Акција
-23%
FAVORIT MP-8006 A++ Машина за перење алишта
9.999 ден.12.999 ден.
9.999 ден.12.999 ден.
-9%
Grundig MC-3140 Машинка за шишање и бричење
1.499 ден.1.650 ден.
1.499 ден.1.650 ден.
-4%
Frozzini KFR-35GW/A Климатизер инвертер
24.999 ден.25.999 ден.
24.999 ден.25.999 ден.
-2%
Gorenje FH400w сандак
16.490 ден.16.790 ден.
16.490 ден.16.790 ден.
-10%
Electrolux EGE-6172NOK Вградна плотна
14.399 ден.15.999 ден.
14.399 ден.15.999 ден.
-20%
Electrolux EWF-1484BW Машина за перење алишта
19.999 ден.24.999 ден.
19.999 ден.24.999 ден.
-17%
Grundig HS-6280 Фен фигаро
2.499 ден.2.999 ден.
2.499 ден.2.999 ден.
-7%
Gorenje CW6SC Сет садови за готвење Inox
5.190 ден.5.590 ден.
5.190 ден.5.590 ден.
-15%
HOTPOINT-ARISTON FTCF-87B 6PY Машина за сушење алишта
16.999 ден.19.999 ден.
16.999 ден.19.999 ден.
-17%
Electrolux EJ-2801AOW2 Комбиниран фрижидер
14.999 ден.17.999 ден.
14.999 ден.17.999 ден.
-8%
AUX 24000 bty климатизер 7kW
32.990 ден.35.990 ден.
32.990 ден.35.990 ден.
-23%
BAUER FH-511 калорифер
999 ден.1.299 ден.
999 ден.1.299 ден.
Gogen WKB360CZB Безжична тастатура со мауспад
  • Gogen WKB360CZB Безжична тастатура со мауспад
  • Gogen WKB360CZB Безжична тастатура со мауспад
  • Gogen WKB360CZB Безжична тастатура со мауспад
  • Gogen WKB360CZB Безжична тастатура со мауспад
  • Gogen WKB360CZB Безжична тастатура со мауспад
  • Gogen WKB360CZB Безжична тастатура со мауспад

Gogen WKB360CZB Безжична тастатура со мауспад

1.949 ден.
без ДДВ: 1.856 ден. Потребни наградни поени: 2500
Производител: Gogen
Шифра на производ: WKB360CZB
Наградни поени: 50
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Безжична тастатура со мауспад
Одлична за поврзување со SMART TV и компјутер. Тенок и компактен дизајн, работи на 2 ААА батерии. Едноставно и брзо, поврзете го USB ресиверот, и е спремна за работа, без потреба од додатен софтвер. Тастатурата е лесна и пренослива, и има домет до 8 m.
Во горниот ред има комбинирани медиски копчиња со кратенки, за брз пристап кон почесто потребните алатки во софтверот од телевизорот или компјутерот.

Карактеристики

Поврзување – USB ресивер 2.4 Ghz
Домет – до 8 m
Не е потребен додатен софтвер (Plug and play)
Компатибилна со повеќе модели на SMART TV, компјутери, лаптопи, таблети
Интергриран мауспад на десната страна, со средна осетливост, 2 клик копчиња, со големина од 4 инчи
Работи на 2 ААА батерии кои се вклучени во пакувањето
Распоред – Slim Type Layout + Media (FN) + Touchpad
Софтверска компатибилност – Android OS, Mac OS, Windows
 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

ISKRA електричен алат, рачен алат, гарден програма, апарати за домаќинство и многу други производи од различни брендови и производители сега ONLINE!

 

Контакт

  • +389 (02) 2520999
  • +38978238820
  • info@krusel.mk
  • info.desk.krusel

Facebook

КРУСЕЛ e-Store © 2018. UKION SHOPS