Акција
-12%
Favorit R141 Фрижидер
6.599 ден.7.499 ден.
6.599 ден.7.499 ден.
-27%
Electrolux EOB-2200BOX / DOX Вградна Рерна
11.999 ден.16.499 ден.
11.999 ден.16.499 ден.
-6%
BEKO RDSA 290 M20 S Комбиниран фрижидер
15.039 ден.15.999 ден.
15.039 ден.15.999 ден.
-30%
Electrolux EHF-6241 FOK Вградна плотна
9.749 ден.13.999 ден.
9.749 ден.13.999 ден.
-18%
Favorit RF-263 Комбиниран фрижидер
9.399 ден.11.499 ден.
9.399 ден.11.499 ден.
-16%
Gorenje ECT680-ORA-W Вградна плотна
21.990 ден.26.190 ден.
21.990 ден.26.190 ден.
-11%
Gorenje CW6SC Сет садови за готвење Inox
4.999 ден.5.590 ден.
4.999 ден.5.590 ден.
-7%
ARISTON VLS-100 pro
13.999 ден.14.999 ден.
13.999 ден.14.999 ден.
-21%
ELECTROLUX ESL-5205 LO вградна м.за садови
18.999 ден.23.999 ден.
18.999 ден.23.999 ден.
-14%
Ferre C6340G Inox плински шпорет
11.999 ден.13.999 ден.
11.999 ден.13.999 ден.
-6%
Dinamo Hit 80 lit. Бојлер
4.690 ден.4.998 ден.
4.690 ден.4.998 ден.
-10%
AUX 12000 bty климатизер 3.5kW
16.490 ден.18.250 ден.
16.490 ден.18.250 ден.
Gorenje FH330W сандак
  • Gorenje FH330W сандак
  • Gorenje FH330W сандак

Gorenje FH330W сандак

15.490 ден.
без ДДВ: 13.127 ден. Потребни наградни поени: 16000
Производител: Gorenje
Шифра на производ: Gorenje FH330W
Наградни поени: 160
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Енергетска класа: А

Врата: Метална рачка на врата

Климатска класа: SN, ST, N, T

1 компресор

Вкупен бруто/нето капацитет: 325 / 307 l

Капацитет на замрзнување: 19 kg

Издржливост при прекин на електрична енергија: 35 h

Механичко управување

Рачно одмрзнување

Предупредувачки светлосен сигнал за превисока температура во замрзнувачот

Фукнција за брзо замрзнување (FastFreeze)

Осветлување на просторот за замрзнување: Стандардно - на врата

Простор за замрзнување: 2 корпи

Потрошувачка на енергија kWh/24h: 0,99 kWh

Бучност: 42 dB(A)

Димензии (ШxВxД): 110 × 85 × 70 cm

Димензии на амбалажата (ШxВxД): 114 × 91 × 76 cm

Нето тежина на апаратот: 45,7 kg

Бруто тежина на апаратот: 48 kg

Приклучна моќ: 130 W

Осигурувач: 10 A

Код: 379797

EAN Код: 3838942789649

 

Бесплатна достава 

Гаранција 5 години

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

ISKRA електричен алат, рачен алат, гарден програма, апарати за домаќинство и многу други производи од различни брендови и производители сега ONLINE!

 

Контакт

  • +389 (02) 2520999
  • +38978238820
  • info@krusel.mk
  • info.desk.krusel

Facebook

КРУСЕЛ e-Store © 2018. UKION SHOPS