Акција
-22%
Electrolux EHF-3920BOK Вградна плотна
6.999 ден.8.999 ден.
6.999 ден.8.999 ден.
-27%
GRUNDIG UM 9050 мултифунцкционален робот
7.999 ден.10.999 ден.
7.999 ден.10.999 ден.
-14%
Gorenje BW330BY Грејач за храна и шишиња
1.450 ден.1.690 ден.
1.450 ден.1.690 ден.
-19%
Favorit MP-1008 Машина за перење алишта
13.399 ден.16.499 ден.
13.399 ден.16.499 ден.
-13%
Electrolux EWS-31074NA Машина за перење алишта
17.499 ден.19.999 ден.
17.499 ден.19.999 ден.
-9%
Gorenje KAS53NF1N 5.5kw
28.990 ден.31.999 ден.
28.990 ден.31.999 ден.
-23%
AMICA 10222.3EHPTSHBX Вградна рерна
9.999 ден.12.999 ден.
9.999 ден.12.999 ден.
-33%
Fagor SP-1250 Травел фен за сушење коса
599 ден.898 ден.
599 ден.898 ден.
-21%
BAUER FH-450 калорифер
1.099 ден.1.399 ден.
1.099 ден.1.399 ден.
-5%
Grundig HD-7581 Ионски фен за сушење коса
1.999 ден.2.098 ден.
1.999 ден.2.098 ден.
-19%
ELECTROLUX EOC-6631AOX Вградна Рерна
33.999 ден.41.999 ден.
33.999 ден.41.999 ден.
Favorit MP-1008 Машина за перење алишта
  • Favorit MP-1008 Машина за перење алишта
  • Favorit MP-1008 Машина за перење алишта
  • Favorit MP-1008 Машина за перење алишта
  • Favorit MP-1008 Машина за перење алишта

Favorit MP-1008 Машина за перење алишта

13.399 ден.16.499 ден.
без ДДВ: 11.355 ден. Потребни наградни поени: 13500
Производител: Favorit
Шифра на производ: THMR-Cd-9144377
Наградни поени: 150
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Димензии В/Ш/Д: 84,50 /59,70 /55,70 cm
1000 вртежи во минута (RPM)
Капацитет: 8 kg
54 L иноксен барабан
15 програми
електронски програматор
копче за контрола на температура
индикатор за циклус на перење
одложен старт
енергетска класа: A++
eко систем за заштеда на енергија
заштита против протекување
систем за автоматски баланс
систем за детектирање грешка
детско заклучување
потрошувачка на енергија:219 Kwh
потрошувачка на вода: 10224
бучавост при перење: 58 dB
бучавост при вртење: 76 dB
5 години гаранција

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

ISKRA електричен алат, рачен алат, гарден програма, апарати за домаќинство и многу други производи од различни брендови и производители сега ONLINE!

 

Контакт

  • +389 (02) 2520999
  • +38978238820
  • info@krusel.mk
  • info.desk.krusel

Facebook

КРУСЕЛ e-Store © 2018. UKION SHOPS