advanced Прочистувач на воздух
Предвидена површина на прочистувањте- од 20-40 м2 Енергетска ефикасност-моќност: 60 w Петкратен си..
7.490 ден.9.999 ден.
без ДДВ: 6.347 ден.
Sharp FU-Y30EU-W Прочистувач на воздух
Прочистувачите на воздух од SHARP ја комбинираат патентираната Plasmacluster ion технологија со ХЕПА..
10.185 ден.
без ДДВ: 8.631 ден.
-12%
Gorenje OPTIAIR 203M Прочистувач на воздух
Технички карактеристики Тип на апарат: Прочистувач на воздух OPTIAIR 203M Тајмер:&nbs..
10.490 ден.11.880 ден.
без ДДВ: 8.890 ден.
-13%
Mi Air Purifier 2 Прочистувач на воздух
Трослоен филтер Филтерот се состои од 3 нивоа на филтрација создадени од Toray EPA филтер и активен..
12.990 ден.14.990 ден.
без ДДВ: 11.008 ден.
Врз основа на 1 оценки.
-16%
GOCLEVER CRISTAL AIR PRO Прочистувач на воздух
Предвидена површина на прочистувањте- од 40-60 м2 Енергетска ефикасност-моќност: 60 w Осдумкратен ..
12.999 ден.15.500 ден.
без ДДВ: 11.016 ден.
Sharp KC-930EU-W Прочистувач на воздух
Прочистувачите на воздух од SHARP ја комбинираат патентираната Plasmacluster ion технологија со ХЕПА..
14.990 ден.
без ДДВ: 12.703 ден.
Sharp KC-A40EUW Прочистувач на воздух
Прочистувачите на воздух од SHARP ја комбинираат патентираната Plasmacluster ion технологија со ХЕПА..
23.527 ден.
без ДДВ: 19.938 ден.
Sharp KC-A50EUW Прочистувач на воздух
Прочистувачите на воздух од SHARP ја комбинираат патентираната Plasmacluster ion технологија со ХЕПА..
27.349 ден.
без ДДВ: 23.177 ден.
Blueair CLASSIC 280i Прочистувач за воздух
ПРОЧИСТУВАЧ ЗА ВОЗДУХ ОПТИМАЛНА ПОВРШИНА НА ПРОЧИСТУВАЊЕ-26 М2 ПРОМЕНА НА ВОЗДУХОТ ВО ОПТИМАЛНАТА ..
31.999 ден.
без ДДВ: 27.118 ден.
Sharp KC-A60EUW Прочистувач на воздух
Прочистувачите на воздух од SHARP ја комбинираат патентираната Plasmacluster ion технологија со ХЕПА..
34.199 ден.
без ДДВ: 28.982 ден.

За нас

ISKRA електричен алат, рачен алат, гарден програма, апарати за домаќинство и многу други производи од различни брендови и производители сега ONLINE!

 

Контакт

  • +389 (02) 2520999
  • +38978238820
  • info@krusel.mk
  • info.desk.krusel

Facebook

КРУСЕЛ e-Store © 2018. UKION SHOPS