Мобилни телефони и галантерија

Мобилни телефони и галантерија

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
-17%
USB Тип C Кабел 2A Брзо полнење 2M USB-C полнач
ROCK USB Тип C Кабел 2A за Xiaomi Samsung Galaxy S8 OnePlus Nexus Најлон плетен  Синхрони..
499 ден.599 ден.
без ДДВ: 475 ден.
NOA L11 мобилен телефон
ЕДНОСТАВНОСТА Е ДОБЛЕСТ ШТО ЛЕСНО МОЖЕ ДА СЕ НАУЧИ Дозволете L11 да биде Вашиот учител за запозна..
1.050 ден.
без ДДВ: 890 ден.
NOA T20 мобилен телефон
NOA T20 CORE T20 - НАЗАД КОН ОСНОВИТЕ Уред за сите оние кои што сакаат минимализам и едноставе..
2.490 ден.
без ДДВ: 2.110 ден.
NOA Next мобилен телефон
NOA Next 5 инчниот FWGA дисплеј ви овозможува било кое видео соодветно да биде прикажано, без кра..
4.890 ден.
без ДДВ: 4.144 ден.
NOA N2 мобилен телефон
NOA N2 Вашите информации, близу до Вас! Чувањето на податоците на сервер е совршено кога треба..
11.790 ден.
без ДДВ: 9.992 ден.
NOA H4se мобилен телефон
NOA H4se Достапен и функционален, овој телефон е вистински победник! Проширете ги сопствените ..
12.290 ден.
без ДДВ: 10.415 ден.
NOA Hummer black мобилен телефон
NOA Hummer black мобилен телефон Елегантна издржливост Комбинација на издржливост со елеганциј..
12.990 ден.
без ДДВ: 11.008 ден.
NOA H8 grey мобилен телефон
NOA H8 grey Алуминиумското тело на H8 како комбинација од леснината на алуминиумот со цврстината ..
16.490 ден.
без ДДВ: 13.975 ден.
NOA H10 black мобилен телефон
NOA H10 black мобилен телефон Моќната 10-ка Горди сме што први во светот ви го претставуваме ..
21.490 ден.
без ДДВ: 18.212 ден.
-29%
iPhone SE 32GB
Димензии и тежина Висина: 4,87 инчи (123,8 мм) Ширина: 2,31 инчи (58,6 мм) Длабочина: 0,30 инчи (7..
21.990 ден.30.999 ден.
без ДДВ: 18.636 ден.
-37%
iPhone SE 128GB
Димензии и тежина Висина: 4,87 инчи (123,8 мм) Ширина: 2,31 инчи (58,6 мм) Длабочина: 0,30 инчи (7..
23.990 ден.37.999 ден.
без ДДВ: 20.331 ден.
NOA H10le мобилен телефон
NOA H10le мобилен телефон - EISA BEST BUY SMARTPHONE 2017-2018 АМОЛЕД дисплеј    ..
24.999 ден.
без ДДВ: 21.186 ден.
Apple iPad mini 4 Wi-Fi 128GB
iPad mini 4 го става сето она што го сакате за iPad во неверојатно елегантен и пренослив дизајн. Так..
31.900 ден.
без ДДВ: 30.381 ден.
-16%
iPhone 7 32GB
Боја:  Црнa, златна, мат црно, златна розева, сребрена Складирање (конфигурибилни производ..
39.990 ден.47.490 ден.
без ДДВ: 33.890 ден.
-19%
Apple 9.7-inch iPad Pro Wi-Fi 128GB
Брилијантен екран. Брилијантна големина. Зачудувачки Retina дисплеј. Без разлика дали уживате ..
42.850 ден.52.900 ден.
без ДДВ: 40.810 ден.
-13%
iPhone 7 plus 32GB
Боја: Црна, злана, мат црна, розево златна, сребрена Складирање (конфигурибилни производи) 32 G..
48.990 ден.56.490 ден.
без ДДВ: 41.517 ден.
iPhone 8 64GB
Ретинa HD дисплеј 4.7-инчен (дијагонален) LCD дисплеј со широк екран со мулти-допир со IPS-тех..
50.990 ден.
без ДДВ: 43.212 ден.
iPhone 8 plus 64GB
Ретинa HD дисплеј 5.5-инчен (дијагонален) LCD дисплеј со широк екран со мулти-допир со IPS-тех..
57.999 ден.
без ДДВ: 49.152 ден.
iPhone 8 256GB
Ретинa HD дисплеј 4.7-инчен (дијагонален) LCD дисплеј со широк екран со мулти-допир со IPS-тех..
61.999 ден.
без ДДВ: 52.542 ден.
iPhone 8 plus 256GB
Ретинa HD дисплеј 5.5-инчен (дијагонален) LCD дисплеј со широк екран со мулти-допир со IPS-тех..
68.999 ден.
без ДДВ: 58.474 ден.

За нас

ISKRA електричен алат, рачен алат, гарден програма, апарати за домаќинство и многу други производи од различни брендови и производители сега ONLINE!

 

Контакт

  • +389 (02) 2520999
  • +38978238820
  • info@krusel.mk
  • info.desk.krusel

Facebook

КРУСЕЛ e-Store © 2018. UKION SHOPS