Фритези, Готвачи и Дехидратори

Фритези, Готвачи и Дехидратори

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Gallet MAH50 Хотдог готвач
Хотдог готвач, со повеќе функции, загревач за лебчиња и компактен дизајн. Ја оддржува температурата..
1.399 ден.
без ДДВ: 1.186 ден.
-12%
GALLET RC 150 апарат за варење ориз
Gallet варилник за ориз е практичен помошник во кујната, кој е во можност совршено да се подготват с..
1.499 ден.1.699 ден.
без ДДВ: 1.270 ден.
ECG RZ-11 апарат за варење ориз
• Ги подготвува сите видови на ориз • капацитет од 1 литар • Макс. 700 г ориз • Не-леплива површи..
1.499 ден.
без ДДВ: 1.270 ден.
-25%
G3 FERRARI G-10052 JOGURT MAKER
Производителот на јогурт Зорба е идеален за лесно креирање на вашиот омилен органски јогурт директно..
1.499 ден.1.999 ден.
без ДДВ: 1.270 ден.
Gallet MAH502 Хотдог готвач
Хотдог готвач, со повеќе функции, загревач за лебчиња и компактен дизајн. Ја оддржува температурата..
1.599 ден.
без ДДВ: 1.355 ден.
-29%
LAFE PAK001 апарат за готвење на пареа
LAFE PAK001 Steamer е  апарат за готвење на пареа. Благодарение на него лесно можеме да подг..
1.999 ден.2.799 ден.
без ДДВ: 1.694 ден.
GALLET CUV 962 апарат за готвење на пареа
Gallet CUV 962 е идеален за подготвување здрави оброци, замрзнат и свеж зеленчук, месо, риба и морск..
2.299 ден.
без ДДВ: 1.948 ден.
GALLET DES 120 дехидратор за овошје, зеленчук и чаеви
Со дехидраторот Gallet DES 120 можете да подготвувате зимски намирници од домашно богатство, да чува..
2.599 ден.
без ДДВ: 2.203 ден.
-13%
Gorenje FDK24DW Апарат за сушење храна
Карактеристики на производот: Кружни прилагодување на садовите по висина Број на садови за с..
2.799 ден.3.199 ден.
без ДДВ: 2.372 ден.
-25%
Rohnson R285 Deep Fryer
Карактеристики на производот: 2000 W јачина  3 lit. капацитет за масло Термостат со п..
2.999 ден.3.999 ден.
без ДДВ: 2.542 ден.
-17%
Iskra HP-MT01 мултифунционален пекач
  Искра HP-MT01 Мултифункционален пекач Iskra HP-MT01 е исклучително корисна алатка која..
3.999 ден.4.799 ден.
без ДДВ: 3.389 ден.
TEFAL FX-100015 air фритеза
TEFAL DELIGHT MECA Крцкави и вкусна пржена храна со масло и без масло * Благодарение на техно..
9.799 ден.
без ДДВ: 8.304 ден.
Gorenje OP650W Апарат за цедење масло
Моќност: 650 W Ефикасност (max): 50 % Ладното цедено масло ги задржува хранливите м..
17.990 ден.
без ДДВ: 15.246 ден.

За нас

ISKRA електричен алат, рачен алат, гарден програма, апарати за домаќинство и многу други производи од различни брендови и производители сега ONLINE!

 

Контакт

  • +389 (02) 2520999
  • +38978238820
  • info@krusel.mk
  • info.desk.krusel

Facebook

КРУСЕЛ e-Store © 2018. UKION SHOPS