Вградни машини за садови

Вградни машини за садови

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
-20%
Whirlpool WIE-2B19 Вградна машина за садови
Вградлива машина за миење садови, со модерен дизајн, и најнова технологија. Штедлива - со А+ енерге..
17.499 ден.21.999 ден.
без ДДВ: 14.830 ден.
Gorenje GV51010 целосно вградна м.за садови
Технички карактеристики Енергетска класа: A++ Максимална температура на влезната вода:&..
17.999 ден.
без ДДВ: 15.253 ден.
-18%
Gorenje GS63160W целосно вградна м.за садови
Технички карактеристики Енергетска класа: A+ Максимална температура на влезната вода:&n..
19.990 ден.24.290 ден.
без ДДВ: 16.941 ден.
-19%
Gorenje GS63160S целосно вградна м.за садови
Технички карактеристики Енергетска класа: A+ Максимална температура на влезната вода:&n..
20.990 ден.25.790 ден.
без ДДВ: 17.788 ден.
ELECTROLUX ESL-5205 LO вградна м.за садови
Измијте до 13 комплети одеднаш со помош на оваа машина за миење садови Спецификација Energy..
23.999 ден.
без ДДВ: 20.338 ден.
-14%
Gorenje GV66261 целосно вградна м.за садови
Технички карактеристики Енергетска класа: A+++ Максимална температура на влезната вода: 70 °..
24.990 ден.28.990 ден.
без ДДВ: 21.178 ден.

За нас

ISKRA електричен алат, рачен алат, гарден програма, апарати за домаќинство и многу други производи од различни брендови и производители сега ONLINE!

 

Контакт

  • +389 (02) 2520999
  • +38978238820
  • info@krusel.mk
  • info.desk.krusel

Facebook

КРУСЕЛ e-Store © 2018. UKION SHOPS