Мини шпорети

Мини шпорети

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
ECG RZ-11 апарат за варење ориз
• Ги подготвува сите видови на ориз • капацитет од 1 литар • Макс. 700 г ориз • Не-леплива површи..
1.499 ден.
без ДДВ: 1.270 ден.
GALLET CUV 962 апарат за готвење на пареа
Gallet CUV 962 е идеален за подготвување здрави оброци, замрзнат и свеж зеленчук, месо, риба и морск..
2.299 ден.
без ДДВ: 1.948 ден.
GALLET DES 120 дехидратор за овошје, зеленчук и чаеви
Со дехидраторот Gallet DES 120 можете да подготвувате зимски намирници од домашно богатство, да чува..
2.599 ден.
без ДДВ: 2.203 ден.
-32%
Iskra HL38RCT Мини шпорет OUTLET
Мини шпорет со електрични плочи Моќ 2000 W (голема плоча - 1000 W Ф187mm, мала плоча - 600 W Ф155mm..
3.999 ден.5.899 ден.
без ДДВ: 3.389 ден.
-17%
Iskra HP-MT01 мултифунционален пекач
  Искра HP-MT01 Мултифункционален пекач Iskra HP-MT01 е исклучително корисна алатка која..
3.999 ден.4.799 ден.
без ДДВ: 3.389 ден.
-21%
Iskra HL48RCT Мини шпорет OUTLET
Мини шпорет со електрични плочи Моќ 2000 W (голема плоча - 1000 W Ф187mm, мала плоча - 600 W Ф155mm..
5.499 ден.6.999 ден.
без ДДВ: 4.660 ден.
Iskra HL38RCT Мини шпорет
Мини шпорет со електрични плочи Моќ 2000 W (голема плоча - 1000 W Ф187mm, мала плоча - 600 W Ф155mm..
5.899 ден.
без ДДВ: 4.999 ден.
MBS мини шпорет W
Карактеристики: димензии на шпоретот 315х570х350 mm  димензии на рерната 205х367х325 mm..
6.499 ден.
без ДДВ: 5.508 ден.
Iskra HL48RCT Мини шпорет
Мини шпорет со електрични плочи Моќ 2000 W (голема плоча - 1000 W Ф187mm, мала плоча - 600 W Ф155mm..
6.999 ден.
без ДДВ: 5.931 ден.
YUCEL 4N LUX мини шпорет на плин
Комплетен плински мини шпорет 1 Тепсиа , 1 Решетка Дупло Стакло Капак Еуропоол ГАС Пипе ..
7.999 ден.
без ДДВ: 6.779 ден.

За нас

ISKRA електричен алат, рачен алат, гарден програма, апарати за домаќинство и многу други производи од различни брендови и производители сега ONLINE!

 

Контакт

  • +389 (02) 2520999
  • +38978238820
  • info@krusel.mk
  • info.desk.krusel

Facebook

КРУСЕЛ e-Store © 2018. UKION SHOPS