Дом и Канцеларија

Дом и Канцеларија

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
V-TAC 5.5W E14 Candle LED Сијалица
LED Сијалица Искористување на енергија - 80% помалку од стандардни сијалици Екстремно долг животен..
150 ден.
без ДДВ: 127 ден.
V-TAC 5.5W E14 P45 LED Сијалица
LED Сијалица Искористување на енергија - 80% помалку од стандардни сијалици Екстремно долг животен..
150 ден.
без ДДВ: 127 ден.
V-TAC 5.5W E27 G45 LED Сијалица
LED Сијалица Искористување на енергија - 80% помалку од стандардни сијалици Екстремно долг животен..
150 ден.
без ДДВ: 127 ден.
-33%
Iskra LED светилка A60 E27 5W
220 - 240 ~ 50/60 Hz напон 5 W јачина 470 Lm јачина на светло Ra>80 индекс на репродукција на ..
160 ден.240 ден.
без ДДВ: 136 ден.
-14%
Iskra LED светилка C37 E14 3W
Тежина 50.0 гр. LED сијалица 3 W јачина топло бела боја 250 Lm јачина на светл..
160 ден.185 ден.
без ДДВ: 136 ден.
V-TAC 9W E27 A58 LED Сијалица
LED Сијалица Искористување на енергија - 80% помалку од стандардни сијалици Екстремно долг животен..
170 ден.
без ДДВ: 144 ден.
-28%
Iskra LED светилка A60 E27 10W
Тежина 50.0 гр. 220 - 240 ~ 50/60 Hz напон 10 W јачина 810 Lm јачина на светло ..
180 ден.250 ден.
без ДДВ: 153 ден.
-25%
Iskra LED светилка C37 E14 5.5W
Тежина 50.0 гр. LED сијалица 5,5 W јачина 470 Lm јачина на светло Ra>80 инд..
180 ден.240 ден.
без ДДВ: 153 ден.
V-TAC 11W E27 A58 LED Сијалица
LED Сијалица Искористување на енергија - 80% помалку од стандардни сијалици Екстремно долг животен..
200 ден.
без ДДВ: 169 ден.
V-TAC 6W E14 R50 LED Сијалица
LED Сијалица Искористување на енергија - 80% помалку од стандардни сијалици Екстремно долг животен..
200 ден.
без ДДВ: 169 ден.
-50%
USB 2.0 mini-size hub Outlet
Карактеристики и спецификации Компактен дизајн 4 USB 2.0 ports, USB 1.1 downwards compatible ..
199 ден.399 ден.
без ДДВ: 190 ден.
-32%
Iskra LED светилка A60 E27 4W Filament
Тежина 50.0 гр. 220 - 240 ~ 50/60 Hz напон 4 W јачина 400 Lm јачина на светло ..
270 ден.399 ден.
без ДДВ: 229 ден.
-32%
Iskra LED светилка C37 E14 4W Filament
220 - 240 ~ 50/60 Hz напон 4 W јачина 400 Lm јачина на светло Ra>80 индекс на репродукција на ..
270 ден.399 ден.
без ДДВ: 229 ден.
V-TAC 15W E27 A65 LED Сијалица
LED Сијалица Искористување на енергија - 80% помалку од стандардни сијалици Екстремно долг животен..
280 ден.
без ДДВ: 237 ден.
V-TAC 8W E27 R63 LED Сијалица
LED Сијалица Искористување на енергија - 80% помалку од стандардни сијалици Екстремно долг животен..
280 ден.
без ДДВ: 237 ден.
V-TAC 7W E27 PAR20 LED Сијалица
LED Сијалица Искористување на енергија - 80% помалку од стандардни сијалици Екстремно долг животен..
300 ден.
без ДДВ: 254 ден.
V-TAC 10W E27 R80 LED Сијалица
LED Сијалица Искористување на енергија - 80% помалку од стандардни сијалици Екстремно долг животен..
340 ден.
без ДДВ: 288 ден.
V-TAC 17W E27 A65 LED Сијалица
LED Сијалица Искористување на енергија - 80% помалку од стандардни сијалици Екстремно долг животен..
340 ден.
без ДДВ: 288 ден.
V-TAC 11W E27 PAR30 LED Сијалица
LED Сијалица Искористување на енергија - 80% помалку од стандардни сијалици Екстремно долг животен..
410 ден.
без ДДВ: 347 ден.
-17%
USB Тип C Кабел 2A Брзо полнење 2M USB-C полнач
ROCK USB Тип C Кабел 2A за Xiaomi Samsung Galaxy S8 OnePlus Nexus Најлон плетен  Синхрони..
499 ден.599 ден.
без ДДВ: 475 ден.
V-TAC 14W E27 PAR38 LED Сијалица
LED Сијалица Искористување на енергија - 80% помалку од стандардни сијалици Екстремно долг животен..
580 ден.
без ДДВ: 492 ден.
Sandberg PowerBar 2200 mAh Blue банка
Sandberg PowerBar е пренослива батерија која се полни преку USB порта и потоа може да ја префрли моќ..
699 ден.
без ДДВ: 592 ден.
-50%
Iskra пакет LED A60 E27 5W 3+3 подарок
Тежина 50.0 гр. 220 - 240 ~ 50/60 Hz напон 5 W јачина 470 Lm јачина на светло ..
720 ден.1.440 ден.
без ДДВ: 610 ден.
Lenovo ThinkPad USB оптичко глувче
Full-sized  глувче со оптичка технологија за прецизна работа Интегриран уред за лизгање со т..
650 ден.
без ДДВ: 619 ден.
Лед плафоњерка надградна 30 x 30
LED плафоњерка, 30W  квадрат 30 х 30 cm надграден модел   ..
800 ден.
без ДДВ: 678 ден.
-22%
Gorenje CW 20 CCP Линија: CERAMIC PRINCESS
Технички карактеристики CW 20 CCP Тип: Самостојна Длабоко тенџере Линија: CERA..
899 ден.1.150 ден.
без ДДВ: 762 ден.
-18%
Sandberg Powerbank 2600 mAh mAh NAVI банка
Sandberg Outdoor Powerbank 2600 mAh е пренослива батерија која се полни преку USB порта и потоа може..
899 ден.1.099 ден.
без ДДВ: 762 ден.
-50%
NOTEPAL U1 кулер за лаптоп OUTLET
Тенок и лесен дизајн нуди одлична преносливост. Уникатна цврста структура за долгорочна употреба ..
825 ден.1.650 ден.
без ДДВ: 786 ден.
Gogen HBTM41WR Bluetooth Слушалки
Безжични Bluetooth слушалки, со одличен звук. Ергономични, удобни и флексибилни, со подесување за да..
949 ден.
без ДДВ: 804 ден.
Sandberg PowerBar 4400 mAh Pink банка
Sandberg PowerBar е пренослива батерија која се полни преку USB порта и потоа може да ја префрли моќ..
999 ден.
без ДДВ: 847 ден.
Табуретка Homa 1
практична за чување на различни предмети,  мека и удобна, направена од квалитетна еко кожа ..
999 ден.
без ДДВ: 847 ден.
NOA L11 мобилен телефон
ЕДНОСТАВНОСТА Е ДОБЛЕСТ ШТО ЛЕСНО МОЖЕ ДА СЕ НАУЧИ Дозволете L11 да биде Вашиот учител за запозна..
1.050 ден.
без ДДВ: 890 ден.
Конгрес SX-14 ЕКО канц.столица
 Боја по избор: Црвена, Сина, Црна  ..
1.099 ден.
без ДДВ: 931 ден.
-26%
Gorenje CW28PCP CERAMIC PRINCESS
Технички карактеристики CW28PCP Тип: Самостојна Тава Линија: CERAMIC PRINCES ..
1.100 ден.1.490 ден.
без ДДВ: 932 ден.
Табуретка Homa 2 (Детска)
Бесплатна достава до вашиот дом Боја и апликација по избор Димензии на табуретката 38х38х38 см..
1.499 ден.
без ДДВ: 1.270 ден.
-12%
Gorenje CW30SC Плитко тенџере Inox
Технички карактеристики CW30SC Тип: Самостојна Плитко тенџере Линија: SILVER C..
1.590 ден.1.799 ден.
без ДДВ: 1.347 ден.
Лед плафоњерка надградна 60 x 60
LED плафоњерка, 48W  квадрат 60 х 60 надграден модел   ..
1.899 ден.
без ДДВ: 1.609 ден.
Сталак за облека Zeller 17103
Сталак Батлер изработен од МДФ Металниот дел има алуминиумска завршница Идеалкен за Јакни, п..
1.999 ден.
без ДДВ: 1.694 ден.
Gorenje CW35SC Длабоко тенџере Inox
CW35SC Тип: Самостојна Длабоко тенџере Линија: SILVER COUNTESS Безбедно за мие..
2.099 ден.
без ДДВ: 1.779 ден.
Gogen WKB360CZB Безжична тастатура со мауспад
Безжична тастатура со мауспад Одлична за поврзување со SMART TV и компјутер. Тенок и компактен диза..
1.949 ден.
без ДДВ: 1.856 ден.

За нас

ISKRA електричен алат, рачен алат, гарден програма, апарати за домаќинство и многу други производи од различни брендови и производители сега ONLINE!

 

Контакт

  • +389 (02) 2520999
  • +38978238820
  • info@krusel.mk
  • info.desk.krusel

Facebook

КРУСЕЛ e-Store © 2018. UKION SHOPS