Акција
-13%
Fabbygo Лукс со метален поклопец (10,5kw)
10.499 ден.11.999 ден.
10.499 ден.11.999 ден.
-14%
Gorenje BW330BY Грејач за храна и шишиња
1.450 ден.1.690 ден.
1.450 ден.1.690 ден.
-8%
Alfa Plam Elita црвен Камин на цврсто гориво
11.999 ден.12.999 ден.
11.999 ден.12.999 ден.
-38%
GOClever CRISTAL AIR CORAL Прочистувач на воздух
4.999 ден.7.999 ден.
4.999 ден.7.999 ден.
-20%
Electrolux EWF-1484BW Машина за перење алишта
19.999 ден.24.999 ден.
19.999 ден.24.999 ден.
-5%
Grundig HD-7581 Ионски фен за сушење коса
1.999 ден.2.098 ден.
1.999 ден.2.098 ден.
-21%
Electrolux EOB-3410AOX Вградна рерна
12.999 ден.16.499 ден.
12.999 ден.16.499 ден.
-13%
Alfa Plam 90 H FAVORIT Лев - Шпорет на цврсто гориво
27.300 ден.31.499 ден.
27.300 ден.31.499 ден.
-12%
GALLET RC 150 апарат за варење ориз
1.499 ден.1.699 ден.
1.499 ден.1.699 ден.
-15%
HOTPOINT-ARISTON FTCF-87B 6PY Машина за сушење алишта
16.999 ден.19.999 ден.
16.999 ден.19.999 ден.
-7%
ARISTON VLS-100 pro
13.999 ден.14.999 ден.
13.999 ден.14.999 ден.
Gogen Држач за ТВ/37"-70"/ до 50кг
 • Gogen Држач за ТВ/37"-70"/ до 50кг
 • Gogen Држач за ТВ/37"-70"/ до 50кг
 • Gogen Држач за ТВ/37"-70"/ до 50кг
 • Gogen Држач за ТВ/37"-70"/ до 50кг

Gogen Држач за ТВ/37"-70"/ до 50кг

999 ден.
без ДДВ: 847 ден. Потребни наградни поени: 1000
Производител: Gogen
Шифра на производ: GOGDRZAKTILTXL
Наградни поени: 50
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Универзален GoGEN држач за фиксни ѕидови за LED, LCD и плазма телевизори. Држачот нуди брзо и лесно поставување на ѕид благодарение на интегрираните фитинзи и комплетната монтажна опрема. Таа има прилагодливи рамења и интелигентен систем за фиксирање на рамениците на хоризонталната конзола. Прилагодливите раменици нудат компатибилност со VESA стандардите до 600 x 400 mm.

Дизајнот е наменет за телевизор до 70" и тежина до 50 кг.

Спецификација за производ

 • дијагонална макс. 70 "(178 см)
 • нагиб 0-100
 • универзална монтажа, за растојание од 200x200 дупки; 300x300; 400x200; 400x400; 600x400 милиметри
 • ТВ оддалеченост од ѕид 44 мм
 • До 50 кг
 • метален материјал
 • fischer ® штрафови
 • црна боја

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Тагови: Gogen, Држач, за, ТВ, 37-70", до, 50кg

За нас

ISKRA електричен алат, рачен алат, гарден програма, апарати за домаќинство и многу други производи од различни брендови и производители сега ONLINE!

 

Контакт

 • +389 (02) 2520999
 • +38978238820
 • info@krusel.mk
 • info.desk.krusel

Facebook

КРУСЕЛ e-Store © 2018. UKION SHOPS