Акција
-10%
Dirt Devil DD 698-4 правосмукалка на батерија
13.499 ден.14.999 ден.
13.499 ден.14.999 ден.
-11%
Gorenje BM900 Апарат за печење леб
3.990 ден.4.490 ден.
3.990 ден.4.490 ден.
-6%
BEKO WTE 7512 B0 Машина за перење алишта
15.039 ден.15.999 ден.
15.039 ден.15.999 ден.
-19%
Apple 9.7-inch iPad Pro Wi-Fi 128GB
42.850 ден.52.900 ден.
42.850 ден.52.900 ден.
-13%
Fabbygo Лукс со метален поклопец (10,5kw)
10.499 ден.11.999 ден.
10.499 ден.11.999 ден.
-13%
Alfa Plam EK-550 TERMO 2 Лев Шпорет на цврсто гориво
11.250 ден.12.999 ден.
11.250 ден.12.999 ден.
-8%
AUX 24000 bty климатизер 7kW
32.990 ден.35.990 ден.
32.990 ден.35.990 ден.
-6%
BEKO FSE 64320 DS шпорет
16.919 ден.17.999 ден.
16.919 ден.17.999 ден.
-26%
Electrolux EW-6F40U8W Машина за перење алишта
19.999 ден.26.999 ден.
19.999 ден.26.999 ден.
-6%
BEKO WMB 71032 PTM Машина за перење алишта
15.039 ден.15.999 ден.
15.039 ден.15.999 ден.
-15%
FAVORIT MP-8006 A++ Машина за перење алишта
10.999 ден.12.999 ден.
10.999 ден.12.999 ден.
-3%
Gorenje E6121WD ел.шпорет
15.490 ден.15.990 ден.
15.490 ден.15.990 ден.
BEKO WTV 7533 XB Машина за перење алишта
  • BEKO WTV 7533 XB Машина за перење алишта
  • BEKO WTV 7533 XB Машина за перење алишта
  • BEKO WTV 7533 XB Машина за перење алишта
  • BEKO WTV 7533 XB Машина за перење алишта

BEKO WTV 7533 XB Машина за перење алишта

17.389 ден.18.499 ден.
без ДДВ: 14.736 ден. Потребни наградни поени: 19000
Производител: BEKO
Шифра на производ: NPT84064487
Наградни поени: 160
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Машина за перење 
Полнење: фронтално 
Smart Inverter мотор 
Енергетска класа: А+++ 
Капацитет: 7kg 
Вртежи: 1000 врт./min 
Програми: 16 
Одложен почеток 
Child Lock 
Заштита од протекување 
Потрошувачка на енергија годишно: 169kWh 
Ниво на бучава: 56/74dB 
Димензии: 84x60x55cm
Гаранција 5 години

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

ISKRA електричен алат, рачен алат, гарден програма, апарати за домаќинство и многу други производи од различни брендови и производители сега ONLINE!

 

Контакт

  • +389 (02) 2520999
  • +38978238820
  • info@krusel.mk
  • info.desk.krusel

Facebook

КРУСЕЛ e-Store © 2018. UKION SHOPS