Electrolux

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Electrolux EDP2074PDW кондензациска сушара
МАШИНА ЗА СУШЕЊЕКАПАЦИТЕТ 7КГКОНДЕНЗАЦИОНАЕНЕРГЕТСКА КЛАСА БLED ИНДИКАТОРИДИМЕНЗИИ В/Ш/Д 85/60/58 ..
27.999 ден.
без ДДВ: 23.728 ден.
Electrolux EFP6500X вградлив аспиратор
Инсталација: Повлекување Големина: 60 Димензии: 175x598x280 Максимално растојание од врвот за гот..
7.999 ден.
без ДДВ: 6.779 ден.
Electrolux EGE-6172NOK Вградна плотна
Вградна плотна со модерен дизајн, високи преформанси, и квалитет. Вградлива плотна Комбинира..
15.999 ден.
без ДДВ: 13.558 ден.
Electrolux EHF-3920BOK Вградна плотна
Вградна плотна со модерен дизајн, високи преформанси, и квалитет. Целосно направена од стакло керам..
8.999 ден.
без ДДВ: 7.626 ден.
Electrolux EHF-6240XXK Вградна плотна
Вградна плотна со модерен дизајн, високи преформанси, и квалитет. Целосно направена од стакло керам..
12.999 ден.
без ДДВ: 11.016 ден.
-21%
Electrolux EHF-6241 FOK Вградна плотна
Вградна плотна со модерен дизајн, високи преформанси, и квалитет. Целосно направена од стакло керам..
10.999 ден.13.999 ден.
без ДДВ: 9.321 ден.
-30%
Electrolux EHF-6346XOK Вградна плотна
Вградна плотна со модерен дизајн, високи преформанси, и квалитет. Целосно направена од стакло керам..
12.599 ден.17.999 ден.
без ДДВ: 10.677 ден.
Electrolux EHH-6240 ISK Вградна плотна
Индукционите рингли во моментов се најефикасните и најбезбедните помошници во подготовката на хранат..
19.999 ден.
без ДДВ: 16.948 ден.
Electrolux EJ-2801AOW2 Комбиниран фрижидер
Енергетска класа: A+ Димензии (ШxВxД): 54 × 159 × 60 cm Отвoрање на врата..
17.999 ден.
без ДДВ: 15.253 ден.
-15%
Electrolux EJ-2801AOX Комбиниран фрижидер
Енергетска класа: A+ Димензии (ШxВxД): 55 × 159 × 60 cm Отвoрање на врата..
16.999 ден.19.999 ден.
без ДДВ: 14.406 ден.
Electrolux EMS-20107 OX Вградна микробранова печка
Најнова технологија, ултра модерен дизајн, ефикасност, високи преформанси, и голем спектар на опции,..
14.999 ден.
без ДДВ: 12.711 ден.
-21%
Electrolux EOB-2200BOX / DOX Вградна Рерна
Вградна рерна / фурна, со модерен, минималистички дизајн, и монохроматски мотив. Во тек со најноват..
12.999 ден.16.499 ден.
без ДДВ: 11.016 ден.
-15%
Electrolux EOB-3410AOX Вградна рерна
Вградна рерна / фурна, со модерен, минималистички дизајн, и монохроматски мотив. Во тек со најноват..
13.999 ден.16.499 ден.
без ДДВ: 11.864 ден.
Electrolux EOB-3450AOX Вградна рерна
Вградна рерна / фурна, со модерен, минималистички дизајн, и монохроматски мотив. Во тек со најноват..
17.999 ден.
без ДДВ: 15.253 ден.
Electrolux EOB5454AOX Вградна фурна
Вградна рерна / фурна, со модерен, минималистички дизајн, и монохроматски мотив. Во тек со најноват..
24.999 ден.
без ДДВ: 21.186 ден.
ELECTROLUX EOC-3430COX / EOX Вградна Рерна
ELECTROLUX EOC-3430COX / EOX е мултифункционална рерна која нуди 3 различни режими за готвење.Ротира..
27.999 ден.
без ДДВ: 23.728 ден.
ELECTROLUX EOC-6631AOX Вградна Рерна
ELECTROLUX EOC6631AOX е мултифункционална рерна која нуди 3 различни режими за готвење.Ротирачката т..
41.999 ден.
без ДДВ: 35.592 ден.
-19%
Electrolux ESL-4201 LO Машина за миење садови
Штедлива машина за миење садови. Ефикасно, чисто, лесно и едноставно! Капацитет - 9 комплета Енер..
17.799 ден.21.999 ден.
без ДДВ: 15.084 ден.
-20%
Electrolux ESL-5201 LO Машина за миење садови
Штедлива машина за миење садови. Ефикасно, чисто, лесно и едноставно! Капацитет - 13 комплета..
18.499 ден.22.998 ден.
без ДДВ: 15.677 ден.
Electrolux EWF-1284BR Машина за перење алишта
Опис на производот Оптоварување на облека: 8 кг Максимална брзина на центрифугирање: 1200 вр..
22.999 ден.
без ДДВ: 19.491 ден.
-29%
Electrolux EZB-3411AOX Вградна рерна
Вградна рерна / фурна, со модерен, минималистички дизајн, и монохроматски мотив. Во тек со најноват..
9.999 ден.13.999 ден.
без ДДВ: 8.474 ден.
Favorit MS-3000 Машина за миење садови
Димензии: В/Ш/Д 85/45/60 максимален капацитет: 10 сета садови 4 програми енергетска класа: А кла..
13.799 ден.
без ДДВ: 11.694 ден.
-21%
Favorit MS-5000 Машина за миење садови
Димензии: В/Ш/Д 85/60/60 максимален капацитет: 12 сета садови 4 програми енергетска класа: А++ к..
10.999 ден.13.998 ден.
без ДДВ: 9.321 ден.

За нас

ISKRA електричен алат, рачен алат, гарден програма, апарати за домаќинство и многу други производи од различни брендови и производители сега ONLINE!

 

Контакт

  • +389 (02) 2520999
  • +38978238820
  • info@krusel.mk
  • info.desk.krusel

Facebook

КРУСЕЛ e-Store © 2018. UKION SHOPS