Садови за готвење

Садови за готвење

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
-22%
Gorenje CW 20 CCP Линија: CERAMIC PRINCESS
Технички карактеристики CW 20 CCP Тип: Самостојна Длабоко тенџере Линија: CERA..
899 ден.1.150 ден.
без ДДВ: 762 ден.
-26%
Gorenje CW28PCP CERAMIC PRINCESS
Технички карактеристики CW28PCP Тип: Самостојна Тава Линија: CERAMIC PRINCES ..
1.100 ден.1.490 ден.
без ДДВ: 932 ден.
-12%
Gorenje CW30SC Плитко тенџере Inox
Технички карактеристики CW30SC Тип: Самостојна Плитко тенџере Линија: SILVER C..
1.590 ден.1.799 ден.
без ДДВ: 1.347 ден.
Gorenje CW35SC Длабоко тенџере Inox
CW35SC Тип: Самостојна Длабоко тенџере Линија: SILVER COUNTESS Безбедно за мие..
2.099 ден.
без ДДВ: 1.779 ден.
Gorenje CW-55SC Длабоко тенџере Inox
Тип: Самостојна Длабоко тенџере Линија: SILVER COUNTESS Безбедно за миење во маши..
2.399 ден.
без ДДВ: 2.033 ден.
Gorenje CW3SC Сет садови за готвење Inox
Технички карактеристики CW3SC Тип: Сет садови за готвење Линија: SILVER COUNTESS ..
2.490 ден.
без ДДВ: 2.110 ден.
-11%
Gorenje CW6SC Сет садови за готвење Inox
Технички карактеристики Тип: Сет садови за готвење Длабоко тенџере Стаклен капак Ли..
4.999 ден.5.590 ден.
без ДДВ: 4.236 ден.
Gorenje CW9SC Сет садови за готвење Inox
Технички карактеристики Тип: Сет садови за готвење Линија: SILVER COUNTESS Безбед..
7.750 ден.
без ДДВ: 6.568 ден.

За нас

ISKRA електричен алат, рачен алат, гарден програма, апарати за домаќинство и многу други производи од различни брендови и производители сега ONLINE!

 

Контакт

  • +389 (02) 2520999
  • +38978238820
  • info@krusel.mk
  • info.desk.krusel

Facebook

КРУСЕЛ e-Store © 2018. UKION SHOPS