Компјутери, принтери и галантерија

Компјутери, принтери и галантерија

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
-50%
USB 2.0 mini-size hub Outlet
Карактеристики и спецификации Компактен дизајн 4 USB 2.0 ports, USB 1.1 downwards compatible ..
199 ден.399 ден.
без ДДВ: 190 ден.
-17%
USB Тип C Кабел 2A Брзо полнење 2M USB-C полнач
ROCK USB Тип C Кабел 2A за Xiaomi Samsung Galaxy S8 OnePlus Nexus Најлон плетен  Синхрони..
499 ден.599 ден.
без ДДВ: 475 ден.
Sandberg PowerBar 2200 mAh Blue банка
Sandberg PowerBar е пренослива батерија која се полни преку USB порта и потоа може да ја префрли моќ..
699 ден.
без ДДВ: 592 ден.
Lenovo ThinkPad USB оптичко глувче
Full-sized  глувче со оптичка технологија за прецизна работа Интегриран уред за лизгање со т..
650 ден.
без ДДВ: 619 ден.
-18%
Sandberg Powerbank 2600 mAh mAh NAVI банка
Sandberg Outdoor Powerbank 2600 mAh е пренослива батерија која се полни преку USB порта и потоа може..
899 ден.1.099 ден.
без ДДВ: 762 ден.
-50%
NOTEPAL U1 кулер за лаптоп OUTLET
Тенок и лесен дизајн нуди одлична преносливост. Уникатна цврста структура за долгорочна употреба ..
825 ден.1.650 ден.
без ДДВ: 786 ден.
Gogen HBTM41WR Bluetooth Слушалки
Безжични Bluetooth слушалки, со одличен звук. Ергономични, удобни и флексибилни, со подесување за да..
949 ден.
без ДДВ: 804 ден.
Sandberg PowerBar 4400 mAh Pink банка
Sandberg PowerBar е пренослива батерија која се полни преку USB порта и потоа може да ја префрли моќ..
999 ден.
без ДДВ: 847 ден.
NOA L11 мобилен телефон
ЕДНОСТАВНОСТА Е ДОБЛЕСТ ШТО ЛЕСНО МОЖЕ ДА СЕ НАУЧИ Дозволете L11 да биде Вашиот учител за запозна..
1.050 ден.
без ДДВ: 890 ден.
Gogen WKB360CZB Безжична тастатура со мауспад
Безжична тастатура со мауспад Одлична за поврзување со SMART TV и компјутер. Тенок и компактен диза..
1.949 ден.
без ДДВ: 1.856 ден.
Lenovo Essential тастатура и глувче
Опис - Lenovo Essential Wired Combo - комплет со тастатура и глувче Оваа издржлива тастатура и гл..
2.150 ден.
без ДДВ: 2.048 ден.
NOA T20 мобилен телефон
NOA T20 CORE T20 - НАЗАД КОН ОСНОВИТЕ Уред за сите оние кои што сакаат минимализам и едноставе..
2.490 ден.
без ДДВ: 2.110 ден.
Sandberg Super PowerBar 12000 банка
Sandberg PowerBank 12000 е пренослива батерија која се полни преку USB порт и потоа може да ја прене..
3.390 ден.
без ДДВ: 2.873 ден.
Sandberg USB Master Charger 3x2.4A+3x1A Станица
Sandberg USB Master Charger е станица за полнење за сите мобилни уреди во вашиот дом или канцеларија..
3.399 ден.
без ДДВ: 2.881 ден.
NOA Next мобилен телефон
NOA Next 5 инчниот FWGA дисплеј ви овозможува било кое видео соодветно да биде прикажано, без кра..
4.890 ден.
без ДДВ: 4.144 ден.
-31%
Sony CMU-BR100 Camera and Microphone for Skype OUTLET
Карактеристики и спецификации 1/4 inch CMOS1280x720 capable 22fps at HD, 30fps at VGA 4 Un..
5.499 ден.7.999 ден.
без ДДВ: 4.660 ден.
-17%
Apple Magic Mouse 2 (2015)
Color: white Compatibility: MacBook Air 11", MacBook Air 13", MacBook Pro 13", MacBook Pro 15", M..
4.990 ден.5.990 ден.
без ДДВ: 4.752 ден.
Sandberg Powerbank 20000mAh банка за лаптоп
Sandberg Powerbank 20000 за лаптоп е моќна резервна батерија за вашиот лаптоп. Прицврстете го вклуче..
9.490 ден.
без ДДВ: 8.042 ден.
NOA N2 мобилен телефон
NOA N2 Вашите информации, близу до Вас! Чувањето на податоците на сервер е совршено кога треба..
11.790 ден.
без ДДВ: 9.992 ден.
NOA H4se мобилен телефон
NOA H4se Достапен и функционален, овој телефон е вистински победник! Проширете ги сопствените ..
12.290 ден.
без ДДВ: 10.415 ден.
Lenovo T24i 23,8" WLED IPS монитор
Леново 23,8 "монитор со резолуција од 1920x1080. LED осветлувањето обезбедува висок контраст, гол..
10.999 ден.
без ДДВ: 10.475 ден.
NOA Hummer black мобилен телефон
NOA Hummer black мобилен телефон Елегантна издржливост Комбинација на издржливост со елеганциј..
12.990 ден.
без ДДВ: 11.008 ден.
NOA H8 grey мобилен телефон
NOA H8 grey Алуминиумското тело на H8 како комбинација од леснината на алуминиумот со цврстината ..
16.490 ден.
без ДДВ: 13.975 ден.
Lenovo IdeaPad V110-15IAP BLACK
Intel® Celeron® Processor N3350 (2M Cache, up to 2.4 GHz)/ 4GB DDR3/ 500GB 5400rpm 7mm/ 15,6″ HD TN ..
16.100 ден.
без ДДВ: 15.333 ден.
NOA H10 black мобилен телефон
NOA H10 black мобилен телефон Моќната 10-ка Горди сме што први во светот ви го претставуваме ..
21.490 ден.
без ДДВ: 18.212 ден.
NOA H10le мобилен телефон
NOA H10le мобилен телефон - EISA BEST BUY SMARTPHONE 2017-2018 АМОЛЕД дисплеј    ..
24.999 ден.
без ДДВ: 21.186 ден.
Lenovo MIIX 320-10ICR Platinum 2во1 Таблет/лаптоп
Lenovo MIIX 320-10ICR Platinum 2во1 Таблет/лаптоп Miix 320 лесно се префрла од еден во друг режим..
22.890 ден.
без ДДВ: 21.800 ден.
Apple iPad mini 4 Wi-Fi 128GB
iPad mini 4 го става сето она што го сакате за iPad во неверојатно елегантен и пренослив дизајн. Так..
31.900 ден.
без ДДВ: 30.381 ден.
-19%
Apple 9.7-inch iPad Pro Wi-Fi 128GB
Брилијантен екран. Брилијантна големина. Зачудувачки Retina дисплеј. Без разлика дали уживате ..
42.850 ден.52.900 ден.
без ДДВ: 40.810 ден.
-16%
MacBook Air 13" 2017
Боја Сребрена МОДЕЛ 2017 Тежина 1.3500 Процесор 1,8 GHz двојадрен Intel Core i5 процесор Turbo Bo..
56.990 ден.67.900 ден.
без ДДВ: 54.276 ден.
MacBook 2017
Процесор 1.2GHz dual-core Intel Core M со 4MB заеднички L3 кеш Turbo Boost Turbo Зголеми до 3.0..
91.900 ден.
без ДДВ: 87.524 ден.
Lenovo ThinkPad T470s Silver
Intel® Core™ i5-7200U Processor (3M Cache, up to 3.10 GHz)/ 8GB DDR4/ 256GB SSD/ 14,0″ FHD AG + Came..
96.790 ден.
без ДДВ: 92.181 ден.

За нас

ISKRA електричен алат, рачен алат, гарден програма, апарати за домаќинство и многу други производи од различни брендови и производители сега ONLINE!

 

Контакт

  • +389 (02) 2520999
  • +38978238820
  • info@krusel.mk
  • info.desk.krusel

Facebook

КРУСЕЛ e-Store © 2018. UKION SHOPS