Правосмукалки и чистачи на пареа

Правосмукалки и чистачи на пареа

Сите видови на правосмукалки можете да ги најдете на едно место 

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
-19%
Rohnson R 111 рачна правосмукалка
Карактеристики: 7,2 V NiMH јачина на батерија Непрекината работа 15 мин. Канистер со филте..
1.790 ден.2.199 ден.
без ДДВ: 1.517 ден.
Conti Ares CSC-207 правосмукалка
Електрична вертикална правосмукалка 1600W моќност 2Lt Резервоар за собирање прав Употреба ..
2.490 ден.
без ДДВ: 2.110 ден.
Gorenje VC1411B правосмукалка HEPA
Технички карактеристики Со вреќичка Максимална моќност на моторот: 1.400 W Материјал н..
2.699 ден.
без ДДВ: 2.287 ден.
DAEWOO RC-360R правосмукалка
МОЌНОСТ 1800 WРЕГУЛАЦИJА НА СИЛАМЕТАЛНА ТЕЛЕСКОПСКА ЦЕВКАТРАJНА КЕСАГаранција: 12 месеци  ..
2.890 ден.
без ДДВ: 2.449 ден.
-15%
Iskra JC-208 Чистач на пареа
1300W (max), Должина на кабел: 5,5m, Глава со круглест зглоб, страничнио навалување 90°, навалув..
3.399 ден.3.999 ден.
без ДДВ: 2.881 ден.
-20%
Iskra JC-210 Чистач на пареа
Снага: 1500W (max), Должина на кабел: 7м, Глава со круглест зглоб, Ергономски обликувана рачка, ..
3.599 ден.4.490 ден.
без ДДВ: 3.050 ден.
Врз основа на 3 оценки.
ETA Aero 0500 90000 правосмукалка
Правосмукалка ETA Aero е практичен правосмукалка со ECO мотор за заштеда на енергија, погоден за сек..
3.699 ден.
без ДДВ: 3.135 ден.
Conti Bolero Plus CU-201 правосмукалка
Моќност: 2000W Влажно-хемиско чистење Висока моќност на вшмукување By-pass мотор систем 2..
3.990 ден.
без ДДВ: 3.381 ден.
-15%
Iskra SL150A Циклонска правосмукалка
Циклонска правосмукалка со канистер моќ 2200 W, напон 220V-240V~50/60Hz Капацитет на канистерот 2,..
3.999 ден.4.699 ден.
без ДДВ: 3.389 ден.
Врз основа на 1 оценки.
GALLET DESIRE ASP 410 правосмукалка
ЕКОЛОШКИ И СИЛЕН Gallet правосмукалка опремени со ECO мотор со моќност од 700W има голема вшмукув..
4.298 ден.
без ДДВ: 3.642 ден.
Conti Clean Plus CU-205 правосмукалка со филтер за вода
Моќност: 2400 W Напојување: 220 V, 50 Hz Материјал: Лесна пластична конструкција Самодвижеч..
4.690 ден.
без ДДВ: 3.975 ден.
Frozzini ZTO418A правосмукалка на вода
Правосмукалка со филтер со вода за прашина Моќност: 2000W Влажно-хемиско чистење Висока мо..
4.790 ден.
без ДДВ: 4.059 ден.
Frozzini VC-X6 правосмукалка на вода
Правосмукалка со филтер со вода за прашина Моќност: 2500W Влажно-хемиско чистење Висока мо..
5.490 ден.
без ДДВ: 4.653 ден.
Gorenje VC1901GCYIV правосмукалка HEPA
Технички карактеристики Пластичен сад SUPRA POWER Максимална моќност на моторот: 1...
5.499 ден.
без ДДВ: 4.660 ден.
ETA Manoa 1501 90000 правосмукалка
Правосмукалката ETA Manoa 1501 90000 е многу штедлива со ECO мотор со влезна моќност од 900 W со еле..
5.699 ден.
без ДДВ: 4.830 ден.
SAMSUNG VCC 4470 S 3B/BOL правосмукалка
Карактеристики на производот:  Моќност: 2000W   Вмукувачка моќ:370W  &..
5.699 ден.
без ДДВ: 4.830 ден.
Gorenje VC2102BCYIV правосмукалка HEPA
Технички карактеристики Пластичен сад SUPRA POWER Максимална моќност на моторот: 2...
5.999 ден.
без ДДВ: 5.084 ден.
Gorenje VC2303RCYIV правосмукалка HEPA
Технички карактеристики Пластичен сад SUPRA POWER Максимална моќност на моторот: 2.300..
5.999 ден.
без ДДВ: 5.084 ден.
Rowenta RO3724EA правосмукалка
ПРАВОСМУКАЛКА СО ПЛАСТИЧЕН САДКАПАЦИТЕТ НА САДОТ 1.5ЛМОНО ЦИКЛОН СИСТЕМ, HEPA10 ФИЛТЕР ДОЛЖИН..
5.999 ден.
без ДДВ: 5.084 ден.
Dynamix Aquafilter 1500 Правосмукалка на вода
Правосмукалка на вода, за мокро и суво чистење моќ – 1400 w посебни единици за чистење суво / мокр..
6.590 ден.
без ДДВ: 5.585 ден.
-13%
Rowenta RO-3753EA правосмукалка
Боја: црно-портокалова ЕНЕРГЕТСКИ КЛАСИ: A / A / A Специјален механизам за празнење на резерв..
6.799 ден.7.850 ден.
без ДДВ: 5.762 ден.
Rowenta RO-3731AEA правосмукалка
ЕНЕРГЕТСКИ КЛАСИ: A / A / A Специјален механизам за празнење на резервоарот: Исчистете го Expr..
6.999 ден.
без ДДВ: 5.931 ден.
ETA Mio Gold 1502 90000 правосмукалка
Правосмукалка ETA Mio Gold 1502 90000 во златна боја е опремен со ECO мотор, со многу ниска влезна м..
7.699 ден.
без ДДВ: 6.525 ден.
Conti Clean Robot CHY-204 правосмукалка со филтер за вода
2000W Роботот за чистење со филтер за вода Функција за чистење на воздухот Нерѓосувачка тел..
7.999 ден.
без ДДВ: 6.779 ден.
-10%
Dirt Devil DD 698-4 правосмукалка на батерија
Лесна, безжична рачна правосмукалка Околу 2 кг тежина Сад за прашина - 0,4 литри Приближно ..
13.499 ден.14.999 ден.
без ДДВ: 11.440 ден.

За нас

ISKRA електричен алат, рачен алат, гарден програма, апарати за домаќинство и многу други производи од различни брендови и производители сега ONLINE!

 

Контакт

  • +389 (02) 2520999
  • +38978238820
  • info@krusel.mk
  • info.desk.krusel

Facebook

КРУСЕЛ e-Store © 2018. UKION SHOPS