Бела техника и ТВ & аудио

Бела техника и ТВ & аудио

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Gogen Држач за ТВ/37"-70"/ до 40кг
Универзален GoGEN држач за фиксни ѕидови за LED, LCD и плазма телевизори. Држачот нуди брзо и лесно ..
599 ден.
без ДДВ: 508 ден.
Сигурносен вентил со црево ПЛИН
1 x  регулатор 1кг-30mbar 1 x  010mm црево 1,5m/20 bar 2 x  стеги- заегачи&nbs..
699 ден.
без ДДВ: 592 ден.
Gogen Држач за ТВ 23"-42" до 50кг
Универзален GoGEN држач за фиксни ѕидови за LED, LCD и плазма телевизор да го поставите на совршен а..
749 ден.
без ДДВ: 635 ден.
Iskra K-190 Плинско
Плински уред со боца Моќност 0,8 KW(бутан/пропан) Преносен и практичен За користење на отворено ..
799 ден.
без ДДВ: 677 ден.
Gogen Држач за ТВ 23"-42" до 30кг
Универзален GoGEN држач за фиксни ѕидови за LED, LCD и плазма телевизор да го поставите на совршен а..
799 ден.
без ДДВ: 677 ден.
Gogen Држач за ТВ 32"-55" Слим до 40кг
Универзален GoGEN држач за фиксни ѕидови за LED, LCD и плазма телевизори. Држачот нуди брзо и лесно ..
859 ден.
без ДДВ: 728 ден.
Iskra X-190 Плински пламеник
Плински пламеник со боца Моќност 0,8 KW(бутан/пропан) Преносен и практичен За користење на отворе..
899 ден.
без ДДВ: 762 ден.
SBOX PLB-114M Држач за ТВ 23"-55" до 60кг
Зиден држач за ТВ ЛЦД/плазма Големина на екран: 23"-55" макс. Тежина : 60 кг макс. Растојан..
899 ден.
без ДДВ: 762 ден.
Gogen HBTM41WR Bluetooth Слушалки
Безжични Bluetooth слушалки, со одличен звук. Ергономични, удобни и флексибилни, со подесување за да..
949 ден.
без ДДВ: 804 ден.
Gogen Држач за ТВ 32"-55" до 50кг
Универзален GoGEN држач за фиксни ѕидови за LED, LCD и плазма телевизори. Држачот нуди брзо и лесно ..
949 ден.
без ДДВ: 804 ден.
Gogen Држач M3 за ТВ 23"- 42" до 30кг
Универзален GoGEN држач за фиксни ѕидови за LED, LCD и плазма телевизор да го поставите на совршен а..
999 ден.
без ДДВ: 847 ден.
Pioneer TS-G1021I Car audio звучници
Звучници  2-way 2-speaker system  100mm IMPP Cone woofer  180W ..
1.149 ден.
без ДДВ: 974 ден.
Gogen Држач за ТВ L3 32"- 55" до 35кг
Универзален GoGEN Ротирачки држач за фиксни ѕидови за LED, LCD и плазма телевизор да го поставите на..
1.249 ден.
без ДДВ: 1.058 ден.
Pioneer TS-G1031I Car audio звучници
Звучници 10cm Dual Cone Speakers Моќност:190W Impedance:4Ω Фрекфенција:38-26,000Hz Se..
1.299 ден.
без ДДВ: 1.101 ден.
Pioneer TS-G1321I Car audio звучници
Звучници  2-way 2-speaker system 130mm IMPP woofer, 20mm Tweeter 200W ..
1.349 ден.
без ДДВ: 1.143 ден.
ECG RZ-11 апарат за варење ориз
• Ги подготвува сите видови на ориз • капацитет од 1 литар • Макс. 700 г ориз • Не-леплива површи..
1.499 ден.
без ДДВ: 1.270 ден.
Pioneer TS-G1322I Car audio звучници
Звучници  2-way 2-speaker system 130mm, 20mm Tweeter 210W ..
1.749 ден.
без ДДВ: 1.482 ден.
Iskra OR-201 плинско решо
Идеално за домашна употреба, дури и кога сте на кампување или патување, излети. Одличниот мини плинс..
1.790 ден.
без ДДВ: 1.517 ден.
Gogen Држач за ТВ 32"- 55" до 35кг
Универзален GoGEN Ротирачки држач за фиксни ѕидови за LED, LCD и плазма телевизор да го поставите на..
1.799 ден.
без ДДВ: 1.525 ден.
Iskra OR-301 Плинско решо
Идеално за домашна употреба, дури и кога сте на кампување или патување, излети. Одличниот мини плинс..
1.990 ден.
без ДДВ: 1.686 ден.
-33%
ICF 3002 Плинско решо
Карактеристики: Плинско решо емајлирано 4 рингли со капак достапно во бела боја  ..
1.999 ден.2.999 ден.
без ДДВ: 1.694 ден.
Pioneer TS-G1731I Car audio звучници
Звучници  17cm Dual cone speakers  Моќност:230W  Impedance:4Ω  Фрекф..
1.999 ден.
без ДДВ: 1.694 ден.
GALLET CUV 962 апарат за готвење на пареа
Gallet CUV 962 е идеален за подготвување здрави оброци, замрзнат и свеж зеленчук, месо, риба и морск..
2.299 ден.
без ДДВ: 1.948 ден.
Iskra GR-810 Плинска скара
Моќност: 2.55kW Дијаметарот на површина за печење: Ø 44 cm Отстранливa емајлиранa плотна со рачки ..
2.399 ден.
без ДДВ: 2.033 ден.
Iskra OR-401 Плинско решо
Идеално за домашна употреба, дури и кога сте на кампување или патување, излети. Одличниот мини плинс..
2.490 ден.
без ДДВ: 2.110 ден.
Muhler FWH-3005T електрична славина ( бојлер )
Брзо загревање и заштеда на енергија Загревање на водата во неколку секунди за добивање 30-60 *С ..
2.499 ден.
без ДДВ: 2.118 ден.
GALLET DES 120 дехидратор за овошје, зеленчук и чаеви
Со дехидраторот Gallet DES 120 можете да подготвувате зимски намирници од домашно богатство, да чува..
2.599 ден.
без ДДВ: 2.203 ден.
-12%
Leov бојлер 10л високомонтажен
Leov Boljer 10 литри (високомонтажен)   Модел: AD 10Н   Волумен: 10L Kазан:..
2.599 ден.2.950 ден.
без ДДВ: 2.203 ден.
-12%
Leov бојлер 10л нискомонтажен
Leov Boljer 10 литри (нискомонтажен)   Модел: AD 10Н   Волумен: 10L Kазан: ..
2.599 ден.2.950 ден.
без ДДВ: 2.203 ден.
Fabbygo Бојлер 10л ВМ
Бојлер 10 литри Високо Монтажен Моќност: 2 kW Пластичен казан Светлосна Сигнализација(on/o..
2.690 ден.
без ДДВ: 2.280 ден.
Fabbygo Бојлер 10л НМ
Бојлер 10 литри Ниско Монтажен Моќност: 2 kW Пластичен казан Светлосна Сигнализација(on/of..
2.690 ден.
без ДДВ: 2.280 ден.
Dinamo Hit 10 lit. NM Бојлер
Класичен бојлер од 10 lit. Стандарден, за секоја кујна или купатило Нискомонтажен Волумен – 10 ..
2.699 ден.
без ДДВ: 2.287 ден.
Dinamo Hit 10 lit. VM Бојлер
Класичен бојлер од 10 lit. Стандарден, за секоја кујна или купатило Волумен – 10 lit. Работен п..
2.699 ден.
без ДДВ: 2.287 ден.
-25%
Muhler FWH-3008ФT електрична славина ( бојлер ) гиблива
Електрична чешма со моментално загревање на водата - Брзо загревање и заштеда на енергија - Загрев..
2.999 ден.3.999 ден.
без ДДВ: 2.542 ден.
Gogen Детско радио / МП3 плеер
Дали вашите деца ќе имаат омилени песни на ЦД или МП3? Во веселиот дизајн со Maxips Fikas имаме с..
3.199 ден.
без ДДВ: 2.711 ден.
Pioneer MVH-08UBG Car audio
Авто MP3 плеер  Моќност:MOS-FET 50W x 4ch  MP3/WMA - USB  AUX влез,USB ..
3.199 ден.
без ДДВ: 2.711 ден.
Gorenje TEG 100 N
Технички карактеристики Деклариран профил за употреба: XXS Енергетска класа: А Ен..
3.199 ден.
без ДДВ: 2.711 ден.
Gorenje TEG 100 v
Технички карактеристики Деклариран профил за употреба: XXS Енергетска класа: А Ен..
3.199 ден.
без ДДВ: 2.711 ден.
Pioneer MVH-08UB Car audio
Авто MP3 плеер Моќност:MOS-FET 50W x 4ch MP3/WMA - USB   AUX влез,USB ..
3.299 ден.
без ДДВ: 2.796 ден.
Gogen Детско караоке
Толку многу функции на едно радио? Нов радио-плеер кој не може да се пропушти во која било детска..
3.499 ден.
без ДДВ: 2.965 ден.

За нас

ISKRA електричен алат, рачен алат, гарден програма, апарати за домаќинство и многу други производи од различни брендови и производители сега ONLINE!

 

Контакт

  • +389 (02) 2520999
  • +38978238820
  • info@krusel.mk
  • info.desk.krusel

Facebook

КРУСЕЛ e-Store © 2018. UKION SHOPS