Акција
-25%
AMICA 508EE1.30HPF(W) BF2017 електричен шпорет
8.999 ден.11.999 ден.
8.999 ден.11.999 ден.
-14%
Favorit MP-1007 Машина за перење алишта
11.998 ден.13.998 ден.
11.998 ден.13.998 ден.
-17%
Apple Magic Mouse 2 (2015)
4.990 ден.5.990 ден.
4.990 ден.5.990 ден.
-10%
AUX 12000 bty климатизер 3.5kW
16.490 ден.18.250 ден.
16.490 ден.18.250 ден.
-13%
Electrolux EWS-31074NA Машина за перење алишта
17.499 ден.19.999 ден.
17.499 ден.19.999 ден.
-2%
Gorenje BN1000W Nutri Power блендер
4.490 ден.4.590 ден.
4.490 ден.4.590 ден.
-19%
Apple 9.7-inch iPad Pro Wi-Fi 128GB
42.850 ден.52.900 ден.
42.850 ден.52.900 ден.
-17%
Grundig HS-6280 Фен фигаро
2.499 ден.2.999 ден.
2.499 ден.2.999 ден.
-11%
Grundig HD-6760 Фен за сушење коса
1.699 ден.1.899 ден.
1.699 ден.1.899 ден.
-8%
GREE 12 3,5kW GWH12QB-K3DNC4D/A инвертер
22.999 ден.24.999 ден.
22.999 ден.24.999 ден.
-15%
Grundig TA-7280 Поп ап тостер
2.290 ден.2.699 ден.
2.290 ден.2.699 ден.
-3%
Gorenje W7203 машина за перење
19.390 ден.19.990 ден.
19.390 ден.19.990 ден.
Blueair PURE 411 Прочистувач за воздух
 • Blueair PURE 411 Прочистувач за воздух
 • Blueair PURE 411 Прочистувач за воздух
 • Blueair PURE 411 Прочистувач за воздух
 • Blueair PURE 411 Прочистувач за воздух
 • Blueair PURE 411 Прочистувач за воздух
 • Blueair PURE 411 Прочистувач за воздух
 • Blueair PURE 411 Прочистувач за воздух

Blueair PURE 411 Прочистувач за воздух

6.899 ден.9.199 ден.
без ДДВ: 5.847 ден. Потребни наградни поени: 10000
Производител: Blueair
Шифра на производ: Blueair PURE 411
Наградни поени: 100
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

ПРОЧИСТУВАЧ НА ВОЗДУХ

 • Оптимална предвидена површина до 15 м2
 • 360 степени на ефикасно делување на уредот
 • Моќ на прочистување на штетни материи од воздухот 99%
 • Промена и филтрирањте на воздухот во предвидената површина- 5 пати
 • Прочистувањте на:чад-180 м3 на час
 • Прашина-200 м3 на час
 • Полен 200 м3 на час
 • Мириси, алергени, мувла и други штетни материи
 • Уредот користи хепа филтер и филтер со активен jаглен
 • Лесно променливи филтри
 • Избор на повеќе бои,
 • Димензии-425/200/200
 • Тежина 1,25 кг
 • Компактен, идеален за користење во домот, детски соби, спални, канцелариjа, ординации, соби каде што се пуши...
 • Бучавост 17-46 децибели

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

ISKRA електричен алат, рачен алат, гарден програма, апарати за домаќинство и многу други производи од различни брендови и производители сега ONLINE!

 

Контакт

 • +389 (02) 2520999
 • +38978238820
 • info@krusel.mk
 • info.desk.krusel

Facebook

КРУСЕЛ e-Store © 2018. UKION SHOPS