Блендери, чопери и шејкери

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Iskra HB-01 Мини блендер / пасатор
Одличен, лесен, пренослив и практичен мини блендер, кој сецка, пасира, меша, и ситни. Ергономичната..
999 ден.
без ДДВ: 847 ден.
Rohnson R 519 мулти сецко
Карактеристики на производот: Јачина 300 вати (100 вати појако од R 525) Сече, пасира, меша ..
999 ден.
без ДДВ: 847 ден.
Rohnson R 523 мулти сецко
Електричен повеќе наменски сецко Јачина 400 W Сече, пасира, меша и миксира Пластичен сад со..
1.290 ден.
без ДДВ: 1.093 ден.
Iskra HB-02S Мини блендер / пасатор
Одличен, лесен, пренослив и практичен мини блендер, кој сецка, пасира, меша, и ситни. Ергономичната..
1.390 ден.
без ДДВ: 1.178 ден.
Emide LSM-107 шеикер
Идеален за подготовка на милкшејк, frappes и овошни сокови Опис - Моќност 100w / 220 - 240 v ~, ..
1.390 ден.
без ДДВ: 1.178 ден.
Iskra HY-1302 smoothie maker
Одличен, лесен, пренослив и практичен smoothie maker Моќност: 200-300W Напон: 220-240v -50/6..
1.399 ден.
без ДДВ: 1.186 ден.
-25%
G3 FERRARI G-10052 JOGURT MAKER
Производителот на јогурт Зорба е идеален за лесно креирање на вашиот омилен органски јогурт директно..
1.499 ден.1.999 ден.
без ДДВ: 1.270 ден.
Lafe BRW 002 44717 Мини блендер / пасатор
Одличен, лесен, пренослив и практичен мини блендер, кој сецка, пасира, меша, и ситни. Ергономичната..
1.499 ден.
без ДДВ: 1.270 ден.
-11%
Gorenje HBX481QW Рачен блендер
Технички карактеристики Моќност на моторот (max): 480 W DC мотор за економична употреба..
1.500 ден.1.690 ден.
без ДДВ: 1.271 ден.
Iskra HB-01S Мини блендер / пасатор
Одличен, лесен, пренослив и практичен мини блендер, кој сецка, пасира, меша, и ситни. Ергономичната..
1.550 ден.
без ДДВ: 1.314 ден.
ETA Rizzo 3057 90000 блендер
ETA Rizzo ETA305790000 е рачен блендер од нерѓосувачки челик со пластична рачка и модерни карактерис..
1.699 ден.
без ДДВ: 1.440 ден.
Lafe BBP-001 45326 Смути блендер
Смути / блендер, идеален за подготовка здрави напитоци, брзо и лесно. Направете го вашето омилено с..
1.699 ден.
без ДДВ: 1.440 ден.
-15%
Rohnson R 522 мулти сецко
Моќен 500W мотор; двојно сечило (нерѓосувачки челик);    сад со капацитет 700m..
1.699 ден.1.999 ден.
без ДДВ: 1.440 ден.
Emide FM-301R црвен шеикер
Идеален за подготовка на милкшејк, frappes и овошни сокови Опис - Моќност 100w / 220 - 240 v ~, ..
1.790 ден.
без ДДВ: 1.517 ден.
Gorenje BSM600W смути блендер
Технички карактеристики Моќност на моторот (max): 250 W AC мотор за сигурно работење Т..
1.899 ден.
без ДДВ: 1.609 ден.
GRUNDIG BL 6280 w рачен блендер
   Јачина: 700W · 2 брзини, вкличувајки и TURBO функција · Лесно за одржување и миењ..
1.999 ден.
без ДДВ: 1.694 ден.
-17%
Grundig CH 7280 w моќен сецко
  ТЕХНИЧКИ СПЕЦИФИКАЦИИ Професионален мулти- сецко 400 вати на моќ Операциј..
1.999 ден.2.399 ден.
без ДДВ: 1.694 ден.
Lafe BKP-001 45040 Блендер
Моќен блендер со стаклена чаша Лесен за употреба и чистење, со модерен дизајн, одлично ќе се вкло..
2.199 ден.
без ДДВ: 1.864 ден.
-26%
Rohnson R 539 блендер + додатоци за смути (BPA free)
ОПИС Карактеристики: 1. Стакло сад за мешање 1 литар, 450 W 2. Мал бокал 2x600 мл 3. Брзини ..
2.799 ден.3.790 ден.
без ДДВ: 2.372 ден.
Grundig SM-7280 White sense Блендер
Grundig White Sense Блендер со висок квалитет, потврден од Германскиот тест за издржливост ..
3.390 ден.
без ДДВ: 2.873 ден.
-13%
TEFAL MB-756G мулти робот
Уживзјте во едноставноста! Благодарение на 5 интегрирани приклучоци / конус, Fresh Expres..
3.499 ден.3.999 ден.
без ДДВ: 2.965 ден.
MUHLER MNB-688-old gold нутри блендер
    Блендер со 6 сечила за исклучиво фино пасирање Јачина 600 вати 2 сада по ..
3.999 ден.
без ДДВ: 3.389 ден.
-33%
NET MultiNutrio - Нутри Практик
Нутри Практик – совршен производ за правење на смути и природни сокови кои ги задржуваат сите хранли..
3.999 ден.5.999 ден.
без ДДВ: 3.389 ден.
-25%
Gorenje BN1000W Nutri Power блендер
Врвна екстракција на хранливи материи Сé најдобро од храната Nutri Power блендерот е специјалн..
4.490 ден.5.999 ден.
без ДДВ: 3.805 ден.
-27%
GRUNDIG UM 9050 мултифунцкционален робот
Мултифункционален професионален миксер Grundig UM 9050  Моќност од 1000 вати 10 нивоа н..
7.999 ден.10.999 ден.
без ДДВ: 6.779 ден.

За нас

ISKRA електричен алат, рачен алат, гарден програма, апарати за домаќинство и многу други производи од различни брендови и производители сега ONLINE!

 

Контакт

  • +389 (02) 2520999
  • +38978238820
  • info@krusel.mk
  • info.desk.krusel

Facebook

КРУСЕЛ e-Store © 2018. UKION SHOPS