Акција
-12%
Gorenje OPTIAIR 203M Прочистувач на воздух
10.490 ден.11.880 ден.
10.490 ден.11.880 ден.
-6%
Beko DB 7101 PA
15.899 ден.16.999 ден.
15.899 ден.16.999 ден.
-17%
BAUER FH-515 калорифер
1.499 ден.1.799 ден.
1.499 ден.1.799 ден.
-22%
Favorit RF-263 Комбиниран фрижидер
8.999 ден.11.499 ден.
8.999 ден.11.499 ден.
-23%
FAVORIT MP-8006 A++ Машина за перење алишта
9.999 ден.12.999 ден.
9.999 ден.12.999 ден.
-11%
Grundig HD-6862 Фен за сушење коса
1.699 ден.1.899 ден.
1.699 ден.1.899 ден.
-19%
Apple 9.7-inch iPad Pro Wi-Fi 128GB
42.850 ден.52.900 ден.
42.850 ден.52.900 ден.
-19%
Favorit MP-1008 Машина за перење алишта
13.399 ден.16.499 ден.
13.399 ден.16.499 ден.
-14%
FAVORIT EC-640 WWFT електричен шпорет
9.499 ден.10.999 ден.
9.499 ден.10.999 ден.
-2%
Gorenje BN1000W Nutri Power блендер
4.490 ден.4.590 ден.
4.490 ден.4.590 ден.
-13%
Fabbygo Лукс со метален поклопец (10,5kw)
10.499 ден.11.999 ден.
10.499 ден.11.999 ден.
-6%
Dinamo Hit 80 lit. Бојлер
4.690 ден.4.998 ден.
4.690 ден.4.998 ден.
BEKO DCY 8402 XW3 кондензациска сушара
 • BEKO DCY 8402 XW3 кондензациска сушара
 • BEKO DCY 8402 XW3 кондензациска сушара

BEKO DCY 8402 XW3 кондензациска сушара

22.999 ден.
без ДДВ: 19.491 ден. Потребни наградни поени: 23000
Производител: BEKO
Шифра на производ: BEKO DCY 8402 XW3
Наградни поени: 200
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:
 •  • Кондензациска сушара 
   • Енергетска класа:B 
   • Капацитет:8kg 
   • 16 програми 
   • Сензорска
   • Одложен старт 
   • Голема врата 
   • Индикатор за работниот програм 
   • Индикатор за чистење на филтерот 
   • Индикатор за празнење на садот за вода 
   • AquaWave барабан 
   • Потрошувачка на енергија годишно:561kWh 
   • Ниво на бучава:66dB 
   • Димензии:85x60x60cm

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
-6%
Beko DB 7101 PA
16.999 ден.15.899 ден.
16.999 ден.15.899 ден.

За нас

ISKRA електричен алат, рачен алат, гарден програма, апарати за домаќинство и многу други производи од различни брендови и производители сега ONLINE!

 

Контакт

 • +389 (02) 2520999
 • +38978238820
 • info@krusel.mk
 • info.desk.krusel

Facebook

КРУСЕЛ e-Store © 2018. UKION SHOPS