Микробранови печки

Микробранови печки

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
VIVAX MWO-2078 микровална печка
Во брзање сте?! Со помош на Vivax микробранова печка MWO-2078 се подготува храна или одмрзнување..
3.499 ден.
без ДДВ: 2.965 ден.
Gorenje MO17MW Микробранова печка
Мазна површина на вратата Вратата на микробрановата печка нема никакви бразди и ивици каде би можел..
3.990 ден.
без ДДВ: 3.381 ден.
Gorenje MO20MW Микробранова печка
Мазна површина на вратата Вратата на микробрановата печка нема никакви бразди и ивици каде би можел..
3.999 ден.
без ДДВ: 3.389 ден.
Gorenje MO17DW Микробранова печка
Мазна површина на вратата Вратата на микробрановата печка нема никакви бразди и ивици каде би можел..
4.399 ден.
без ДДВ: 3.728 ден.

За нас

ISKRA електричен алат, рачен алат, гарден програма, апарати за домаќинство и многу други производи од различни брендови и производители сега ONLINE!

 

Контакт

  • +389 (02) 2520999
  • +38978238820
  • info@krusel.mk
  • info.desk.krusel

Facebook

КРУСЕЛ e-Store © 2018. UKION SHOPS