Вградни рерни

Вградни рерни

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Electrolux EFP6500X вградлив аспиратор
Инсталација: Повлекување Големина: 60 Димензии: 175x598x280 Максимално растојание од врвот за гот..
7.999 ден.
без ДДВ: 6.779 ден.
-23%
Zanussi ZOB-442X Вградна рерна
Вградна рерна / фурна, со модерен, минималистички дизајн, и монохроматски мотив. Во тек со најноват..
9.998 ден.12.999 ден.
без ДДВ: 8.473 ден.
-23%
AMICA 10222.3EHPTSHBX Вградна рерна
Вградна рерна / фурна, со модерен, минималистички дизајн, и монохроматски мотив. Во тек со најноват..
9.999 ден.12.999 ден.
без ДДВ: 8.474 ден.
-29%
Electrolux EZB-3411AOX Вградна рерна
Вградна рерна / фурна, со модерен, минималистички дизајн, и монохроматски мотив. Во тек со најноват..
9.999 ден.13.999 ден.
без ДДВ: 8.474 ден.
-21%
Electrolux EOB-2200BOX / DOX Вградна Рерна
Вградна рерна / фурна, со модерен, минималистички дизајн, и монохроматски мотив. Во тек со најноват..
12.999 ден.16.499 ден.
без ДДВ: 11.016 ден.
-15%
Electrolux EOB-3410AOX Вградна рерна
Вградна рерна / фурна, со модерен, минималистички дизајн, и монохроматски мотив. Во тек со најноват..
13.999 ден.16.499 ден.
без ДДВ: 11.864 ден.
Electrolux EOB-3450AOX Вградна рерна
Вградна рерна / фурна, со модерен, минималистички дизајн, и монохроматски мотив. Во тек со најноват..
17.999 ден.
без ДДВ: 15.253 ден.
Whirlpool AKP-7460 IX Вградна рерна
Вградна рерна / фурна, со модерен, минималистички дизајн, и монохроматски мотив. Во тек со најноват..
17.999 ден.
без ДДВ: 15.253 ден.
Electrolux EOB5454AOX Вградна фурна
Вградна рерна / фурна, со модерен, минималистички дизајн, и монохроматски мотив. Во тек со најноват..
24.999 ден.
без ДДВ: 21.186 ден.
ELECTROLUX EOC-3430COX / EOX Вградна Рерна
ELECTROLUX EOC-3430COX / EOX е мултифункционална рерна која нуди 3 различни режими за готвење.Ротира..
27.999 ден.
без ДДВ: 23.728 ден.
Gorenje Пакет WHC623E14X + BO636E11X + ECT610SC
СУПЕР ПОНУДА НА ГОРЕЊЕ и тоа пакет од Мултисистемска рерна, сензорска плоча со команди и камински ас..
32.980 ден.
без ДДВ: 27.949 ден.
ELECTROLUX EOC-6631AOX Вградна Рерна
ELECTROLUX EOC6631AOX е мултифункционална рерна која нуди 3 различни режими за готвење.Ротирачката т..
41.999 ден.
без ДДВ: 35.592 ден.

За нас

ISKRA електричен алат, рачен алат, гарден програма, апарати за домаќинство и многу други производи од различни брендови и производители сега ONLINE!

 

Контакт

  • +389 (02) 2520999
  • +38978238820
  • info@krusel.mk
  • info.desk.krusel

Facebook

КРУСЕЛ e-Store © 2018. UKION SHOPS