Соковници и цедалки

Соковници и цедалки

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
ETA Limono 3037 90000 цедалка
ETA Limono е електрична цедалка со кој можете да го исцедите сокот од лимони, лимети и портокали за ..
850 ден.
без ДДВ: 720 ден.
Gorenje CJ25W цедалка
Технички карактеристики Моќност на моторот (max): 25 W Пластика Лесно чистење Вклуч..
1.050 ден.
без ДДВ: 890 ден.
Gorenje CJ40W цедалка
Технички карактеристики Моќност на моторот (max): 40 W Пластика Мрежест филтер Лесно чис..
1.250 ден.
без ДДВ: 1.059 ден.
ETA Limet 1033 90000 цедалка
Со ETA Limet 1033 цедалка за цитрусно овошје можете лесно и брзо да подготвите до 0,3 л 100% сок од ..
1.999 ден.
без ДДВ: 1.694 ден.
Gorenje CJ90E цедалка INOX
Технички карактеристики Моќност на моторот (max): 85 W Не'рѓосувачки челик Лесно чист..
2.250 ден.
без ДДВ: 1.907 ден.
Muhler MJ-550 соковник
Соковник Muhler MJ-550 - од не'рѓосувачки челик - Цевка за снабдување 66мм - Контејнер за пулпа ..
3.333 ден.
без ДДВ: 2.825 ден.
Gorenje JC803G Соковник
Технички карактеристики Моќност на моторот (max): 800 W Квалитетен нож од не'рѓосувачки..
3.990 ден.
без ДДВ: 3.381 ден.
-13%
Rohnson R 452 Slow JUCER соковник
Карактеристики на производот: Потрошувачка на енергија 150 W 80-90 вртежи во минута д..
6.999 ден.7.999 ден.
без ДДВ: 5.931 ден.
-15%
TEFAL ZE-585D38 Easy Fruit голем соковник
Со Easy Fruit на Тефал е одличен соковник,  сок од моркови до сок од јаболко или супа од д..
7.139 ден.8.399 ден.
без ДДВ: 6.050 ден.

За нас

ISKRA електричен алат, рачен алат, гарден програма, апарати за домаќинство и многу други производи од различни брендови и производители сега ONLINE!

 

Контакт

  • +389 (02) 2520999
  • +38978238820
  • info@krusel.mk
  • info.desk.krusel

Facebook

КРУСЕЛ e-Store © 2018. UKION SHOPS