Калорифери и плински греалки

Калорифери и плински греалки

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Samdan 7483 постоље за инфраред греалка
Samdan постоље за инфраред греалка       ..
790 ден.
без ДДВ: 669 ден.
Dynamic 2000 калорифер
Калориферот има две различни оперативни опции, имено моќност од 1000W и моќност од 2000W. Се одл..
799 ден.
без ДДВ: 677 ден.
Dynamic кварцна греалка 1200w
Јачина 1200 вати Бела боја Заштита исклучување Бесплатна достава до вашиот дом ..
899 ден.
без ДДВ: 762 ден.
-23%
BAUER FH-511 калорифер
  Боја: бела Безбедносни системи: Заштита од претекување Автоматски функции за контро..
999 ден.1.299 ден.
без ДДВ: 847 ден.
-9%
Iskra FH 03 калорифер
  Калориферот има две различни оперативни опции, имено моќност од 1000W и моќност од 2000W. ..
999 ден.1.099 ден.
без ДДВ: 847 ден.
-9%
Iskra FH 06 калорифер
  Калориферот има две различни оперативни опции, имено моќност од 1000W и моќност од 2000W. ..
999 ден.1.099 ден.
без ДДВ: 847 ден.
-21%
BAUER FH-450 калорифер
Боја: бела Безбедносни системи: Анти-лизгачка заштита со автоматско исклучување, IP21 заштита о..
1.099 ден.1.399 ден.
без ДДВ: 931 ден.
Iskra FH 105 калорифер
  Калориферот има две различни оперативни опции, имено моќност од 1000W и моќност од 2000W. ..
1.399 ден.
без ДДВ: 1.186 ден.
-17%
BAUER FH-515 калорифер
Моќност: 3000 W 2 нивоа на работа: 1500/3000 W Термостатска контрола на работата Анти-лизга..
1.499 ден.1.799 ден.
без ДДВ: 1.270 ден.
Samdan 3015 кварцна греалка 1800W
1800W 3 греачи Механизам за контрола на температурата Пареа и обезбедување на здраво затоплу..
1.690 ден.
без ДДВ: 1.432 ден.
Samdan 3010 кварцна греалка 1800W
1800W 3 греачи Механизам за контрола на температурата Пареа и обезбедување на здраво затоплу..
1.890 ден.
без ДДВ: 1.602 ден.
-20%
Iskra HH-09 Халогена греалка
Греалката работи со моќност од 1600 W и нуди можност за греење помеѓу четири грејни сили. Се состои ..
1.999 ден.2.490 ден.
без ДДВ: 1.694 ден.
Samdan 3004 кварцна греалка 1800W
1800W 4 греачи Механизам за контрола на температурата Поставување на термостатот Прекинувач за в..
2.290 ден.
без ДДВ: 1.941 ден.
Samdan 3005 греалка 2200W
2200W 4 греачи Поставување на термостатот Прекинувач за вклучување / исклучување за секој греач о..
2.290 ден.
без ДДВ: 1.941 ден.
Samdan 4003 кварцна греалка 2200W
2200W 1 греач инфраред Термостат Гаранција: 12м Бесплатна достава до вашиот дом  ..
2.290 ден.
без ДДВ: 1.941 ден.
ROWENTA SO-2210 калорифер
МОЌНОСТ ВО КОМПАКТНА ГОЛЕМИНА Компактната моќност обезбедува сигурна, поради неговата компа..
2.499 ден.
без ДДВ: 2.118 ден.
Samdan 3005 инфраред греалка 2200W
2200W 3 греачи инфраред Поставување на термостатот Прекинувач за вклучување / исклучување за секо..
2.690 ден.
без ДДВ: 2.280 ден.
CONTI MAGMA (CQS-3750) кварцна греалка 2750W
2750W 5 парчиња Кварц 48см. цевка (4 цевки напред + 1 цевка ) Доверлив безбедносен прекинувач прот..
2.799 ден.
без ДДВ: 2.372 ден.
Samdan 3000 кварцна греалка 2400W
2400W 4 греачи Механизам за контрола на температурата Пареа и обезбедување на здраво затоплу..
3.390 ден.
без ДДВ: 2.873 ден.
AS ROYAL 42 Плинска греалка
Плинска Греалка Ас Ројал Модел: RS 42 Вати: 3 x 1400 = 4200 Електронски Упалјач 385x440x..
4.999 ден.
без ДДВ: 4.236 ден.
Dynamic MaxPuls 5894 плинскa греалка печурка
Опис на производот: Гас печурка (Грејач патио) е гас грејач наменет за надворешна употреба. ..
8.999 ден.
без ДДВ: 7.626 ден.

За нас

ISKRA електричен алат, рачен алат, гарден програма, апарати за домаќинство и многу други производи од различни брендови и производители сега ONLINE!

 

Контакт

  • +389 (02) 2520999
  • +38978238820
  • info@krusel.mk
  • info.desk.krusel

Facebook

КРУСЕЛ e-Store © 2018. UKION SHOPS