Акција
-3%
Gorenje E6121WD ел.шпорет
15.490 ден.15.990 ден.
15.490 ден.15.990 ден.
-11%
BEKO CS 234022 X
18.790 ден.20.999 ден.
18.790 ден.20.999 ден.
-7%
Fabbygo Робот (10‐12kw)
13.499 ден.14.450 ден.
13.499 ден.14.450 ден.
-4%
Frozzini KFR-35GW/A Климатизер инвертер
24.999 ден.25.999 ден.
24.999 ден.25.999 ден.
-6%
Beko DCU 7430 кондензациска сушара
17.859 ден.18.999 ден.
17.859 ден.18.999 ден.
-6%
BEKO DSA 240 K21 W Комбиниран фрижидер
11.279 ден.11.999 ден.
11.279 ден.11.999 ден.
-6%
BEKO RDSA 290 M20 W Комбиниран фрижидер
14.569 ден.15.499 ден.
14.569 ден.15.499 ден.
-6%
BEKO FSS 67000 GW шпорет
15.979 ден.16.999 ден.
15.979 ден.16.999 ден.
-6%
BEKO DCY 8402 XW3 кондензациска сушара
21.619 ден.22.999 ден.
21.619 ден.22.999 ден.
-14%
Electrolux EFP6500X вградлив аспиратор
6.899 ден.7.999 ден.
6.899 ден.7.999 ден.
-19%
Apple 9.7-inch iPad Pro Wi-Fi 128GB
42.850 ден.52.900 ден.
42.850 ден.52.900 ден.
-6%
BEKO WTE 7511 B0 Машина за перење алишта
14.099 ден.14.999 ден.
14.099 ден.14.999 ден.
BAUER FH-515 калорифер
 • BAUER FH-515 калорифер
 • BAUER FH-515 калорифер

BAUER FH-515 калорифер

1.499 ден.1.799 ден.
без ДДВ: 1.270 ден. Потребни наградни поени: 1800
Производител: Bauer
Шифра на производ: THMR-Cd-9153450
Наградни поени: 60
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:
 • Моќност: 3000 W
 • 2 нивоа на работа: 1500/3000 W
 • Термостатска контрола на работата
 • Анти-лизгачка заштита со автоматско исклучување
 • Двоен термички осигурувач
 • Боја: бела

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

ISKRA електричен алат, рачен алат, гарден програма, апарати за домаќинство и многу други производи од различни брендови и производители сега ONLINE!

 

Контакт

 • +389 (02) 2520999
 • +38978238820
 • info@krusel.mk
 • info.desk.krusel

Facebook

КРУСЕЛ e-Store © 2018. UKION SHOPS