Електрични бокали ( kettle )

Електрични бокали ( kettle )

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
-20%
Rohnson R 751 ел. бокал
Карактеристики на производот: Капацитет: 0,9L Моќност: 1300 W ON/OFF светлечки индикатор ..
799 ден.999 ден.
без ДДВ: 677 ден.
Iskra T-803AI  ел. бокал
• Напон: 220-240V ~ 50 / 60Hz • Влезна моќност: 1850-2200W (макс) • Волумен: 1.7 L • Прекинувач з..
899 ден.
без ДДВ: 762 ден.
Lafe CEG-001.1 44639 Eл. бокал
Електричен бокал за греење вода, инокс • Напон: 220-240V ~ 50 / 60Hz • Влезна моќност: 2200W (ма..
899 ден.
без ДДВ: 762 ден.
-17%
Iskra KL1808 ел. бокал
• Напон: 220-240V ~ 50 / 60Hz • Влезна моќност: 1800W (макс) • Волумен: 2.0 L • Куќиште од нерѓос..
999 ден.1.199 ден.
без ДДВ: 847 ден.
Lafe CEG-002.2 44637 Eл. бокал
Електричен бокал за греење вода, инокс • Напон: 220-240V ~ 50 / 60Hz • Влезна моќност: 2200W (ма..
1.099 ден.
без ДДВ: 931 ден.
-15%
Rohnson R-769
Моќност: 2000 W Капацитет: 1,7 литри Скриен нерѓосувачки челик грејач Индикатор за нивото н..
1.099 ден.1.299 ден.
без ДДВ: 931 ден.
Lafe CEG-006 45410 Eл. бокал
Бокал за греење вода, со посебен отвор со цедилка. Идеален за брза подготовка на чај, филтер кафе, и..
1.699 ден.
без ДДВ: 1.440 ден.
Lafe CEG-004 45009 Eл. бокал
Електричен бокал за греење вода, инокс • Напон: 220-240V ~ 50 / 60Hz • Влезна моќност: 2200W (ма..
1.799 ден.
без ДДВ: 1.525 ден.
ETA Ela 8598 Ел. бокал
ETA Ela 8598 90020 е нерѓосувачки електричен бокал со волумен до 1.7 l во стилска црна боја со лесно..
1.899 ден.
без ДДВ: 1.609 ден.
Lafe CEG-005 45187 Eл. бокал
Бокал за греење вода. Идеален за брза подготовка на чај, филтер кафе, и многу повеќе! Бокалот има с..
1.999 ден.
без ДДВ: 1.694 ден.
ETA Isabela 158790000 ел. бокал
Isabela ETA158790000 бокал од нерѓосувачки челик со елегантна високо сјајна обвивка. Одличен за п..
3.799 ден.
без ДДВ: 3.219 ден.

За нас

ISKRA електричен алат, рачен алат, гарден програма, апарати за домаќинство и многу други производи од различни брендови и производители сега ONLINE!

 

Контакт

  • +389 (02) 2520999
  • +38978238820
  • info@krusel.mk
  • info.desk.krusel

Facebook

КРУСЕЛ e-Store © 2018. UKION SHOPS