Аудио

Аудио

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Gogen HBTM41WR Bluetooth Слушалки
Безжични Bluetooth слушалки, со одличен звук. Ергономични, удобни и флексибилни, со подесување за да..
949 ден.
без ДДВ: 804 ден.
Pioneer TS-G1021I Car audio звучници
Звучници  2-way 2-speaker system  100mm IMPP Cone woofer  180W ..
1.149 ден.
без ДДВ: 974 ден.
Pioneer TS-G1031I Car audio звучници
Звучници 10cm Dual Cone Speakers Моќност:190W Impedance:4Ω Фрекфенција:38-26,000Hz Se..
1.299 ден.
без ДДВ: 1.101 ден.
Pioneer TS-G1321I Car audio звучници
Звучници  2-way 2-speaker system 130mm IMPP woofer, 20mm Tweeter 200W ..
1.349 ден.
без ДДВ: 1.143 ден.
Pioneer TS-G1322I Car audio звучници
Звучници  2-way 2-speaker system 130mm, 20mm Tweeter 210W ..
1.749 ден.
без ДДВ: 1.482 ден.
Pioneer TS-G1731I Car audio звучници
Звучници  17cm Dual cone speakers  Моќност:230W  Impedance:4Ω  Фрекф..
1.999 ден.
без ДДВ: 1.694 ден.
Gogen Детско радио / МП3 плеер
Дали вашите деца ќе имаат омилени песни на ЦД или МП3? Во веселиот дизајн со Maxips Fikas имаме с..
3.199 ден.
без ДДВ: 2.711 ден.
Pioneer MVH-08UBG Car audio
Авто MP3 плеер  Моќност:MOS-FET 50W x 4ch  MP3/WMA - USB  AUX влез,USB ..
3.199 ден.
без ДДВ: 2.711 ден.
Pioneer MVH-08UB Car audio
Авто MP3 плеер Моќност:MOS-FET 50W x 4ch MP3/WMA - USB   AUX влез,USB ..
3.299 ден.
без ДДВ: 2.796 ден.
Gogen Детско караоке
Толку многу функции на едно радио? Нов радио-плеер кој не може да се пропушти во која било детска..
3.499 ден.
без ДДВ: 2.965 ден.
Pioneer DEH-150MPG Car audio
Ауто CD плеер Detachable Front Panel CD-DA/R/RW (CD-text)   MP3 (ID3 Tag), WMA (WMA Ta..
3.790 ден.
без ДДВ: 3.212 ден.
SONY DSX-A200UI Car audio
Преден USB за iOs и MSC / MTP USB уреди Поврзете и наполнете ги Вашите Walkman, iPod, iPhone, Andro..
3.899 ден.
без ДДВ: 3.304 ден.
Pioneer DEH-1500UBB Car audio
Ауто CD плеер Detachable Front Panel CD-DA/R/RW (CD-text) MP3 (ID3 Tag), WMA (WMA Tag), WAV..
4.249 ден.
без ДДВ: 3.601 ден.
Pioneer DEH-1600UBA Car audio
Ауто CD плеер Моќност: MOS-FET 50W x 4ch CD/MP3/WMA/WAV репродукција AUX влез, USB ..
4.388 ден.
без ДДВ: 3.719 ден.
Pioneer DEH-1700UBB Car audio
Авто CD плеер Моќност: MOS-FET 50W x 4ch MP3/WMA/WAV - CD/-R/-RW MP3/WMA/WAV - USB AUX вл..
4.599 ден.
без ДДВ: 3.897 ден.
Pioneer DEH-1800UBG Car audio
Аvто CD плеер Detachable Front Panel RDS FM/AM Tuner(24 preset stations) WAV/MP3/WMA/FLAC ..
4.699 ден.
без ДДВ: 3.982 ден.
Pioneer DEH-1900UB Car audio
Авто CD плеер Detachable Front Panel MP3,WMA,WAV,FLAC,CD-R/RW MOSFET 50W×4Ch RDS AM/FM tu..
5.499 ден.
без ДДВ: 4.660 ден.
Gogen BPS626 Mоќен Bluetooth звучник
Моќен Bluetooth звучник, со вграден засилувач, и два посебни приклучоци за микрофон и гитара. Кар..
6.899 ден.
без ДДВ: 5.847 ден.
Pioneer FH-460UI Car audio
Ауто CD плеер Wide angle VA LCD монитор на допир Моќност:MOSFET 50Wx4 MP3,WMA,WAV од CD-R/C..
7.999 ден.
без ДДВ: 6.779 ден.
Gogen BPS686 Mоќен Bluetooth звучник
Моќен Bluetooth звучник, со вграден засилувач, и два посебни приклучоци за микрофон. Карактеристи..
8.099 ден.
без ДДВ: 6.864 ден.

За нас

ISKRA електричен алат, рачен алат, гарден програма, апарати за домаќинство и многу други производи од различни брендови и производители сега ONLINE!

 

Контакт

  • +389 (02) 2520999
  • +38978238820
  • info@krusel.mk
  • info.desk.krusel

Facebook

КРУСЕЛ e-Store © 2018. UKION SHOPS