Греење и Ладење

Греење и Ладење

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Fabbygo ќунка ф120 ‐ 0,25m
Fabbygo ќунка ф120 ‐ 0,25m      ..
99 ден.
без ДДВ: 84 ден.
Fabbygo ќунка ф120 ‐ 0,5m
Fabbygo ќунка ф120 ‐ 0,5m      ..
149 ден.
без ДДВ: 126 ден.
Fabbygo ќунка ф120 ‐ кривина
Fabbygo ќунка ф120 ‐ кривина    ..
159 ден.
без ДДВ: 135 ден.
Fabbygo ќунка ф120 ‐ 1m
Fabbygo ќунка ф120 ‐ 1m      ..
199 ден.
без ДДВ: 169 ден.
Пелет Pelletissimo 15kg/1 вреќа
Пелет од Иглолисни дрва 1ва класа Kалоричност 18.68 MJ/kg  на сувo гориво и 17.22 M..
210 ден.
без ДДВ: 178 ден.
Samdan 7483 постоље за инфраред греалка
Samdan постоље за инфраред греалка       ..
790 ден.
без ДДВ: 669 ден.
Dynamic 2000 калорифер
Калориферот има две различни оперативни опции, имено моќност од 1000W и моќност од 2000W. Се одл..
799 ден.
без ДДВ: 677 ден.
Dynamic кварцна греалка 1200w
Јачина 1200 вати Бела боја Заштита исклучување Бесплатна достава до вашиот дом ..
899 ден.
без ДДВ: 762 ден.
ISKRA Филтер за правoсмукалка за пепел
• Филтер за правосмукалка за пепел кој лесно се мие • погоден за чистење на к..
899 ден.
без ДДВ: 762 ден.
-23%
BAUER FH-511 калорифер
  Боја: бела Безбедносни системи: Заштита од претекување Автоматски функции за контро..
999 ден.1.299 ден.
без ДДВ: 847 ден.
-17%
Fabbygo Корпа за дрва
Fabbygo корпа за дрва  ..
999 ден.1.199 ден.
без ДДВ: 847 ден.
Fabbygo радиаторска ќунка 6 цевки ‐ ф120
Fabbygo радиаторска ќунка 6 цевки ‐ ф120  Бесплатна достава до вашиот дом..
999 ден.
без ДДВ: 847 ден.
-9%
Iskra FH 03 калорифер
  Калориферот има две различни оперативни опции, имено моќност од 1000W и моќност од 2000W. ..
999 ден.1.099 ден.
без ДДВ: 847 ден.
-9%
Iskra FH 06 калорифер
  Калориферот има две различни оперативни опции, имено моќност од 1000W и моќност од 2000W. ..
999 ден.1.099 ден.
без ДДВ: 847 ден.
-21%
BAUER FH-450 калорифер
Боја: бела Безбедносни системи: Анти-лизгачка заштита со автоматско исклучување, IP21 заштита о..
1.099 ден.1.399 ден.
без ДДВ: 931 ден.
Iskra FH 105 калорифер
  Калориферот има две различни оперативни опции, имено моќност од 1000W и моќност од 2000W. ..
1.399 ден.
без ДДВ: 1.186 ден.
-20%
VIVAX CH-2004 Kонвекторска греалка
гаранција 1 година Моќност 2000W Степени 3 јачини на..
1.399 ден.1.749 ден.
без ДДВ: 1.186 ден.
Iskra SF-001B Стоечки вентилатор
Разладете се, и внесете свеж, циркулиралки воздух во вашата просторија. Моќен вентилатор со модерен..
1.490 ден.
без ДДВ: 1.263 ден.
Iskra QH-1500H Купатилска греалка
Моќ: 500/1000/1500W, Број на ребра: 3 IPX4 заштита од влага Топлотни наставки: 3, Прилагодлив те..
1.499 ден.
без ДДВ: 1.270 ден.
-17%
BAUER FH-515 калорифер
Моќност: 3000 W 2 нивоа на работа: 1500/3000 W Термостатска контрола на работата Анти-лизга..
1.499 ден.1.799 ден.
без ДДВ: 1.270 ден.
Samdan 3015 кварцна греалка 1800W
1800W 3 греачи Механизам за контрола на температурата Пареа и обезбедување на здраво затоплу..
1.690 ден.
без ДДВ: 1.432 ден.
Iskra QH-1800CR Купатилска греалка
Моќ: 500/1000/1500W, Број на ребра: 3 IPX4 заштита од влага Топлотни наставки: 3, Прилагодлив те..
1.699 ден.
без ДДВ: 1.440 ден.
Fabbygo радиаторска ќунка 6 цевки ‐ ф150
Fabbygo радиаторска ќунка 6 цевки ‐ ф150  Бесплатна достава до вашиот дом..
1.799 ден.
без ДДВ: 1.525 ден.
Samdan 3010 кварцна греалка 1800W
1800W 3 греачи Механизам за контрола на температурата Пареа и обезбедување на здраво затоплу..
1.890 ден.
без ДДВ: 1.602 ден.
-20%
VIVAX CH-2006FW Kонвекторска греалка
VIVAX CH-2006FW конвекторска греалка, моќност 2000 W, променлив термостат, 3 степени на моќност, заш..
1.899 ден.2.374 ден.
без ДДВ: 1.609 ден.
-20%
Iskra HH-09 Халогена греалка
Греалката работи со моќност од 1600 W и нуди можност за греење помеѓу четири грејни сили. Се состои ..
1.999 ден.2.490 ден.
без ДДВ: 1.694 ден.
-20%
VIVAX PH01-2000 електрична панелка
Боја: бела VIVAX PH01-2000 панелна греалка , моќност 2000 W, со 2 степена на моќност , заштите од..
1.999 ден.2.499 ден.
без ДДВ: 1.694 ден.
Samdan 3004 кварцна греалка 1800W
1800W 4 греачи Механизам за контрола на температурата Поставување на термостатот Прекинувач за в..
2.290 ден.
без ДДВ: 1.941 ден.
Samdan 3005 греалка 2200W
2200W 4 греачи Поставување на термостатот Прекинувач за вклучување / исклучување за секој греач о..
2.290 ден.
без ДДВ: 1.941 ден.
Samdan 4003 кварцна греалка 2200W
2200W 1 греач инфраред Термостат Гаранција: 12м Бесплатна достава до вашиот дом  ..
2.290 ден.
без ДДВ: 1.941 ден.
Dynamic 2500 2,5kW електрична панелка
• Моќност: 2500W • Напон: 220V-240V ~ 50 / 60Hz • Самостоен со можност за монтажа на ѕид ..
2.490 ден.
без ДДВ: 2.110 ден.
ROWENTA SO-2210 калорифер
МОЌНОСТ ВО КОМПАКТНА ГОЛЕМИНА Компактната моќност обезбедува сигурна, поради неговата компа..
2.499 ден.
без ДДВ: 2.118 ден.
-10%
Iskra PTC-2021 Зидна греалка
Моќност: 2000W Топлинска моќност: 1000W, 2000W Индивидуални копчиња за регулација 3 функции..
2.599 ден.2.899 ден.
без ДДВ: 2.203 ден.
-19%
Правoсмукалка за пепел FE-A02-18L
Правосмукалка за пепел FE-A02-18L 18 литри 1200 вати    ..
2.599 ден.3.199 ден.
без ДДВ: 2.203 ден.
Samdan 3005 инфраред греалка 2200W
2200W 3 греачи инфраред Поставување на термостатот Прекинувач за вклучување / исклучување за секо..
2.690 ден.
без ДДВ: 2.280 ден.
CONTI MAGMA (CQS-3750) кварцна греалка 2750W
2750W 5 парчиња Кварц 48см. цевка (4 цевки напред + 1 цевка ) Доверлив безбедносен прекинувач прот..
2.799 ден.
без ДДВ: 2.372 ден.
-18%
ISKRA Правoсмукалка за пепел ZN1601-20L
• Моќност: 1000W • напон: 220-240V ~ 50Hz • Всисна сила: 17 kPa / 170mBar • кап..
2.799 ден.3.399 ден.
без ДДВ: 2.372 ден.
Fabbygo ќунци ф80 ‐ комплет сет
Fabbygo ќунци ф80 ‐ комплет сет   Бесплатна достава до вашиот дом! ..
2.999 ден.
без ДДВ: 2.542 ден.
-17%
Iskra PN 2500 2,5kW електрична панелка
• Моќност: 2500W • Напон: 220V-240V ~ 50 / 60Hz • Самостоен со можност за монтажа на ѕид ..
3.333 ден.3.999 ден.
без ДДВ: 2.825 ден.
Врз основа на 1 оценки.
Samdan 3000 кварцна греалка 2400W
2400W 4 греачи Механизам за контрола на температурата Пареа и обезбедување на здраво затоплу..
3.390 ден.
без ДДВ: 2.873 ден.

За нас

ISKRA електричен алат, рачен алат, гарден програма, апарати за домаќинство и многу други производи од различни брендови и производители сега ONLINE!

 

Контакт

  • +389 (02) 2520999
  • +38978238820
  • info@krusel.mk
  • info.desk.krusel

Facebook

КРУСЕЛ e-Store © 2018. UKION SHOPS