Gorenje

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
-16%
Gorenje ECT680-ORA-W Вградна плотна
Бела боја Закосен раб од предната страна Контрола на допир (TouchControl) Тајмер Автоматска конт..
21.990 ден.26.190 ден.
без ДДВ: 18.636 ден.
ELECTROLUX ESL-5205 LO вградна м.за садови
Измијте до 13 комплети одеднаш со помош на оваа машина за миење садови Спецификација Energy..
23.999 ден.
без ДДВ: 20.338 ден.
ETA Limet 1033 90000 цедалка
Со ETA Limet 1033 цедалка за цитрусно овошје можете лесно и брзо да подготвите до 0,3 л 100% сок од ..
1.999 ден.
без ДДВ: 1.694 ден.
GALLET PAL 141 соковник
Соковник Gallet PAL 141 е со елегантен дизајн, практична комбинација на нерѓосувачки челик и пластик..
5.999 ден.
без ДДВ: 5.084 ден.
Gorenje ATCM730T ап. за турско кафе
Карактеристики на производот: Големина на садот: 0,27 l Автоматско исклучување Потсет..
4.799 ден.
без ДДВ: 4.067 ден.
Gorenje BFM900BY Мултифункционален робот
Карактеристики Мултифункционален 5 во 1 Повеќенаменски помошник Беб..
5.299 ден.
без ДДВ: 4.491 ден.
-11%
Gorenje BM900 Апарат за печење леб
Технички карактеристики Сад кој се отстранува премачкан со керамички слој Број на садови за ..
3.990 ден.4.490 ден.
без ДДВ: 3.381 ден.
Gorenje BM900AL aпарат за печење леб
Детално упатство за производот може да видите ТУКА. ..
6.650 ден.
без ДДВ: 5.636 ден.
Gorenje BM900W aпарат за печење леб
Детално упатство за производот може да видите ТУКА. ..
3.690 ден.
без ДДВ: 3.127 ден.
-25%
Gorenje BN1000W Nutri Power блендер
Врвна екстракција на хранливи материи Сé најдобро од храната Nutri Power блендерот е специјалн..
4.490 ден.5.999 ден.
без ДДВ: 3.805 ден.
Gorenje BSM600W смути блендер
Технички карактеристики Моќност на моторот (max): 250 W AC мотор за сигурно работење Т..
1.899 ден.
без ДДВ: 1.609 ден.
-9%
Gorenje BW330BY Грејач за храна и шишиња
Карактеристики Повеќенаменски Топли и Стерилизира Може да го корист..
1.450 ден.1.590 ден.
без ДДВ: 1.229 ден.
Gorenje CJ25W цедалка
Технички карактеристики Моќност на моторот (max): 25 W Пластика Лесно чистење Вклуч..
999 ден.
без ДДВ: 847 ден.
Gorenje CJ40W цедалка
Технички карактеристики Моќност на моторот (max): 40 W Пластика Мрежест филтер Лесно чис..
1.190 ден.
без ДДВ: 1.008 ден.
Gorenje CJ90E цедалка INOX
Технички карактеристики Моќност на моторот (max): 85 W Не'рѓосувачки челик Лесно чист..
2.299 ден.
без ДДВ: 1.948 ден.
-22%
Gorenje CW 20 CCP Линија: CERAMIC PRINCESS
Технички карактеристики CW 20 CCP Тип: Самостојна Длабоко тенџере Линија: CERA..
899 ден.1.150 ден.
без ДДВ: 762 ден.
Gorenje CW-55SC Длабоко тенџере Inox
Тип: Самостојна Длабоко тенџере Линија: SILVER COUNTESS Безбедно за миење во маши..
2.399 ден.
без ДДВ: 2.033 ден.
-26%
Gorenje CW28PCP CERAMIC PRINCESS
Технички карактеристики CW28PCP Тип: Самостојна Тава Линија: CERAMIC PRINCES ..
1.100 ден.1.490 ден.
без ДДВ: 932 ден.
-12%
Gorenje CW30SC Плитко тенџере Inox
Технички карактеристики CW30SC Тип: Самостојна Плитко тенџере Линија: SILVER C..
1.590 ден.1.799 ден.
без ДДВ: 1.347 ден.
Gorenje CW35SC Длабоко тенџере Inox
CW35SC Тип: Самостојна Длабоко тенџере Линија: SILVER COUNTESS Безбедно за мие..
2.099 ден.
без ДДВ: 1.779 ден.
Gorenje CW3SC Сет садови за готвење Inox
Технички карактеристики CW3SC Тип: Сет садови за готвење Линија: SILVER COUNTESS ..
2.490 ден.
без ДДВ: 2.110 ден.
-11%
Gorenje CW6SC Сет садови за готвење Inox
Технички карактеристики Тип: Сет садови за готвење Длабоко тенџере Стаклен капак Ли..
4.999 ден.5.590 ден.
без ДДВ: 4.236 ден.
Gorenje CW9SC Сет садови за готвење Inox
Технички карактеристики Тип: Сет садови за готвење Линија: SILVER COUNTESS Безбед..
7.750 ден.
без ДДВ: 6.568 ден.
Gorenje D724BL кондензациска
SensorIQ Технологија на сензор за безбедно работење „Смарт“ сензорната технологија автоматски ..
18.990 ден.
без ДДВ: 16.093 ден.
-13%
Gorenje D744BJ кондензациска
Карактеристики SensorIQ Технологија на сензор за безбедно работење „Смарт“ сензорната техно..
19.999 ден.22.990 ден.
без ДДВ: 16.948 ден.
Gorenje D7465J кондензациска сушара со топлотна пумпа
Детално упатство за употреба може да превземете ТУКА. ..
33.690 ден.
без ДДВ: 28.551 ден.
-7%
Gorenje E-51102 AW ел.шпорет
Технички карактеристики Енергетска класа: B Материјал на управувачката плоча: Емајл Боја: ..
12.490 ден.13.490 ден.
без ДДВ: 10.585 ден.
-3%
Gorenje E6121WD ел.шпорет
Упатство за поврзување и користење може да превземете ТУКА ..
15.490 ден.15.990 ден.
без ДДВ: 13.127 ден.
Gorenje EC6111SG ел.шпорет
Технички карактеристики Енергетска класа: А Материјал: Лакиран метал Боја: Сива ме..
21.990 ден.
без ДДВ: 18.636 ден.
Gorenje EC6111WG ел.шпорет
Технички карактеристики Енергетска класа: А Материјал: Лакиран метал Боја: бела ..
20.990 ден.
без ДДВ: 17.788 ден.
-7%
Gorenje EM300E Вградна плотна INOX
Технички карактеристики 1 експрес рингла + 1 нормална рингла напред: Нормална рингла..
6.499 ден.6.999 ден.
без ДДВ: 5.508 ден.
Gorenje F6245W вертикален замрзнувач
Енергетска класа: А Отвoрање на врата: Лево/десно отворање на врата Врата: Мета..
18.999 ден.
без ДДВ: 16.101 ден.
-13%
Gorenje FDK24DW Апарат за сушење храна
Карактеристики на производот: Кружни прилагодување на садовите по висина Број на садови за с..
2.799 ден.3.199 ден.
без ДДВ: 2.372 ден.
Gorenje FH130W сандак
Енергетска класа: А Врата: Метална рачка на врата Климатска класа: SN, ST, N, T..
11.999 ден.
без ДДВ: 10.169 ден.
Gorenje FH330W сандак
Енергетска класа: А Врата: Метална рачка на врата Климатска класа: SN, ST, N, T..
15.490 ден.
без ДДВ: 13.127 ден.
-11%
Gorenje FH400w сандак
Технички карактеристики Енергетска класа: А Врата: Метална рачка на врата Климатс..
16.490 ден.18.500 ден.
без ДДВ: 13.975 ден.
-6%
Gorenje FHFH210W сандак
Енергетска класа: А Врата: Метална рачка на врата Климатска класа: SN, ST, N, T..
13.890 ден.14.790 ден.
без ДДВ: 11.771 ден.
Gorenje G340UX Вградна плотна INOX
Плин Димензии (ШxВxД): 28,8 × 10,3 × 51 cm  Сигурносен уред  Заштитени..
7.499 ден.
без ДДВ: 6.355 ден.
-19%
Gorenje GS63160S целосно вградна м.за садови
Технички карактеристики Енергетска класа: A+ Максимална температура на влезната вода:&n..
20.990 ден.25.790 ден.
без ДДВ: 17.788 ден.
-18%
Gorenje GS63160W целосно вградна м.за садови
Технички карактеристики Енергетска класа: A+ Максимална температура на влезната вода:&n..
19.990 ден.24.290 ден.
без ДДВ: 16.941 ден.

За нас

ISKRA електричен алат, рачен алат, гарден програма, апарати за домаќинство и многу други производи од различни брендови и производители сега ONLINE!

 

Контакт

  • +389 (02) 2520999
  • +38978238820
  • info@krusel.mk
  • info.desk.krusel

Facebook

КРУСЕЛ e-Store © 2018. UKION SHOPS