Акција
-18%
Favorit CF-330N S Комбиниран фрижидер
13.999 ден.16.999 ден.
13.999 ден.16.999 ден.
-17%
Fabbygo Корпа за дрва
999 ден.1.199 ден.
999 ден.1.199 ден.
-18%
Favorit RF-263 Комбиниран фрижидер
9.399 ден.11.499 ден.
9.399 ден.11.499 ден.
-4%
Frozzini KFR-35GW/A Климатизер инвертер
24.999 ден.25.999 ден.
24.999 ден.25.999 ден.
-7%
Gorenje EM300E Вградна плотна INOX
6.499 ден.6.999 ден.
6.499 ден.6.999 ден.
-21%
BAUER FH-450 калорифер
1.099 ден.1.399 ден.
1.099 ден.1.399 ден.
-19%
Favorit CF-330N Комбиниран фрижидер
12.999 ден.15.999 ден.
12.999 ден.15.999 ден.
-6%
BEKO WMY 61033 PTMB3 Машина за перење алишта
15.979 ден.16.999 ден.
15.979 ден.16.999 ден.
-15%
Electrolux EJ-2801AOX Комбиниран фрижидер
16.999 ден.19.999 ден.
16.999 ден.19.999 ден.
-25%
ETA апарат за стругање пети
450 ден.599 ден.
450 ден.599 ден.
-13%
Alfa Plam 90 H FAVORIT Лев - Шпорет на цврсто гориво
27.300 ден.31.499 ден.
27.300 ден.31.499 ден.
-20%
Electrolux EWF-1484BW Машина за перење алишта
19.999 ден.24.999 ден.
19.999 ден.24.999 ден.
BEKO WMY 81033 PTLMB3 Машина за перење алишта
  • BEKO WMY 81033 PTLMB3 Машина за перење алишта
  • BEKO WMY 81033 PTLMB3 Машина за перење алишта

BEKO WMY 81033 PTLMB3 Машина за перење алишта

17.859 ден.18.999 ден.
без ДДВ: 15.135 ден. Потребни наградни поени: 19500
Производител: BEKO
Шифра на производ: NPT84047244
Наградни поени: 170
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Машина за перење 
Aqua Fusion tehnology 
Енергетска класа: A+++ 
Капацитет: 8kg 
Вртежи: 1000 врт./min 
Програми: 15 
Електронски контроли 
Одложен почеток 
Child Lock 
Потрошувачка на вода годишно: 11.000L 
Потрошувачка на енергија годишно: 192kWh 
Ниво на бучава: 62/76dB 
Димензии: 85x60x60cm
Гаранција 5 години

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

ISKRA електричен алат, рачен алат, гарден програма, апарати за домаќинство и многу други производи од различни брендови и производители сега ONLINE!

 

Контакт

  • +389 (02) 2520999
  • +38978238820
  • info@krusel.mk
  • info.desk.krusel

Facebook

КРУСЕЛ e-Store © 2018. UKION SHOPS