Акција
-6%
BEKO WTV 6532 B0 Машина за перење алишта
15.039 ден.15.999 ден.
15.039 ден.15.999 ден.
-6%
BEKO WMB 71032 PTM Машина за перење алишта
15.039 ден.15.999 ден.
15.039 ден.15.999 ден.
-21%
ELECTROLUX ESL-5205 LO вградна м.за садови
18.999 ден.23.999 ден.
18.999 ден.23.999 ден.
-25%
Blueair PURE 411 Прочистувач за воздух
6.899 ден.9.199 ден.
6.899 ден.9.199 ден.
-12%
Gorenje CW30SC Плитко тенџере Inox
1.590 ден.1.799 ден.
1.590 ден.1.799 ден.
-19%
Electrolux ESL-4201 LO Машина за миење садови
17.799 ден.21.999 ден.
17.799 ден.21.999 ден.
-13%
Gorenje D744BJ кондензациска
19.999 ден.22.990 ден.
19.999 ден.22.990 ден.
-6%
BEKO WMY 81033 PTLMB3 Машина за перење алишта
17.859 ден.18.999 ден.
17.859 ден.18.999 ден.
-4%
Frozzini KFR-35GW/A Климатизер инвертер
24.999 ден.25.999 ден.
24.999 ден.25.999 ден.
-13%
Electrolux EOB-3450AOX Вградна рерна
15.599 ден.17.999 ден.
15.599 ден.17.999 ден.
-10%
Dirt Devil DD 698-4 правосмукалка на батерија
13.499 ден.14.999 ден.
13.499 ден.14.999 ден.
-6%
BEKO WTV 7531 X0 Машина за перење алишта
15.039 ден.15.999 ден.
15.039 ден.15.999 ден.
BEKO WMY 71033 PTLMB3 Машина за перење алишта
  • BEKO WMY 71033 PTLMB3 Машина за перење алишта
  • BEKO WMY 71033 PTLMB3 Машина за перење алишта
  • BEKO WMY 71033 PTLMB3 Машина за перење алишта
  • BEKO WMY 71033 PTLMB3 Машина за перење алишта

BEKO WMY 71033 PTLMB3 Машина за перење алишта

15.979 ден.16.999 ден.
без ДДВ: 13.542 ден. Потребни наградни поени: 17500
Производител: BEKO
Шифра на производ: NPT84047242
Наградни поени: 140
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Машина за перење 
Aquafusion технологија 
Полнење: фронтално 
Енергетска класа: A+++ 
Капацитет: 7kg 
Вртежи: 1000 врт./min 
Програми: 15 
Електронски контроли 
Одложен почеток 
Голема врата B13 XL 
Потрошувачка на вода годишно: 10560L 
Потрошувачка на енергија годишно: 171kWh 
Ниво на бучава: 60/75dB 
Димензии: 85x60x50cm
Гаранција 5 години

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

ISKRA електричен алат, рачен алат, гарден програма, апарати за домаќинство и многу други производи од различни брендови и производители сега ONLINE!

 

Контакт

  • +389 (02) 2520999
  • +38978238820
  • info@krusel.mk
  • info.desk.krusel

Facebook

КРУСЕЛ e-Store © 2018. UKION SHOPS