Акција
-22%
Electrolux ESL-5201 LO Машина за миење садови
17.999 ден.22.998 ден.
17.999 ден.22.998 ден.
-17%
Grundig HS-6280 Фен фигаро
2.499 ден.2.999 ден.
2.499 ден.2.999 ден.
-2%
Gorenje FH400w сандак
16.490 ден.16.790 ден.
16.490 ден.16.790 ден.
-23%
BAUER FH-511 калорифер
999 ден.1.299 ден.
999 ден.1.299 ден.
-13%
Gorenje FDK24DW Апарат за сушење храна
2.799 ден.3.199 ден.
2.799 ден.3.199 ден.
-6%
Gorenje SIT2700RI пегла
3.390 ден.3.590 ден.
3.390 ден.3.590 ден.
-11%
Grundig HD-6760 Фен за сушење коса
1.699 ден.1.899 ден.
1.699 ден.1.899 ден.
-4%
BEKO RDSA 240 K20 S Комбиниран фрижидер
12.999 ден.13.499 ден.
12.999 ден.13.499 ден.
-54%
ID italian design CERAMIC ел.четка за коса
1.299 ден.2.799 ден.
1.299 ден.2.799 ден.
-15%
Electrolux EJ-2801AOX Комбиниран фрижидер
16.999 ден.19.999 ден.
16.999 ден.19.999 ден.
-21%
ELECTROLUX ESL-5205 LO вградна м.за садови
18.999 ден.23.999 ден.
18.999 ден.23.999 ден.
-25%
Blueair PURE 411 Прочистувач за воздух
6.899 ден.9.199 ден.
6.899 ден.9.199 ден.
Favorit MBP-20 W Микробранова печка
  • Favorit MBP-20 W Микробранова печка

Favorit MBP-20 W Микробранова печка

3.199 ден.
без ДДВ: 2.711 ден. Потребни наградни поени: 3900
Производител: Favorit
Шифра на производ: THMR-Cd-3446120
Наградни поени: 50
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Микробранова печка
капацитет 20 l
јачина: 700w
регулација: 5 нивоа
механичка регулација
време на готвење: 35’
одмрзнување
експресно готвење
дебелина на стаклото: 25,5mm
сигнал за крај
боја: бела
димензии (в*ш*д) 25,82/43,95/35,5 cm
нето/бруто тежина: 10,2/11,2 kg
напон 230v/50hz
приклучок: vde plug

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

ISKRA електричен алат, рачен алат, гарден програма, апарати за домаќинство и многу други производи од различни брендови и производители сега ONLINE!

 

Контакт

  • +389 (02) 2520999
  • +38978238820
  • info@krusel.mk
  • info.desk.krusel

Facebook

КРУСЕЛ e-Store © 2018. UKION SHOPS