Сталажи за облека / закачалки

Сталажи за облека / закачалки

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Сталак за облека Zeller 17103
Сталак Батлер изработен од МДФ Металниот дел има алуминиумска завршница Идеалкен за Јакни, п..
1.999 ден.
без ДДВ: 1.694 ден.
Сталак за облека GUD 03 black
Сталак Батлер изработен од МДФ Црна боја Идеалкен за Јакни, панталони и вратоврски итн Брз..
2.199 ден.
без ДДВ: 1.864 ден.
Сталак за облека GUD 03 chrome
Сталак Батлер изработен од МДФ Хромирана Идеалкен за Јакни, панталони и вратоврски итн Брз..
2.499 ден.
без ДДВ: 2.118 ден.
Сталак за облека Zeller 17102
  Сталак Батлер изработен од МДФ Ефект на светло дрво Металниот дел има алуминиумска..
3.499 ден.
без ДДВ: 2.965 ден.

За нас

ISKRA електричен алат, рачен алат, гарден програма, апарати за домаќинство и многу други производи од различни брендови и производители сега ONLINE!

 

Контакт

  • +389 (02) 2520999
  • +38978238820
  • info@krusel.mk
  • info.desk.krusel

Facebook

КРУСЕЛ e-Store © 2018. UKION SHOPS