Прочистувачи и овлажнувачи на воздух

Прочистувачи и овлажнувачи на воздух

Уште од првиот ден овлажнувачот или прочистувачот го заштитува вашето тело од тегоби при дишење настанати од сув воздух. Нуди олеснување од сувата кашлица и помага при секојдневните проблеми со дишењето, како и превенција од болести. Совршен е за олеснување на затнатиот нос и овозможува добар сон.

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
-20%
Gorenje H17BY овлажнувач на воздух
Карактеристики Ултрасонична технологија Звучните вибрации продуцираат ситн..
2.649 ден.3.299 ден.
без ДДВ: 2.245 ден.
Филтер за Mi Air Purifier 2 Прочистувач на воздух
Ултра-густ H11-степен HEPA филтер и филтри до 99,5% од PM 0.3 Mi Air Purifier користи ултра густ ..
2.690 ден.
без ДДВ: 2.280 ден.
Laica HI 3011 овлажнувач на воздух
Laica развива целосна линија на медицински одобрени термометри за доенчиња и деца, како и овлажнувач..
3.990 ден.
без ДДВ: 3.381 ден.
-31%
GOClever CRISTAL AIR CORAL Прочистувач на воздух
Оптимална предвидена површина-15-20 м2 Погоден за спални, детски соби, канцеларии, особено кори..
5.490 ден.7.999 ден.
без ДДВ: 4.653 ден.
Honeywell HA010E прочистувач
Прочистувач на воздух Honeywell HA010E   99% филтрација 3 поставки за прочистување ..
6.589 ден.
без ДДВ: 5.584 ден.
-25%
GOClever CristalAir Advanced Прочистувач на воздух
Предвидена површина на прочистувањте- од 20-40 м2 Енергетска ефикасност-моќност: 60 w Петкратен си..
7.490 ден.9.999 ден.
без ДДВ: 6.347 ден.
-16%
Blueair PURE 411 Прочистувач за воздух
ПРОЧИСТУВАЧ НА ВОЗДУХ Оптимална предвидена површина до 15 м2 360 степени на ефикасно делувањ..
7.690 ден.9.199 ден.
без ДДВ: 6.517 ден.
Sharp FU-Y30EU-W Прочистувач на воздух
Прочистувачите на воздух од SHARP ја комбинираат патентираната Plasmacluster ion технологија со ХЕПА..
10.185 ден.
без ДДВ: 8.631 ден.
-12%
Gorenje OPTIAIR 203M Прочистувач на воздух
Технички карактеристики Тип на апарат: Прочистувач на воздух OPTIAIR 203M Тајмер:&nbs..
10.490 ден.11.880 ден.
без ДДВ: 8.890 ден.
-13%
Mi Air Purifier 2 Прочистувач на воздух
Трослоен филтер Филтерот се состои од 3 нивоа на филтрација создадени од Toray EPA филтер и активен..
12.990 ден.14.990 ден.
без ДДВ: 11.008 ден.
Врз основа на 1 оценки.
-16%
GOCLEVER CRISTAL AIR PRO Прочистувач на воздух
Предвидена површина на прочистувањте- од 40-60 м2 Енергетска ефикасност-моќност: 60 w Осдумкратен ..
12.999 ден.15.500 ден.
без ДДВ: 11.016 ден.
Sharp KC-930EU-W Прочистувач на воздух
Прочистувачите на воздух од SHARP ја комбинираат патентираната Plasmacluster ion технологија со ХЕПА..
14.990 ден.
без ДДВ: 12.703 ден.
-19%
Blueair PURE 221PAC Прочистувач за воздух
Прочистувач на воздух Оптимална ефикасност до 50 м2 Прочистување и преработка на воздухот во..
17.999 ден.22.149 ден.
без ДДВ: 15.253 ден.
Winix HR1000 прочистувач на воздух
WINIX HR1000 прочистувачот е модел со модерен дизајн. Уредот се користи за површини до 40м2. П..
22.999 ден.
без ДДВ: 19.491 ден.
Sharp KC-A40EUW Прочистувач на воздух
Прочистувачите на воздух од SHARP ја комбинираат патентираната Plasmacluster ion технологија со ХЕПА..
23.527 ден.
без ДДВ: 19.938 ден.
Blueair CLASSIC205 прочистувач на воздух
ПРОЧИСТУВАЧ НА ВОЗДУХОПТИМАЛНА ПРЕДВИДЕНА ПОВРШИНА НА ПРОЧИСТУВАЊТЕ-26 М2ПРОМЕНА НА ВОЗДУХОТ ЗА ЕДЕН..
24.599 ден.
без ДДВ: 20.847 ден.
Sharp KC-A50EUW Прочистувач на воздух
Прочистувачите на воздух од SHARP ја комбинираат патентираната Plasmacluster ion технологија со ХЕПА..
27.349 ден.
без ДДВ: 23.177 ден.
Blueair CLASSIC 280i Прочистувач за воздух
ПРОЧИСТУВАЧ ЗА ВОЗДУХ ОПТИМАЛНА ПОВРШИНА НА ПРОЧИСТУВАЊЕ-26 М2 ПРОМЕНА НА ВОЗДУХОТ ВО ОПТИМАЛНАТА ..
31.999 ден.
без ДДВ: 27.118 ден.
Sharp KC-A60EUW Прочистувач на воздух
Прочистувачите на воздух од SHARP ја комбинираат патентираната Plasmacluster ion технологија со ХЕПА..
34.199 ден.
без ДДВ: 28.982 ден.

За нас

ISKRA електричен алат, рачен алат, гарден програма, апарати за домаќинство и многу други производи од различни брендови и производители сега ONLINE!

 

Контакт

  • +389 (02) 2520999
  • +38978238820
  • info@krusel.mk
  • info.desk.krusel

Facebook

КРУСЕЛ e-Store © 2018. UKION SHOPS