Тримери и пили

Тримери и пили

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Iskra N0E-11ET-3.6-B Батериски тример / ножица за жива ограда
Напон: 3,6V Моќност : Li-ion Батерија ( 1,3Ah ) Вртежи во празно: 1000 / min-1 Ширина на сечење :..
2.990 ден.
без ДДВ: 2.534 ден.
Iskra N0E-11ET-3.6 Батериски тример / ножица за жива ограда со рачка
Напон: 3,6V Моќност : Li-ion Батерија ( 1,3Ah ) Вртежи во празно: 1000 / min-1 Ширина на сечење :..
3.999 ден.
без ДДВ: 3.389 ден.
Iskra H0E 5ET 230 Батериски тример за трева
Батериски тример за трева, со сечење на конец Долга рачка со додатна дршка за оперирање со две раце..
4.990 ден.
без ДДВ: 4.229 ден.
Iskra SF7J112 4 Електрична пила
Електрична моторна пила - карактеристики: Работи на напон од 230-240 V ~ 50Hz - 2000 W 2200 W ..
5.990 ден.
без ДДВ: 5.076 ден.
-12%
Iskra M0L 3ET 150 Батериска пила за гранки
Батериска пила за сечење гранки Со одвоива ергономична рачка за лесно складирање Голем прекидач со..
6.990 ден.7.899 ден.
без ДДВ: 5.924 ден.
Iskra PN-2500-2A Бензиска моторна пила
Волумен на мотор: 25,4 cm3 Номинална излезна моќ: 0.7 kW ( 1 HP ) Вртежи во празно: 3500 врт/мин ..
6.999 ден.
без ДДВ: 5.931 ден.
Iskra XY HT260B Бензиска ножица/тример за жива ограда
Волумен на мотор: 26,3 cm3 Тип на мотор: HT260B (1E34F) 2-тактен Воздушно ладење на мотор Јачина:..
7.990 ден.
без ДДВ: 6.771 ден.
-8%
Iskra XY BC415 Бензиска моторна коса / тример за трева
Комбинација од два режими на работа, која ќе им овозможи ефикасно управување на вашата околина 1,5 ..
7.998 ден.8.690 ден.
без ДДВ: 6.778 ден.
-7%
Iskra PN-5200-6 Бензиска моторна пила
Бензиска моторна пила  Зафатнина на моторот 49,2 cm3;  Номинална излезна моќност: 2.1 kW..
7.999 ден.8.590 ден.
без ДДВ: 6.779 ден.
Врз основа на 1 оценки.
Iskra PN4600-6 16" Моторна пила
Моќна и компактна моторна пила, со 16" (406 mm) меч. Зафатнина на моторот - 45,8 cm3 Воздушно ладе..
8.499 ден.
без ДДВ: 7.203 ден.
Iskra TU430SEU  Бензиска коса / тример за трева
Комбинација од два режими на работа, која ќе им овозможи ефикасно уредување на вашата околина 1,4 k..
8.690 ден.
без ДДВ: 7.364 ден.
Iskra PN-5800-4 Бензиска моторна пила
54 cm3 зафатнина на моторот Номинална излезна моќност: 2.2 kW Тип на мотор: двотактен Воздушно ла..
8.990 ден.
без ДДВ: 7.619 ден.
Iskra TU520SEU  Бензиска коса / тример за трева
Комбинација од два режими на работа, која ќе им овозможи ефикасно уредување на вашата околина 1,4 k..
8.990 ден.
без ДДВ: 7.619 ден.
Iskra XY BC520 Бензиска моторна коса / тример за трева
Карактеристики на производот Волумен на мотор: 51.2 cm3 Моќност: 1,5 kW (2 КС) Брзина на мирува..
9.999 ден.
без ДДВ: 8.474 ден.
Iskra XY BC415 EC Грбна бензиска моторна коса / тример за трева
Бензиска моторна коса / тример, со ранец за на грб Комбинација од два режими на работа, која ќе им ..
9.999 ден.
без ДДВ: 8.474 ден.
Iskra ТU-МТ430 повеќенаменски тример
• Волумен на моторот: 42,7 cm3 • Моќност: 1,35 kW (1,8 KM) • Број на вртежи на моторот: &nb..
13.999 ден.
без ДДВ: 11.864 ден.

За нас

ISKRA електричен алат, рачен алат, гарден програма, апарати за домаќинство и многу други производи од различни брендови и производители сега ONLINE!

 

Контакт

  • +389 (02) 2520999
  • +38978238820
  • info@krusel.mk
  • info.desk.krusel

Facebook

КРУСЕЛ e-Store © 2018. UKION SHOPS