Замрзнувачи

Замрзнувачи

Во оваа категорија може да најдете повеќе модели на ладилници кои се вертикални или хоризонтални

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Gorenje FH130W сандак
Енергетска класа: А Врата: Метална рачка на врата Климатска класа: SN, ST, N, T..
11.999 ден.
без ДДВ: 10.169 ден.
-13%
Indesit OS-1A 200 H 204 lit. Хоризонтален замрзнувач
Хоризонтален замрзнувач Капацитет – 204 lit. Капацитет на замрзнување – 15 kg / 24 h Електронско ..
12.999 ден.14.999 ден.
без ДДВ: 11.016 ден.
-6%
Gorenje FHFH210W сандак
Енергетска класа: А Врата: Метална рачка на врата Климатска класа: SN, ST, N, T..
13.890 ден.14.790 ден.
без ДДВ: 11.771 ден.
-12%
Whirlpool WHM-3111 311 lit. Хоризонтален замрзнувач
Хоризонтален замрзнувач, во бела боја, со најова технологија Лесен за чистење и оддржување Со 10% ..
14.999 ден.16.998 ден.
без ДДВ: 12.711 ден.
Gorenje FH330W сандак
Енергетска класа: А Врата: Метална рачка на врата Климатска класа: SN, ST, N, T..
15.490 ден.
без ДДВ: 13.127 ден.
-11%
Gorenje FH400w сандак
Технички карактеристики Енергетска класа: А Врата: Метална рачка на врата Климатс..
16.490 ден.18.500 ден.
без ДДВ: 13.975 ден.
-19%
Indesit UI6 1 W Вертикален замрзнувач
Вертикален замрзнувач Капацитет – 232 lit. Димензии – 167 x 59,5 x 64,5 cm Климатска класа – SN-T..
16.998 ден.20.998 ден.
без ДДВ: 14.405 ден.
-15%
Whirlpool WHM-3911 390 lit. Хоризонтален замрзнувач
Хоризонтален замрзнувач, во бела боја, со најова технологија Лесен за чистење и оддржување Со 10% ..
16.998 ден.19.999 ден.
без ДДВ: 14.405 ден.
BEKO RFSA 240M21W замрзнувач
• Вертикален замрзнувач   • Автоматско одмрзнување   • Енергетс..
16.999 ден.
без ДДВ: 14.406 ден.
Gorenje F6245W вертикален замрзнувач
Енергетска класа: А Отвoрање на врата: Лево/десно отворање на врата Врата: Мета..
18.999 ден.
без ДДВ: 16.101 ден.

За нас

ISKRA електричен алат, рачен алат, гарден програма, апарати за домаќинство и многу други производи од различни брендови и производители сега ONLINE!

 

Контакт

  • +389 (02) 2520999
  • +38978238820
  • info@krusel.mk
  • info.desk.krusel

Facebook

КРУСЕЛ e-Store © 2018. UKION SHOPS