Прекопувачи и Сврдли

Прекопувачи и Сврдли

Мотокултиватори и сврдли

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
-13%
Iskra LDE-520A Бензиски сврдел
Моќен, лесен, пренослив бензиски сврдел за отварање дупки во секоја полутврда површина • Моќнос..
12.989 ден.14.990 ден.
без ДДВ: 11.008 ден.
Iskra HG6OT Мотокултиватор
Четиритактен, 139 cm3, 2,5 kW мотор со воздушно ладење 1,6 lit. Капацитет за гориво,  0,55 li..
17.999 ден.
без ДДВ: 15.253 ден.

За нас

ISKRA електричен алат, рачен алат, гарден програма, апарати за домаќинство и многу други производи од различни брендови и производители сега ONLINE!

 

Контакт

  • +389 (02) 2520999
  • +38978238820
  • info@krusel.mk
  • info.desk.krusel

Facebook

КРУСЕЛ e-Store © 2018. UKION SHOPS