Миксери

Миксери

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
-25%
Lafe MIX-45551 Миксер
Рачен миксер Компактен, ергономски, тивок и моќен миксер 2 пара маталки за мешање и месење Turbo ..
899 ден.1.199 ден.
без ДДВ: 762 ден.
-15%
Rohnson R 552 рачен миксер
Карактеристики на производот: Моќност: 250 W 5 брзини 2 функции Turbo функција 2 матал..
1.190 ден.1.399 ден.
без ДДВ: 1.008 ден.
-18%
Grundig HM-5040 Миксер
Моќност: 300 W 5 брзини + turbo Копче за исфрлање на маталките 1 пар маталки за матење 1 пар мат..
1.399 ден.1.699 ден.
без ДДВ: 1.186 ден.
Iskra S1A миксер со сад
  Рачен миксер Искра S1A Јачина 200 W Пет брзини. Силен, лесен и тивок. Пого..
1.599 ден.
без ДДВ: 1.355 ден.
Iskra S3A миксер со сад
  Рачен миксер Искра S3A Јачина 150-200 W Пет брзини. Силен, лесен и тивок. ..
1.599 ден.
без ДДВ: 1.355 ден.
-10%
Gorenje MRP275EA Миксер
Технички карактеристики Моќност на моторот (max): 275 W DC мотор за економична употреба..
1.790 ден.1.990 ден.
без ДДВ: 1.517 ден.

За нас

ISKRA електричен алат, рачен алат, гарден програма, апарати за домаќинство и многу други производи од различни брендови и производители сега ONLINE!

 

Контакт

  • +389 (02) 2520999
  • +38978238820
  • info@krusel.mk
  • info.desk.krusel

Facebook

КРУСЕЛ e-Store © 2018. UKION SHOPS