Електични шпорети

Електични шпорети

Во оваа категорија може да најдете повеќе видови на самостоечки шпорети кои се со рингли или со рамна плотна, како и различна ширина.

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
-9%
FAVORIT EC-640 WWFT електричен шпорет
- димензии: V / W / D 85cm / 60cm / 60cm - димензиите на внатрешноста на рерната: V / W / D 35.2cm ..
9.999 ден.10.999 ден.
без ДДВ: 8.474 ден.
-8%
AMICA 508EE1.30HPF(W) BF2017 електричен шпорет
Карактеристики: пространа големина од 69 литри Чувајте ја рерната чиста со лесно чистење Л..
10.999 ден.11.999 ден.
без ДДВ: 9.321 ден.
-19%
Hansa FCEW-640009 Елект. Шпорет
Електричен шпорет со 4 рингли Боја – бела Ширина – 60 cm Вкупна моќ – 8 kW Енергетска класа – А ..
11.299 ден.13.998 ден.
без ДДВ: 9.575 ден.
-7%
Gorenje E-51102 AW ел.шпорет
Технички карактеристики Енергетска класа: B Материјал на управувачката плоча: Емајл Боја: ..
12.490 ден.13.490 ден.
без ДДВ: 10.585 ден.
-11%
AMICA 508ME2.35EHZPMS (W) 50 cm Комб. шпорет
КОМБИНИРАН ШПОРЕТЕНЕРГЕТСКА КЛАСА A-20%2 ГРЕJНИ ЗОНИ НА ЕЛ.СТРУJА1 ЕКСПРЕС ГРЕJНА ЗОНА2 ГРЕJНИ ЗОНИ ..
13.299 ден.14.999 ден.
без ДДВ: 11.270 ден.
-6%
BEKO FSE 66000 GS шпорет
• Шпорет  • Eнергетска класа:A  • Капацитет на рерната:66L  • ..
14.099 ден.14.999 ден.
без ДДВ: 11.948 ден.
-6%
BEKO FSS 57100 GW шпорет
 • Шпорет   • Eнергетска класа:А   • Капацитет на рерната:..
15.039 ден.15.999 ден.
без ДДВ: 12.745 ден.
-3%
Gorenje E6121WD ел.шпорет
Упатство за поврзување и користење може да превземете ТУКА ..
15.490 ден.15.990 ден.
без ДДВ: 13.127 ден.
-6%
BEKO FSS 67000 GW шпорет
 • Шпорет   • Eнергетска класа:А   • Стаклокерамичка плотн..
15.979 ден.16.999 ден.
без ДДВ: 13.542 ден.
-6%
BEKO FSE 64320 DS шпорет
 • Комбиниран шпорет   • Eнергетска класа:A   • Капацитет ..
16.919 ден.17.999 ден.
без ДДВ: 14.338 ден.
-6%
BEKO FSE 67300 GW шпорет
 • Шпорет   • Стаклокерамичка плотна   • Мултифункционална..
18.799 ден.19.999 ден.
без ДДВ: 15.931 ден.
-17%
Zanussi ZCV-550G1XA 50 cm Елект. шпорет со рамна плотна
ШПОРЕТСТАКЛОКЕРАМИКАЕНЕРГЕТСКА КЛАСА А-10%4 HI-LIGHT ГРЕJНИ ЗОНИВОЛУМЕН НА ФУРНА 54 L5 РЕЖИМИ НА РАБ..
18.998 ден.22.998 ден.
без ДДВ: 16.100 ден.
Gorenje EC6111WG ел.шпорет
Технички карактеристики Енергетска класа: А Материјал: Лакиран метал Боја: бела ..
20.990 ден.
без ДДВ: 17.788 ден.
Gorenje EC6111SG ел.шпорет
Технички карактеристики Енергетска класа: А Материјал: Лакиран метал Боја: Сива ме..
21.990 ден.
без ДДВ: 18.636 ден.

За нас

ISKRA електричен алат, рачен алат, гарден програма, апарати за домаќинство и многу други производи од различни брендови и производители сега ONLINE!

 

Контакт

  • +389 (02) 2520999
  • +38978238820
  • info@krusel.mk
  • info.desk.krusel

Facebook

КРУСЕЛ e-Store © 2018. UKION SHOPS