ГРАДИНА

ГРАДИНА

Електричен, бензински и батериски програм на алати 

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
-20%
Iskra заштитни наочара B512
Изработени од квалитетна пластика, ви дава потполна заштита на вашите очи при работа со секаков вид ..
199 ден.249 ден.
без ДДВ: 169 ден.
Iskra N0E-11ET-3.6-B Батериски тример / ножица за жива ограда
Напон: 3,6V Моќност : Li-ion Батерија ( 1,3Ah ) Вртежи во празно: 1000 / min-1 Ширина на сечење :..
2.990 ден.
без ДДВ: 2.534 ден.
Iskra DT2250A Електрична дувалка за лисја
Одлична електрична дувалка за лисја, со високи преформанси и квалитет. Исчистете го вашето дворишт..
2.990 ден.
без ДДВ: 2.534 ден.
Maxpuls MP LM 018 Електрична косилка за трева
Maxpuls електричната косилка, е наменета за оддржување тревници со мала површина (од 300 до 800 m2) ..
2.999 ден.
без ДДВ: 2.542 ден.
Villager Villi 1000e Електрична косилка за трева
Villager електричните косилки, се наменети за оддржување тревници со мала површина (од 300 до 800 m2..
3.290 ден.
без ДДВ: 2.788 ден.
Iskra M0E 6ET 7.2 Батериска ножица за кастрење
Ножица за поткастрување, одличен алат за оддржување лозје, овоштарници, плод, Моќна, со притисок на..
3.860 ден.
без ДДВ: 3.271 ден.
Iskra N0E-11ET-3.6 Батериски тример / ножица за жива ограда со рачка
Напон: 3,6V Моќност : Li-ion Батерија ( 1,3Ah ) Вртежи во празно: 1000 / min-1 Ширина на сечење :..
3.999 ден.
без ДДВ: 3.389 ден.
Villager Villi 1200p Електрична косилка за трева
Villager електричните косилки, се наменети за оддржување тревници со мала површина (од 300 до 800 m2..
4.590 ден.
без ДДВ: 3.890 ден.
Iskra H0E 5ET 230 Батериски тример за трева
Батериски тример за трева, со сечење на конец Долга рачка со додатна дршка за оперирање со две раце..
4.990 ден.
без ДДВ: 4.229 ден.
Villager Villi 1400p Електрична косилка за трева
Villager електричните косилки, се наменети за оддржување тревници со мала површина (од 300 до 800 m2..
5.690 ден.
без ДДВ: 4.822 ден.
Iskra SF7J112 4 Електрична пила
Електрична моторна пила - карактеристики: Работи на напон од 230-240 V ~ 50Hz - 2000 W 2200 W ..
5.990 ден.
без ДДВ: 5.076 ден.
Villager Villi 1600p Електрична косилка за трева
Villager електричните косилки, се наменети за оддржување тревници со мала површина (од 300 до 800 m2..
6.590 ден.
без ДДВ: 5.585 ден.
-15%
Iskra XY HT260B Бензиска ножица/тример за жива ограда
Волумен на мотор: 26,3 cm3 Тип на мотор: HT260B (1E34F) 2-тактен Воздушно ладење на мотор Јачина:..
6.779 ден.7.990 ден.
без ДДВ: 5.745 ден.
-12%
Iskra M0L 3ET 150 Батериска пила за гранки
Батериска пила за сечење гранки Со одвоива ергономична рачка за лесно складирање Голем прекидач со..
6.990 ден.7.899 ден.
без ДДВ: 5.924 ден.
Iskra PN-2500-2A Бензиска моторна пила
Волумен на мотор: 25,4 cm3 Номинална излезна моќ: 0.7 kW ( 1 HP ) Вртежи во празно: 3500 врт/мин ..
6.999 ден.
без ДДВ: 5.931 ден.
-8%
Iskra XY BC415 Бензиска моторна коса / тример за трева
Комбинација од два режими на работа, која ќе им овозможи ефикасно управување на вашата околина 1,5 ..
7.998 ден.8.690 ден.
без ДДВ: 6.778 ден.
-7%
Iskra PN-5200-6 Бензиска моторна пила
Бензиска моторна пила  Зафатнина на моторот 49,2 cm3;  Номинална излезна моќност: 2.1 kW..
7.999 ден.8.590 ден.
без ДДВ: 6.779 ден.
Врз основа на 1 оценки.
Iskra PN4600-6 16" Моторна пила
Моќна и компактна моторна пила, со 16" (406 mm) меч. Зафатнина на моторот - 45,8 cm3 Воздушно ладе..
8.499 ден.
без ДДВ: 7.203 ден.
Iskra TU430SEU  Бензиска коса / тример за трева
Комбинација од два режими на работа, која ќе им овозможи ефикасно уредување на вашата околина 1,4 k..
8.690 ден.
без ДДВ: 7.364 ден.
Iskra PN-5800-4 Бензиска моторна пила
54 cm3 зафатнина на моторот Номинална излезна моќност: 2.2 kW Тип на мотор: двотактен Воздушно ла..
8.990 ден.
без ДДВ: 7.619 ден.
Iskra TU520SEU  Бензиска коса / тример за трева
Комбинација од два режими на работа, која ќе им овозможи ефикасно уредување на вашата околина 1,4 k..
8.990 ден.
без ДДВ: 7.619 ден.
Iskra XY BC520 Бензиска моторна коса / тример за трева
Карактеристики на производот Волумен на мотор: 51.2 cm3 Моќност: 1,5 kW (2 КС) Брзина на мирува..
9.999 ден.
без ДДВ: 8.474 ден.
Iskra XY BC415 EC Грбна бензиска моторна коса / тример за трева
Бензиска моторна коса / тример, со ранец за на грб Комбинација од два режими на работа, која ќе им ..
9.999 ден.
без ДДВ: 8.474 ден.
Iskra LM51M Бензиска косилка за трева
четиритактен OHV, 139 cm3, 2,6 kW (3,4 KM) мотор воздушно ладење 3000 rpm во празен од  1,6 ..
12.799 ден.
без ДДВ: 10.847 ден.
-13%
Iskra LDE-520A Бензиски сврдел
Моќен, лесен, пренослив бензиски сврдел за отварање дупки во секоја полутврда површина • Моќнос..
12.999 ден.14.990 ден.
без ДДВ: 11.016 ден.
Iskra ТU-МТ430 повеќенаменски тример
• Волумен на моторот: 42,7 cm3 • Моќност: 1,35 kW (1,8 KM) • Број на вртежи на моторот: &nb..
13.999 ден.
без ДДВ: 11.864 ден.
-11%
Iskra HG6OT Мотокултиватор
Четиритактен, 139 cm3, 2,5 kW мотор со воздушно ладење 1,6 lit. Капацитет за гориво,  0,55 li..
15.999 ден.17.999 ден.
без ДДВ: 13.558 ден.
-10%
Iskra HG48SMH-S Бензиска косилка за трева
Kапацитет  на моторот: 139 cm3, 2,5 kW (3.4 КС) Вртежи во празно: 3000 врт / мин Тип на мотор..
18.990 ден.20.990 ден.
без ДДВ: 16.093 ден.
-10%
Iskra HG48SMH-S Бензиска косилка за трева + N0E-11ET-3.6-B Батериски тример / ножица за жива ограда
Kапацитет  на моторот: 139 cm3, 2,5 kW (3.4 КС) Вртежи во празно: 3000 врт / мин Тип на мотор..
18.990 ден.20.990 ден.
без ДДВ: 16.093 ден.
-15%
Iskra BK530N Бензиска косилка за трева
Одлична, самоодна, бензиска косилка за трева од ISKRA. Со компактен и модерен дизајн, и нова технол..
19.900 ден.23.500 ден.
без ДДВ: 16.864 ден.
-14%
Iskra HG53SMH-MA190 Бензиска косилка за трева
Косилката Iskra HG53SMH-MA190 има 4-тактен мотор, капацитет на моторот од 189 cc, должина на сечење ..
24.999 ден.28.999 ден.
без ДДВ: 21.186 ден.

За нас

ISKRA електричен алат, рачен алат, гарден програма, апарати за домаќинство и многу други производи од различни брендови и производители сега ONLINE!

 

Контакт

  • +389 (02) 2520999
  • +38978238820
  • info@krusel.mk
  • info.desk.krusel

Facebook

КРУСЕЛ e-Store © 2018. UKION SHOPS