Гарнитури за двор

Гарнитури за двор

Летна гарнитура за во двор, градина или тераса, со модел и боја по избор.

Одличен квалите, Бесплатна испорака! 

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
-19%
Гарнитура AL1008 GREY
Летна гарнитура за во двор, градина или тераса Одличен квалитет и бесплатна достава до вашиот дом..
12.999 ден.15.999 ден.
без ДДВ: 11.016 ден.
-19%
Гарнитура AL1008 MIX BROWN
Летна гарнитура за во двор, градина или тераса Одличен квалитет и бесплатна достава до вашиот дом..
12.999 ден.15.999 ден.
без ДДВ: 11.016 ден.
-20%
Гарнитура AL1003 GOLDEN BROWN
Летна гарнитура за во двор, градина или тераса Одличен квалитет и бесплатна достава до вашиот дом..
19.999 ден.24.999 ден.
без ДДВ: 16.948 ден.
-20%
Гарнитура AL1149
Летна гарнитура за во двор, градина или тераса Одличен квалитет и бесплатна достава до вашиот дом..
23.999 ден.29.990 ден.
без ДДВ: 20.338 ден.

За нас

ISKRA електричен алат, рачен алат, гарден програма, апарати за домаќинство и многу други производи од различни брендови и производители сега ONLINE!

 

Контакт

  • +389 (02) 2520999
  • +38978238820
  • info@krusel.mk
  • info.desk.krusel

Facebook

КРУСЕЛ e-Store © 2018. UKION SHOPS