Машини за перење алишта

Машини за перење алишта

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
-15%
FAVORIT MP-8006 A++ Машина за перење алишта
МАШИНА ЗА ПЕРЕЊТЕ АЛИШТАКАПАЦИТЕТ 6КГЦЕНТРИФУГА 800 ВРТЕЖИЕНЕРГЕТСКА КЛАСА А++15 ПРОГРАМИЗАШТИТНО ЗА..
10.999 ден.12.999 ден.
без ДДВ: 9.321 ден.
-6%
BEKO WTE 6501 B0 Машина за перење алишта
Машина за перење  Полнење: фронтално  Енергетска класа: А++  Капацитет: 6kg  ..
11.749 ден.12.499 ден.
без ДДВ: 9.957 ден.
-14%
Favorit MP-1007 Машина за перење алишта
Димензии: В/Ш/Д - 84,5/59,7/52,7 cm Максимум вртежи во минута: 1000 rpm Максимален капацитет: 7 kg..
11.998 ден.13.998 ден.
без ДДВ: 10.168 ден.
-25%
Indesit IWC-71051 C ECO EU Машина за перење алишта
Машина за перење алишта Капацитет – 7 kg Центрифуга – 1000 rpm 8 програми/режими на работа Автом..
11.998 ден.15.998 ден.
без ДДВ: 10.168 ден.
BEKO WTE 5411 B0 Машина за перење алишта
 Машина за перење   Полнење: фронтално   Енергетска класа: А++  &nb..
11.999 ден.
без ДДВ: 10.169 ден.
-6%
BEKO WMB 61001 Y+ Машина за перење алишта
Машина за перење  Полнење: фронтално  Енергетска класа: А+  Капацитет: 6kg  ..
12.219 ден.12.999 ден.
без ДДВ: 10.355 ден.
-6%
BEKO WTE 6511 B0 Машина за перење алишта
Машина за перење  Полнење: фронтално  Енергетска класа: А+++  Капацитет: 6kg ..
12.219 ден.12.999 ден.
без ДДВ: 10.355 ден.
-21%
Favorit MP-1008 Машина за перење алишта
Димензии В/Ш/Д: 84,50 /59,70 /55,70 cm 1000 вртежи во минута (RPM) Капацитет: 8 kg 54 L иноксен б..
12.999 ден.16.499 ден.
без ДДВ: 11.016 ден.
-6%
BEKO WMY 60821 PTYB3 Машина за перење алишта
Машина за перење  Полнење:фронтално  Енергетска класа:А+  Капацитет:6kg  Врт..
13.159 ден.13.999 ден.
без ДДВ: 11.152 ден.
-18%
Whirlpool AWO/C-63201 Машина за перење алишта
Машина за перење алишта (самостоечка) Во бела боја, со предно полнење Капацитет – 6 kg Центрифуга..
13.998 ден.16.998 ден.
без ДДВ: 11.863 ден.
-6%
BEKO WMY 61031 PTYB3 Машина за перење алишта
Машина за перење  Полнење: фронтално  Енергетска класа: A+  Капацитет: 6kg  ..
14.099 ден.14.999 ден.
без ДДВ: 11.948 ден.
-6%
BEKO WTE 7511 B0 Машина за перење алишта
Машина за перење  AquaWave технологија  Полнење: фронтално  Енергетска класа: А+++..
14.099 ден.14.999 ден.
без ДДВ: 11.948 ден.
Gorenje W6101/S маш.за перење
Карактеристики Програма за самочистење (SterilTub) Решение за пријатен мир..
14.490 ден.
без ДДВ: 12.280 ден.
-19%
Whirlpool AWO/C-7113 Машина за перење алишта
Машина за перење алишта (самостоечка) Во бела боја, со предно полнење Капацитет – 7 kg Центрифуга..
14.499 ден.17.999 ден.
без ДДВ: 12.287 ден.
-6%
BEKO WMB 71032 PTM Машина за перење алишта
Машина за перење  Полнење: фронтално  Енергетска класа: А++  Капацитет: 7kg  ..
15.039 ден.15.999 ден.
без ДДВ: 12.745 ден.
-6%
BEKO WTE 7512 B0 Машина за перење алишта
Машина за перење  Полнење: фронтално  Енергетска класа: А++  Капацитет: 7kg  ..
15.039 ден.15.999 ден.
без ДДВ: 12.745 ден.
-6%
BEKO WTV 6532 B0 Машина за перење алишта
Машина за перење  Полнење: фронтално  Енергетска класа: А+++  Капацитет: 6kg ..
15.039 ден.15.999 ден.
без ДДВ: 12.745 ден.
-6%
BEKO WTV 7531 X0 Машина за перење алишта
Машина за перење  Полнење: фронтално  Енергетска класа: A+++  Капацитет: 7kg ..
15.039 ден.15.999 ден.
без ДДВ: 12.745 ден.
Gorenje W72X2 маш.за перење
  Технички карактеристики Енергетска класа: A++ Боја: Бела Ко..
15.299 ден.
без ДДВ: 12.965 ден.
-6%
BEKO WMY 61033 PTMB3 Машина за перење алишта
Машина за перење  Woolmark Apperal Care (Silver)  Полнење:фронтално  Енергетска кл..
15.979 ден.16.999 ден.
без ДДВ: 13.542 ден.
-6%
BEKO WMY 71033 PTLMB3 Машина за перење алишта
Машина за перење  Aquafusion технологија  Полнење: фронтално  Енергетска класа: A+..
15.979 ден.16.999 ден.
без ДДВ: 13.542 ден.
-16%
Indesit EWE-81283 W Машина за перење алишта
Машина за перење алишта Капацитет – 8 kg Центрифуга – 1200 rpm Предно полнење 16 програми Диспл..
15.998 ден.18.998 ден.
без ДДВ: 13.558 ден.
-11%
Indesit ITW-D 61052 W Машина за перење алишта со горно полнење
Машина за перење со горно полнење Капацитет – 6 kg Центрифуга – 1000 rpm 18 програми Ринс плус ф..
15.998 ден.17.999 ден.
без ДДВ: 13.558 ден.
-16%
Whirlpool AWO/C-7420 S Машина за перење алишта
Машина за перење алишта (самостоечка) Во бела боја (со врата во сива боја), со предно полнење Капа..
15.998 ден.18.998 ден.
без ДДВ: 13.558 ден.
-11%
Whirlpool FWL61252W EU Машина за перење алишта
Димензии: В/Ш/Д - 84,5/59,5/57,5 cm Максимум вртежи во минута: 1200 rpm Максимален капацитет: 6 kg..
15.998 ден.17.999 ден.
без ДДВ: 13.558 ден.
Gorenje W6503/S машина за перење
Детално упатство може да симнете ТУКА. ..
16.290 ден.
без ДДВ: 13.805 ден.
-6%
BEKO WTE 7612 BS Машина за перење алишта
Машина за перење  Полнење:фронтално  Енергетска класа: А+++  Капацитет: 7kg  ..
16.499 ден.17.499 ден.
без ДДВ: 13.982 ден.
-15%
Gorenje W7203 машина за перење
Карактеристики   SensoCare технологија Совршенство во перење Se..
16.990 ден.19.990 ден.
без ДДВ: 14.398 ден.
-6%
BEKO WTV 7533 XB Машина за перење алишта
Машина за перење  Полнење: фронтално  Smart Inverter мотор  Енергетска класа: А+++..
17.389 ден.18.499 ден.
без ДДВ: 14.736 ден.
-13%
Indesit ITWE-71252 W Машина за перење алишта со горно полнење
Машина за перење алишта, со горно полнење Капацитет – 7 kg Центрифуга – 1200 rpm Енергетска класа..
17.399 ден.19.999 ден.
без ДДВ: 14.745 ден.
-6%
BEKO WMY 81033 PTLMB3 Машина за перење алишта
Машина за перење  Aqua Fusion tehnology  Енергетска класа: A+++  Капацитет: 8kg&nb..
17.859 ден.18.999 ден.
без ДДВ: 15.135 ден.
-14%
Whirlpool FWF-71253 W Машина за перење алишта
Машина за перење алишта (самостоечка) Во бела боја, со предно полнење Капацитет – 7 kg Центрифуга..
17.999 ден.20.998 ден.
без ДДВ: 15.253 ден.
-5%
Gorenje W8503 маш.за перење
Технички карактеристики Енергетска класа: A+++ Боја: Бела Колекторски мо..
18.990 ден.19.999 ден.
без ДДВ: 16.093 ден.
-17%
Whirlpool FDLR-80250 BL Машина за перење алишта
Машина за перење алишта (самостоечка) Во бела боја, со предно полнење Капацитет – 8 kg Центрифуга..
18.998 ден.22.998 ден.
без ДДВ: 16.100 ден.
Gorenje W7423 машина за перење
Детално упатство може да симнете ТУКА. ..
19.990 ден.
без ДДВ: 16.941 ден.
-26%
Electrolux EW-6F40U8W Машина за перење алишта
Клучни спецификации Капацитет за перење (кг): 8 Енергетска класа: A +++ Центрифугална ефик..
19.999 ден.26.999 ден.
без ДДВ: 16.948 ден.
-20%
Electrolux EWF-1484BW Машина за перење алишта
МАШИНА ЗА АЛИШТАЕНЕРГЕТСКА КЛАСА А+++КАПАЦИТЕТ НА ПЕРЕЊТЕ - 8 КГ.1400 ВРТЕЖИ НА ЦЕНТРИФУГАДИГИТАЛЕН ..
19.999 ден.24.999 ден.
без ДДВ: 16.948 ден.
-10%
Gorenje W8723/I маш.за перење
Технички карактеристики Енергетска класа: A+++(-10%) - троши 40% помалку енергија од м..
21.990 ден.24.490 ден.
без ДДВ: 18.636 ден.
Electrolux EWF-1284BR Машина за перење алишта
Опис на производот Оптоварување на облека: 8 кг Максимална брзина на центрифугирање: 1200 вр..
22.999 ден.
без ДДВ: 19.491 ден.

За нас

ISKRA електричен алат, рачен алат, гарден програма, апарати за домаќинство и многу други производи од различни брендови и производители сега ONLINE!

 

Контакт

  • +389 (02) 2520999
  • +38978238820
  • info@krusel.mk
  • info.desk.krusel

Facebook

КРУСЕЛ e-Store © 2018. UKION SHOPS