Акција
-3%
Gorenje W7203 машина за перење
19.390 ден.19.990 ден.
19.390 ден.19.990 ден.
-6%
BEKO WMY 61033 PTMB3 Машина за перење алишта
15.979 ден.16.999 ден.
15.979 ден.16.999 ден.
-14%
Favorit MP-1007 Машина за перење алишта
11.998 ден.13.998 ден.
11.998 ден.13.998 ден.
-7%
ARISTON VLS-100 pro
13.999 ден.14.999 ден.
13.999 ден.14.999 ден.
-5%
Grundig HD-7581 Ионски фен за сушење коса
1.999 ден.2.098 ден.
1.999 ден.2.098 ден.
-15%
Gorenje H17BY овлажнувач на воздух
2.790 ден.3.299 ден.
2.790 ден.3.299 ден.
-22%
Electrolux EHF-3920BOK Вградна плотна
6.999 ден.8.999 ден.
6.999 ден.8.999 ден.
-20%
Electrolux EWF-1484BW Машина за перење алишта
19.999 ден.24.999 ден.
19.999 ден.24.999 ден.
-12%
Favorit R141 Фрижидер
6.599 ден.7.499 ден.
6.599 ден.7.499 ден.
-12%
Alfa Plam REGULAR-46 ELEGANT 2P - Шпорет на цврсто гориво
14.999 ден.16.999 ден.
14.999 ден.16.999 ден.
-8%
AUX 24000 bty климатизер 7kW
32.990 ден.35.990 ден.
32.990 ден.35.990 ден.
-2%
Gorenje FH400w сандак
16.490 ден.16.790 ден.
16.490 ден.16.790 ден.
Sandberg Powerbank 2600 mAh mAh NAVI банка
 • Sandberg Powerbank 2600 mAh mAh NAVI банка
 • Sandberg Powerbank 2600 mAh mAh NAVI банка

Sandberg Powerbank 2600 mAh mAh NAVI банка

899 ден.1.099 ден.
без ДДВ: 762 ден. Потребни наградни поени: 900
Производител: Sandberg
Шифра на производ: модел 420-21
Наградни поени: 40
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Sandberg Outdoor Powerbank 2600 mAh е пренослива батерија која се полни преку USB порта и потоа може да ја пренесе моќта на мобилен телефон или друг мобилен уред. Со целосно наполнета надворешна PowerBank во вашите торби, можете да бидете сигурни дека секогаш ќе можете да ги полните вашите уреди насекаде во секое време - и со својата цврста и дожд пакувања, продолжува и понатаму и под тешки услови.

ЦВРСТА И ИДЕАЛНА ЗА КАМПУВАЊЕ И ЗА ЛУЃЕ КОИ ПАТУВААТ

ЗАШТИТЕНА ОД ДОЖД

 • Капацитет: 2600 mAh
 • IP54 прашина и заштита од дожд
 • Работи на температура од -10С ~ + 45С
 • Влезен напон: 5 V
 • Излезен напон: 5 V
 • Влезна струја: 700 mA
 • Излезна струја: 1000 mA (не е погодна за таблети)
 • Конектори: 1 x микро USB женски, 1 USB A женка
 • Време на полнење: 2-3 часа со AC адаптер / 5-7 часа со компјутер

 

Пакување

 • 1 Sandberg Outdoor Powerbank 2600 mAh
 • 1 Микро USB - USB кабел
 • 1 Упатство за корисникот

Целата спецификација за производот можете да ја погледнете ТУКА

Бесплатна достава до вашиор дом

 

 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

ISKRA електричен алат, рачен алат, гарден програма, апарати за домаќинство и многу други производи од различни брендови и производители сега ONLINE!

 

Контакт

 • +389 (02) 2520999
 • +38978238820
 • info@krusel.mk
 • info.desk.krusel

Facebook

КРУСЕЛ e-Store © 2018. UKION SHOPS