Акција
-6%
BEKO WTE 7512 B0 Машина за перење алишта
15.039 ден.15.999 ден.
15.039 ден.15.999 ден.
-6%
BEKO FSE 64320 DS шпорет
16.919 ден.17.999 ден.
16.919 ден.17.999 ден.
-21%
AMICA 508EE1.30HPF(W) BF2017 електричен шпорет
9.499 ден.11.999 ден.
9.499 ден.11.999 ден.
-21%
ELECTROLUX ESL-5205 LO вградна м.за садови
18.999 ден.23.999 ден.
18.999 ден.23.999 ден.
-6%
BEKO WMY 61031 PTYB3 Машина за перење алишта
14.099 ден.14.999 ден.
14.099 ден.14.999 ден.
-6%
BEKO WMB 71032 PTM Машина за перење алишта
15.039 ден.15.999 ден.
15.039 ден.15.999 ден.
-6%
BEKO WTE 7612 BS Машина за перење алишта
16.499 ден.17.499 ден.
16.499 ден.17.499 ден.
-27%
Electrolux EOB-2200BOX / DOX Вградна Рерна
11.999 ден.16.499 ден.
11.999 ден.16.499 ден.
-10%
Dirt Devil DD 698-4 правосмукалка на батерија
13.499 ден.14.999 ден.
13.499 ден.14.999 ден.
-16%
Gorenje ECT680-ORA-W Вградна плотна
21.990 ден.26.190 ден.
21.990 ден.26.190 ден.
-19%
Favorit MP-1008 Машина за перење алишта
13.399 ден.16.499 ден.
13.399 ден.16.499 ден.
-6%
BEKO FSE 67300 GW шпорет
18.799 ден.19.999 ден.
18.799 ден.19.999 ден.
Dynamix Aquafilter 1500 Правосмукалка на вода
  • Dynamix Aquafilter 1500 Правосмукалка на вода
  • Dynamix Aquafilter 1500 Правосмукалка на вода

Dynamix Aquafilter 1500 Правосмукалка на вода

6.590 ден.
без ДДВ: 5.585 ден. Потребни наградни поени: 7100
Производител: Dynamix
Шифра на производ: AF1500
Наградни поени: 70
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Правосмукалка на вода, за мокро и суво чистење
моќ – 1400 w
посебни единици за чистење суво / мокро (By-pass suction)
сигурносен приклучок
простор за складирање на кабелот
4 тркалца за лесно маневрирање
алумински цефки
филтер кој се мие

Додатоци

Голема четка со зглобови за сите видови подни површини
мал приклучок
приклучок за тапациран мебел
приклучок за мебел
четка за морко чистење

Предности

Вакуум всмукување без вреќа
константно всмунување
одлична филтрација против честички и алергени
всмуканиот воздух поминува низ вода
нечистотијата паѓа на дното на канистерот
едноставна подготовка, ракување и оддржување
филтер кој се мие

1 година гаранција

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

ISKRA електричен алат, рачен алат, гарден програма, апарати за домаќинство и многу други производи од различни брендови и производители сега ONLINE!

 

Контакт

  • +389 (02) 2520999
  • +38978238820
  • info@krusel.mk
  • info.desk.krusel

Facebook

КРУСЕЛ e-Store © 2018. UKION SHOPS