Климатизери

Климатизери

Во оваа група можете да најдете повеќе модели на сплит систем климатизери, цените се без монтажа но со бесплатна достава. 

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
-7%
VIVAX COOL DF DESIGN 2,5kW клима уред
VIVAX ACP-09CH25AED Енергетска класа (SEER/SCOP): A (3.21 / 3.61) Максимален капацитет на л..
13.999 ден.14.999 ден.
без ДДВ: 11.864 ден.
Favorit 12000 bty климатизер
Карактеристики: Капацитет: Ладење: W 3520 Греење: W 3600 Енергетска класа: A Потрошува..
14.799 ден.
без ДДВ: 12.542 ден.
-12%
VIVAX COOL DF DESIGN 3,5kW клима уред
VIVAX COOL DF DESIGN 3,5kW клима уред ACP-12CH35AED Енергетска класа (SEER/SCOP): A (3.21 / 3...
14.999 ден.16.999 ден.
без ДДВ: 12.711 ден.
-10%
AUX 12000 bty климатизер 3.5kW
SEER/SCOP: 6.1/4.0 W/W Енергетска класа: A+ Режим на чекање: 0.5 W Одржување: R410A/950g ..
16.490 ден.18.250 ден.
без ДДВ: 13.975 ден.
-8%
Gorenje KAS35NFT 3,5kw
Тип на единицата: Внатрешна единица Тип на монтажа: На ѕид Далечинско управување: Далечински упр..
16.490 ден.18.000 ден.
без ДДВ: 13.975 ден.
C&H Prima Plus (CH-S12XN7) 3,5 kW Клима уред
"CH SMART-ION Filter" – најнова генерација на технологија на прочистување Дизајниран за професионал..
16.999 ден.
без ДДВ: 14.406 ден.
C&H Veritas Inverter (CH-S09FTXQ) 2,8 kW Сплит тип инвертер
Квалитетна толинска пумпа во сплит изведба специјално конструирана за работа во северна европа рабо..
23.000 ден.
без ДДВ: 19.492 ден.
AUX 18000 bty климатизер 5.5kW
Енергетска класа: A+ Режим на чекање: 0.5 W Одржување: R410A/1,680g Ладење: Капацитет: 5,40..
23.999 ден.
без ДДВ: 20.338 ден.
C&H Veritas Inverter (CH-S12FTXQ) 3,5 kW Сплит тип инвертер
Квалитетна толинска пумпа во сплит изведба специјално конструирана за работа во северна европа рабо..
23.999 ден.
без ДДВ: 20.338 ден.
C&H Prima Plus (CH-S18XN7) 5,5 kW Клима уред
"CH SMART-ION Filter" – најнова генерација на технологија на прочистување Дизајниран за професионал..
26.999 ден.
без ДДВ: 22.881 ден.
-9%
Gorenje KAS53NF1N 5.5kw
Карактеристики   Компактен дизајн Компактниот дизајн на клима уредот кај оние со помал..
28.990 ден.31.999 ден.
без ДДВ: 24.568 ден.
C&H Arctic Inverter (CH-S09FTXLA) 2,8 kW Сплит тип инвертер
Висококвалитетна топлинска пумпа во сплит изведба специјално конструирана за работа во северна европ..
29.000 ден.
без ДДВ: 24.576 ден.
C&H Arctic Inverter (CH-S12FTXLA) 3,5 kW Сплит тип инвертер
Висококвалитетна топлинска пумпа во сплит изведба специјално конструирана за работа во северна европ..
31.999 ден.
без ДДВ: 27.118 ден.
-8%
AUX 24000 bty климатизер 7kW
Енергетска класа: A + Режим на чекање: 0,5 W Одржување: R410A / 2,130g Ladenje: Капаците..
32.990 ден.35.990 ден.
без ДДВ: 27.958 ден.
C&H Consol Inverter (CH-S09FVX) 2,5 kW Конзолен инвертер - Фенкоилер
Високо квалитетна топлинска пумпа во сплит изведба специјално конструирана за работа во северни обла..
37.999 ден.
без ДДВ: 32.203 ден.
C&H Veritas Inverter (CH-S18FTXQ) 5,5 kW Сплит тип инвертер
Квалитетна толинска пумпа во сплит изведба специјално конструирана за работа во северна европа рабо..
38.999 ден.
без ДДВ: 33.050 ден.
C&H Consol Inverter (CH-S12FVX) 4 kW Конзолен инвертер - Фенкоилер
Високо квалитетна топлинска пумпа во сплит изведба специјално конструирана за работа во северни обла..
40.999 ден.
без ДДВ: 34.745 ден.
C&H Arctic Inverter (CH-S18FTXLA) 5,5 kW Сплит тип инвертер
Висококвалитетна топлинска пумпа во сплит изведба специјално конструирана за работа во северна европ..
48.999 ден.
без ДДВ: 41.525 ден.
C&H Consol Inverter (CH-S18FVX) 5,5 kW Конзолен инвертер - Фенкоилер
Високо квалитетна топлинска пумпа во сплит изведба специјално конструирана за работа во северни обла..
50.999 ден.
без ДДВ: 43.219 ден.
C&H Arctic Inverter (CH-S24FTXLA) 7 kW Сплит тип инвертер
Висококвалитетна топлинска пумпа во сплит изведба специјално конструирана за работа во северна европ..
56.999 ден.
без ДДВ: 48.304 ден.

За нас

ISKRA електричен алат, рачен алат, гарден програма, апарати за домаќинство и многу други производи од различни брендови и производители сега ONLINE!

 

Контакт

  • +389 (02) 2520999
  • +38978238820
  • info@krusel.mk
  • info.desk.krusel

Facebook

КРУСЕЛ e-Store © 2018. UKION SHOPS