Акција
-20%
Electrolux EWF-1484BW Машина за перење алишта
19.999 ден.24.999 ден.
19.999 ден.24.999 ден.
-12%
GALLET RC 150 апарат за варење ориз
1.499 ден.1.699 ден.
1.499 ден.1.699 ден.
-21%
Favorit MP-1008 Машина за перење алишта
12.999 ден.16.499 ден.
12.999 ден.16.499 ден.
-8%
AMICA 508EE1.30HPF(W) BF2017 електричен шпорет
10.999 ден.11.999 ден.
10.999 ден.11.999 ден.
-20%
Electrolux ESL-5201 LO Машина за миење садови
18.499 ден.22.998 ден.
18.499 ден.22.998 ден.
-6%
BEKO WTE 6501 B0 Машина за перење алишта
11.749 ден.12.499 ден.
11.749 ден.12.499 ден.
-19%
Favorit CF-330N Комбиниран фрижидер
12.999 ден.15.999 ден.
12.999 ден.15.999 ден.
-13%
Alfa Plam EK-550 TERMO 2 Лев Шпорет на цврсто гориво
11.250 ден.12.999 ден.
11.250 ден.12.999 ден.
-6%
Beko DCU 7430 кондензациска сушара
17.859 ден.18.999 ден.
17.859 ден.18.999 ден.
-6%
BEKO WMY 60821 PTYB3 Машина за перење алишта
13.159 ден.13.999 ден.
13.159 ден.13.999 ден.
-6%
BEKO RDSA 240 K20 W Комбиниран фрижидер
12.219 ден.12.999 ден.
12.219 ден.12.999 ден.
-17%
BAUER FH-515 калорифер
1.499 ден.1.799 ден.
1.499 ден.1.799 ден.
BEKO WMY 61033 PTMB3 Машина за перење алишта
  • BEKO WMY 61033 PTMB3 Машина за перење алишта
  • BEKO WMY 61033 PTMB3 Машина за перење алишта
  • BEKO WMY 61033 PTMB3 Машина за перење алишта

BEKO WMY 61033 PTMB3 Машина за перење алишта

15.979 ден.16.999 ден.
без ДДВ: 13.542 ден. Потребни наградни поени: 17500
Производител: BEKO
Шифра на производ: NPT84055756
Наградни поени: 140
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Машина за перење 
Woolmark Apperal Care (Silver) 
Полнење:фронтално 
Енергетска класа: А+++ 
Капацитет: 6kg 
Вртежи: 1000 врт./min 
Програми: 15 
Одложен старт 0-19h 
Child Lock 
Потрошувачка на вода годишно: 10.120L 
Потрошувачка на енергија годишно: 150kWh 
Ниво на бучава: 63/76dB 
Димензии: 84x60x54cm
Гаранција 5 години

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

ISKRA електричен алат, рачен алат, гарден програма, апарати за домаќинство и многу други производи од различни брендови и производители сега ONLINE!

 

Контакт

  • +389 (02) 2520999
  • +38978238820
  • info@krusel.mk
  • info.desk.krusel

Facebook

КРУСЕЛ e-Store © 2018. UKION SHOPS