Вградни плотни

Вградни плотни

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
-17%
Beko HIE 64100w вградна плотна
Карактеристики на производот: Независна електрична плотна  4 Грејни зони  Страни..
4.998 ден.5.999 ден.
без ДДВ: 4.236 ден.
Quadro 0404 вградна плотна
Карактеристики на производот: Независна електрична плотна  4 Грејни зони  Страни..
5.999 ден.
без ДДВ: 5.084 ден.
-7%
Gorenje EM300E Вградна плотна INOX
Технички карактеристики 1 експрес рингла + 1 нормална рингла напред: Нормална рингла..
6.499 ден.6.999 ден.
без ДДВ: 5.508 ден.
Gorenje G340UX Вградна плотна INOX
Плин Димензии (ШxВxД): 28,8 × 10,3 × 51 cm  Сигурносен уред  Заштитени..
7.499 ден.
без ДДВ: 6.355 ден.
Electrolux EFP6500X вградлив аспиратор
Инсталација: Повлекување Големина: 60 Димензии: 175x598x280 Максимално растојание од врвот за гот..
7.999 ден.
без ДДВ: 6.779 ден.
Electrolux EHF-3920BOK Вградна плотна
Вградна плотна со модерен дизајн, високи преформанси, и квалитет. Целосно направена од стакло керам..
8.999 ден.
без ДДВ: 7.626 ден.
-16%
Whirlpool AKT-315 IX Вградна плотна
Вградна плотна со модерен дизајн, високи преформанси, и квалитет. Целосно направена од стакло керам..
9.249 ден.10.999 ден.
без ДДВ: 7.838 ден.
-21%
Electrolux EHF-6241 FOK Вградна плотна
Вградна плотна со модерен дизајн, високи преформанси, и квалитет. Целосно направена од стакло керам..
10.999 ден.13.999 ден.
без ДДВ: 9.321 ден.
Zanussi ZEV-6240 FBA Вградна плотна
Вградна плотна со модерен дизајн, високи преформанси, и квалитет. Целосно направена од стакло керам..
11.998 ден.
без ДДВ: 10.168 ден.
-6%
Whirlpool AKT-809 NE / AKT-8090 NE Вградна плотна
Вградна плотна со модерен дизајн, високи преформанси, и квалитет. Целосно направена од стакло керам..
12.249 ден.12.999 ден.
без ДДВ: 10.381 ден.
-30%
Electrolux EHF-6346XOK Вградна плотна
Вградна плотна со модерен дизајн, високи преформанси, и квалитет. Целосно направена од стакло керам..
12.599 ден.17.999 ден.
без ДДВ: 10.677 ден.
-20%
Whirlpool AKT-8210/BA Вградна плотна
Вградна плотна со модерен дизајн, високи преформанси, и квалитет. Целосно направена од стакло керам..
12.798 ден.15.998 ден.
без ДДВ: 10.846 ден.
Electrolux EHF-6240XXK Вградна плотна
Вградна плотна со модерен дизајн, високи преформанси, и квалитет. Целосно направена од стакло керам..
12.999 ден.
без ДДВ: 11.016 ден.
Electrolux EGE-6172NOK Вградна плотна
Вградна плотна со модерен дизајн, високи преформанси, и квалитет. Вградлива плотна Комбинира..
15.999 ден.
без ДДВ: 13.558 ден.
Electrolux EHH-6240 ISK Вградна плотна
Индукционите рингли во моментов се најефикасните и најбезбедните помошници во подготовката на хранат..
19.999 ден.
без ДДВ: 16.948 ден.
-16%
Gorenje ECT680-ORA-W Вградна плотна
Бела боја Закосен раб од предната страна Контрола на допир (TouchControl) Тајмер Автоматска конт..
21.990 ден.26.190 ден.
без ДДВ: 18.636 ден.
Gorenje Пакет WHC623E14X + BO636E11X + ECT610SC
СУПЕР ПОНУДА НА ГОРЕЊЕ и тоа пакет од Мултисистемска рерна, сензорска плоча со команди и камински ас..
32.980 ден.
без ДДВ: 27.949 ден.

За нас

ISKRA електричен алат, рачен алат, гарден програма, апарати за домаќинство и многу други производи од различни брендови и производители сега ONLINE!

 

Контакт

  • +389 (02) 2520999
  • +38978238820
  • info@krusel.mk
  • info.desk.krusel

Facebook

КРУСЕЛ e-Store © 2018. UKION SHOPS